Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kell egy olyan nö senkinek akinek már van egy gyereke?az már nem is nö? fórum

Miért nem kell egy olyan nö senkinek akinek már van egy gyereke?az már nem is nö? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. júl. 12. 17:41
Ne ad fel.
15. zsancus (válaszként erre: 6. - Akymo)
2008. júl. 12. 16:50
KÖszönöm akkor nem keseredek el annyira .továbbra is várom a herceget fehér lovon:)
14. zsancus (válaszként erre: 13. - Petka)
2008. júl. 12. 16:47
igen megmondják...hogy igy már nem müködne a dolog:(
13. petka
2008. júl. 12. 16:17
Meg is mondják, hogy azért nem kellesz mert már van gyereked? Csak ez a problémájuk? Vagy nem mondják ki csak érzed?
12. petka (válaszként erre: 11. - Zsancus)
2008. júl. 12. 16:13
Akkor jó! :)
11. zsancus (válaszként erre: 10. - Petka)
2008. júl. 12. 16:11
Szia Petka!!!Az az igazság hogy többségben vannak azok a pasik akik nem fogadnak el.És már nagyon elvagyok keseredve.Egyébként nem értem a dolgot hogy tul nöies vagyok,nem hiszem hogy ez ilyesztené el öket,bár lehet hogy ez nem egy elönyös képem akkor:):):)sok a smink...de ez nem mindennapos!!
10. petka
2008. júl. 12. 12:56
Ja, és olyan pasival ne is kezdjél, akinek probléma hogy neked van egy kislányod. Ha valaki szeret, akkor elfogad így. Ha nem, akkor menjen a fenébe.
2008. júl. 12. 12:53

Szia Zsancus!


Szerintem ne legyél elkeseredve. Te elég jó csaj vagy ahhoz hogy találj magadnak valakit. Csak eddig nem volt szerencséd. A jó dolgok mindig akkor jönnek amikor egyáltalán nem számítasz rá. Ha erőlteted akkor nem. Nekem sok ismerősöm van, akik 2-3 gyerekkel is új kapcsolatot alakítottak ki és boldogok. Olvastam Árva Galamb hozzászólását és egyetértek vele, talán túl nőies is vagy. Nem lehet, hogy ez elijeszti a komoly jelentkezőket?

2008. júl. 12. 12:45
Sajnos az az igazság hogy persze jelentkezö az akadna de nem kapcsolatra,hanem csak futokalandra.nekem ez nem fekszik..én már családot szertnék végre...de amugy köszönöm a biztatást:)
2008. júl. 12. 09:37
Ne legyél elkeseredve! Butaság! Tudod a baj az ,hogy gyerekkel, mi nem merünk olyan könnyen kapcsolatot kialakítani.Én jó magam, egy 15 és egy 14 éves kamasz fiúval mentem újra férjhez.Nem piskóta ,ilyen korban egyébként sem két fiú.Sok ,sok türelem kell hozzá.Meg egy édes.drága , jó ember aki bevállalja őket.Nekem sikerült,neked is fog.Sok sikert
2008. júl. 12. 00:51
Ne add fel soha. Én 3 gyerekkel is férjhez mentem és boldogok vagyunk, pedig a férjem jóval fiatalabb (és nem utolsó sorban sokkal szebb , mint én):-)
5. 9778ca1817 (válaszként erre: 4. - Zsancus)
2008. júl. 12. 00:47
Jogosan keseregsz? De hát miért?
2008. júl. 12. 00:34
de igen elvagyok keseredve,de szerintem jogosan...egyébként én vagyok a képen:Dezt lehet rosszul fogalmaztam a nem is nő kérdést,sajnos eddig kudarcba fulladt minden:(
2008. júl. 12. 00:32
Az előbb megnéztem az adatlapodat. Úgy látom a nőiességeddel nincs semmi gond. (mármint ha Te vagy a képen) Inkább egy kicsit túlságosan is nőiesnek tűnsz:)
2008. júl. 12. 00:29

Nem vagy Te egy kicsit nagyon elkeseredve? Mintha némi negatív felhangot éreznék a hozászólásodban:)

Egyébként mindenki nő. (legalábbis aki annak vallja magát)

2008. júl. 12. 00:21
sajnos ezt saját tapasztalatbol tudom,már 6 éve egyedül nevelem a kislányom,27 éves vagyok és boldog családot szeretneék,mint más,de sajnos nem jön össze...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook