Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem találok normális pasit? fórum

Miért nem találok normális pasit? (beszélgetős fórum)


84. Mutáns Jane (válaszként erre: 81. - Unom)
2015. dec. 13. 15:23

Tökre igazad van. Ez egy tökéletes szűrő.

Sosem fogom megérteni ezeket a nőket. Mindegy, tudomásul vettem, hogy a többségnek nem az az evidens, ami nekem, köszi, hogy szóltál.

83. Mutáns Jane (válaszként erre: 79. - 76c87e32e1)
2015. dec. 13. 15:21

"A hagyományos nemi szerepek miért egyenlő a hímsovinizmussal?"


Ez most ugye költői kérdés volt?

82. csikil4ny (válaszként erre: 80. - 76c87e32e1)
2015. dec. 13. 13:32
Nekem is ez jutott eszembe. Ha egy nő úgy áll hozzá az ismerkedéshez, hogy ugyan nem tetszik a férfi, de milyen jólesik a figyelme, az udvarlása, aztán ha az tovább lépne, akkor visszavonulót fúj, akkor ki használt ki kit? Ebben az esetben jogos a férfi kirohanása, más kérdés, hogyan adja elő. "A legyünk csak barátok" témát soha nem értettem, ha az egyik fél nem ezt akarja akkor nincs szó barátkozásról.
81. unom (válaszként erre: 78. - Mutáns Jane)
2015. dec. 13. 13:05

Vannak nők, akiknek ez jön be.

Én azt tartom fontosnak, aogy az exeiről beszél, és ahogy idegen nőkkel viselkedik, pl. pincérnő, eladók. Ha velük bunkó, akkor lapát, mert máskor is bunkó lesz, ha úgy érzi, megteheti.

80. 76c87e32e1 (válaszként erre: 64. - MZsanett)
2015. dec. 13. 13:03

Szerintem érdemes leírni így a problémákat, mert kívülállóként másként nézi az ember. Nyilván érthető, ha egy férfi, aki ismerkedni akar, nem pedig barátkozni, mikor rájön sok beszélgetés, flört után, hogy te nem akarsz semmit, mert nem tetszik neked, azt magára veszi és nem kedvesen közli a véleményét erről.

Azt sem értem, miért marad egy nő 1 évig egy olyan férfival, akinek dührohamai vannak és sokszor megbántja.


Miért kell csodálkozni ilyenkor, hogy valaki azt kapja, amit? Nyilván ha az első sértés után szakítasz, nem következik több, és már rég mással lettél volna.

79. 76c87e32e1 (válaszként erre: 78. - Mutáns Jane)
2015. dec. 13. 13:00
A hagyományos nemi szerepek miért egyenlő a hímsovinizmussal? Ritkább az, hogy egy férfi marad otthon gyerekeket nevelni, süt-főz, takarít, kozmetikusnál pletykál. :) Miért kéne lapátra tenni? Lehet, éppen olyan nővel ismerkedik, aki hasonló hozzáállású, és tökéletesen passzolnak.
78. Mutáns Jane (válaszként erre: 77. - C3daddf13e)
2015. dec. 13. 12:17
Szerintem frankón elég azt figyelni, hogy mennyire hímsoviniszta, mennyire van oda az úgynevezett "hagyományos nemi szerepekért". Ha egyértelműen igen, akkor bármennyire is szelídnek tűnik máskülönben, lapát.
2015. dec. 13. 10:03
Fontos, hogy már a legelején (első egy-két hét) figyeljük meg, hogyan viselkedik a férfi. Ha kedves, udvarias, figyelmes, nem erőszakoskodik, akkor van egy esély arra, hogy normális. Ha ezeket nem csinálja, biztos, hogy nem normális. És végül: bajban ismerszik meg az ember, tehát pár hónap, év után kiderülhet, hogy a kezdetben normális férfi mégsem az. De ezt tényleg nem lehet tudni előre.
76. c3daddf13e (válaszként erre: 60. - Grizus)
2015. dec. 13. 10:01
Nagyon jót írtál.
75. mosolyka1111 (válaszként erre: 73. - Mosolyka1111)
2015. dec. 13. 07:35
Már az "asszisztálok"-at úgy értem, hogy jó anya-lánya kapcsolat, mindig elmondja a fejleményeket.
74. csikil4ny (válaszként erre: 60. - Grizus)
2015. dec. 13. 07:35
Nagyon jól megfogalmaztad a lényeget!
2015. dec. 13. 07:02

Óhatatlanul asszisztálok majdnem húsz éves lányom párkereséséhez.

Én azt mondom, van normális pasi. Nem feltétlen az alfahímek között kell keresgélni. A "helyes, szemüveges srác" kategóriában lehet találni normálisat (értsd: kedves, okos, segítőkész, becsüli és boldoggá teszi a nőt). Beképzelt f...szarcok között annyira nem.

72. Érdekes73 (válaszként erre: 63. - 2c5f60da64)
2015. dec. 12. 22:09
Szerintem sokat mondó az is hogy hogyan beszél például az exéről...
71. Érdekes73 (válaszként erre: 59. - 123e772adb)
2015. dec. 12. 22:07
Nem a pasi hanem a szöveg miatt linkeltem be :)
70. vacsa
2015. dec. 12. 19:19
Rossz helyen keresed.
69. syria (válaszként erre: 67. - Marlenka70)
2015. dec. 12. 19:15
Marhaság. Létezik, nem is egy, csak rá kell találni. :)
68. Mutáns Jane (válaszként erre: 67. - Marlenka70)
2015. dec. 12. 17:15
...az olyanoknak a környezetében, akik úgy látják a világot, és ugyanolyan kapcsolatfüggők, mint ő.
2015. dec. 12. 17:08
Mert nem létezik :-)
66. kristo_f (válaszként erre: 27. - Júlia*)
2015. dec. 12. 15:05
Mert csak most regelt ide, én meg ritkán járok erre.
65. c40efa00cc (válaszként erre: 38. - Mici_kwabs)
2015. dec. 12. 14:43
Aszondod? Én a helyedben magamba néznék. Lehetetlen, hogy mindegyik nemnormális, csak te vagy normális, és mindent jól csinálsz.
64. MZsanett (válaszként erre: 1. - Mici_kwabs)
2015. dec. 12. 14:37
Mintha én írtam volna. Engem megtalált egy olyan, aki azzal indított, hogy van egy 5 éves kapcsolata, ha összejövök vele, szakít, de ha nem, akkor marad a csajjal. Ez mégis mi?? Elküldtem. A következő egész helyes volt, de róla meg később kiderült, hogy menyasszonya van. Kuka. Még volt sokezer lúzer, akikkel szóba se álltam, a végén összejöttem eggyel, akinek szintén dührohamai voltak és nem volt semmi önuralma. Vele majdnem 1 évig voltam, de azt is úgy, hogy a második félévben alig találkoztunk, végül már szóbaállni se voltam hajlandó vele, mert annyiszor megbántott, a legvégén már fel se hívtam, amikor meg keresett, akkor szakítottam. Vagyis fél év alatt leépítettem, mert tényleg nem volt normális a srác, szerintem valami komoly baj volt a fejében. Azóta egyedül vagyok, de inkább egyedül, mint ilyenekkel, sokkal boldogabb vagyok így. Ja, és volt még egy srác, ő viszont nagyon rendes volt, de csakis addig, amíg kiderült, hogy nincs esélye nálam, mert nem tetszett. Addig azt hittem, barátok lehetünk, de az érdeklődő, jófej, humoros srácból egy nemtörődöm bunkó lett, úgyhogy vele is megszakítottam a kapcsolatot. Ő hiányzik, mert amíg meg akart nekem felelni, nagyon rendes volt, de ez csak azért volt, mert meg akart nekem felelni, úgyhogy ez is csak kamu. Úgy vettem észre, a pasik imádnak kamuzni. Az utolsó lovagot szintén neten ismertem meg, szerettem volna vele egy jót beszélgetni, de nem tetszett. Ő először nagyon intelligensnek mutatkozott, de ahogy észrevette, hogy nincs esélye, jól lehordott, amiért nem nyitok felé jobban, végül eltűnt örökre. Ilyen az, amikor vége a beetetési időszaknak, amikor a pasi udvarol. Imádom, amikor valakinek kijön az igazi énje és kiderül, milyen szánalmas.
2015. dec. 12. 12:40

Sajnos sok pasi minden egyes nővel bunkó. Aki tahó, az nem változik. Ha szeret, akkor ritkábban vagy kevésbé tapló, de ha az anyatejjel szívta magába a bunkóságot, és egész életében ezt látta, nincs az a full love strory, ami érett, elvileg felnőtt emberként majd megváltoztatja.


Számára ez a normális, így kommunikál, mert máshogy nem tud. Így kommunikált az anyukája is, vagy az apukája. Persze, eleinte nem olyan... meg van a nagy látszat...ami fenntratható rövid ideig... és mennyivel könnyebb úgy beállítani, hogy az ex barátnők voltak a hülyék...


A normális az, ha egy nő kedves és rendes a párjával. Egy intelligens lény miért ne lenne az, ha szeret? Ha ezt nem becsüli a szerencsétlen, keressen hozzá hasonló kalibert, akinek szintén így kommunikált az anyja-apja és üssék-vágják egymást.

2015. dec. 12. 12:35

Én is mindig antiszociálisakba botlok. Már nekem is elegem van. A lényeg, hogy az első intő jenlnél véglegesen és visszavonhatatlanul le kell lépni, megszakítani vele minden kapcsolatot, majd nyitottá válni. Előbb-utóbb jönnie kell a főnyereménynek:) Nekem is volt már mindenféle, a legutóbbinál az első dührohamnál le kellett volna lépni.


Kinek kell egy önkontroll nélküli lúzer?

61. grizus (válaszként erre: 60. - Grizus)
2015. dec. 12. 05:03
Ja és keresni, várni, rágörcsölni, akarni - nem működik, itt sem. Szeretném én is, de tényleg nem működik így, mint ahogy semmi más sem. Mert összeszorított s...el nem lehet ...ni, már bocsánat, ez van.
60. grizus
2015. dec. 12. 05:01

"Kedves vagyok és megértő, bármikor el lehet velem beszélgetni, ott vagyok a másiknak, nem sértődök meg hamar, értem a viccet."


Ebben az esetben ez valószínűleg azt jelenti, hogy alámész a pasiknak, bármi meg van nekik engedve, amivel természetesen vissza is élnek, mivel eleve alámész annak, aki majd jön és persze ilyen jön. Mintha valamilyennek lenni kéne, hogy megtaláljuk az "igazit" vagy akárcsak "egy normális pasit". Persze, van kulturáltság, igényesség, normalitás meg egy csomó dolog, ami alapból meg kell legyen minden emberben - akkor is, ha nem keres társat - de őszinteség nélkül mit ér az egész? Semmit. Márpedig ha mindig rossz pasikba futsz bele, az azt jelenti, hogy már az elején nem veszed észre, hogy nem való hozzád az illető. Hogy kár rá energiát pazarolni, mert nem érdemli meg. Addig "vonzasz" be ilyeneket, mig meg nem érted, hogy többet érsz, ez nem a te nívód. Ha magadat értékeden kezeled és nem megfelelni akarsz, akkor máris több esélyed van, hogy olyat találj, akivel érdemes. Az ember lánya végtére is nem átjáróház, érzelmileg-lelkileg sem. És igenis léteznek normális pasik vagy jelöltek, akik azzá válhatnak egy normális nő mellett, fel kell nőni ehhez a szép feladathoz.

59. 123e772adb (válaszként erre: 48. - Érdekes73)
2015. dec. 11. 22:35

Nem is kerek, mert geoid. :P

A pasi meg fosss!

58. 76c87e32e1 (válaszként erre: 47. - Mici_kwabs)
2015. dec. 11. 22:32

Akkor megválaszoltad a saját kérdésedet. Azért nem találsz normális pasit, mert nem normálisakra szánod az idődet.

Esélyt adsz, hogy megváltozzon? Mégis mit vársz? Ha már az elején valaki bunkó veled, mit gondolsz, később milyen lesz? Nyilván nem te vagy neki az igazi vagy az a nő, akit szerethet, te pedig erőlteted, és kivárod, míg pofára ejt, mint a többinél. Ezen változtass. A saját hozzáállásodon.

57. syria (válaszként erre: 27. - Júlia*)
2015. dec. 11. 21:10
De van, de van, de van! Pl. a párom. :)
2015. dec. 11. 20:55
Mert keresed....ne görcsölj rá...jönni fog ha eljön az ideje...
55. Érdekes73 (válaszként erre: 51. - Mici_kwabs)
2015. dec. 11. 20:52
Ha már tudod hogy nem neked való minek adsz esélyt ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook