Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudok eladni az eBay-en? fórum

Miért nem tudok eladni az eBay-en? (tudásbázis kérdés)

12. megi04 (válaszként erre: 11. - JudyTim)
2013. jún. 8. 17:55
Igazad van!
11. JudyTim (válaszként erre: 9. - Martin3)
2013. ápr. 22. 09:23
Talán eszetekbe sem jutott, hogy a kérdező nem magyar anyanyelvű? Példának okáért az én lányom sem tud magyarul írni, de tökéletesen beszél. Ideje lenne a kérdésekre koncentrálni és nem bántani másokat. De ez olyan jellemző a Magyarországiakra, azért tartanak ott ahol tartanak.
2013. ápr. 20. 07:56
Ez akkora kamu hogy meg..Ha a leirasban benne volt hogy az ora elelcserere szorul akkor a vevo hiaba reklamal. Ha nem volt megelegedve akkor visszakuldi the kifizteted a penzet es kesz. Egy negativ feedbackert nem tiltanak le az ebayrol. Valoszinu hogy nem adtad vissza a penzet az eladonak azert tiltottak me.
9. martin3 (válaszként erre: 1. - Janette)
2013. ápr. 19. 20:55

ennyi helyesírási hibával nem hiszem el, hogy ez nem egy kamu fórum (ismét)

vagy, ha valós a dolog, tanulj meg rendesen magyarul, mert ezt szörnyű olvasni...

8. moonlight13 (válaszként erre: 4. - 0084acbe42)
2013. ápr. 19. 19:52
Ja-ja!!!
7. Annette (válaszként erre: 5. - Janette)
2013. ápr. 19. 19:38
Épp ezért lett volna ésszerűbb neked kicseréltetni előtte és úgy eladni, de ennek már mindegy. Amúgy nem bántásból mondom, de jobban is figyelhetnél a helyesírásra mert eléggé jojózott a szemem :D
6. *bakancslista* (válaszként erre: 4. - 0084acbe42)
2013. ápr. 19. 14:22
:-))))!
2013. ápr. 19. 14:18
eszt az orat en hasznaltam es csereltem benne elemet nem csak az eredeti ellemel kukodik es ki irtam aszt is hogy elemet kell bennne cserelni. aki meg vette aszt monta hogy nem olvasta el a le irast, szerintem ez meg nem az en hibam hogy ha vesz valaki valamit nem olvasom el a le irast!!! nem egy nagy oszegrol van szo csak ez igy nem fer. amugy is egy elem ojan megerolteto dolgog hogy venni kell???
2013. ápr. 19. 13:37
nem találok szavakat..úristen
2013. ápr. 19. 11:59

Máskor majd normális dolgot adj el, és akkor nem lesz problémád.

Amúgy, mi a fene az a bak? Mert gondolom, nem a kecskére gondoltál. A többiről már nem is beszélek :(


Egyébként pedig nem tehetsz semmit, fogadd el, hogy így jártál. Vagy nyiss másik bankszámlát, másik banknál, másik kártyával, netán másik lakcímmel.

2013. ápr. 19. 11:54
Szia , az e-bay csak tisztességes "játékosoknak "ad engedélyt. Ha ezt eljátszottad sajnos bele kell törődnöd.Egy óra, ha nem jó benne az ellem működésképtelen. Nekem is volt órám, amelyik csak eredeti elemmel működött, kifogyott az elem és el kellett dobnom. A leírásban te biztosan működőképesnek írtad. Várj legalább fél évig, aztán próbálkozz. Addig marad a bolhapiac.
2013. ápr. 19. 11:48

sziasztok a segicsegetekre lenne suksegem!!

az ebay nem engedi hogy vasarojak vagy el agyak!!

mert el attam egyszer egy orat az ebay-en es nem volt jo benne az elem ezert feedback kaptam es az miat nem csinalhatok semmit se!! es nem engedi hogy le torojem te hat akkor most mit csinajak velle ????? masik ebay-t nem enged hogy nyisak mert mar a bak adataim a regihez be let adva, esetleg aszt nem lehet vele csinalni hogy be adok egy masik bak adatokat es az enyemre nyisak egy masikat ??????? vkerlek segicsetek . a valaszotokat elore is koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook