Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem beszél velem a jó barátom/ismerősöm arról, ha lett valakije? fórum

Miért nem beszél velem a jó barátom/ismerősöm arról, ha lett valakije? (beszélgetős fórum)


1 2
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. szept. 1. 08:45

Hm. Ok. Erre nem gondoltam De felém nem lépett így, ilyen célzattal sosem. Lealábbis nem vettem észre.

Gondolnám én, hogy ha akart volna enni idő alatt valamit, csak kifejezi.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 1. 08:44
Sztem meg többet gondol a baráti kapcsolatotokba, mint te. Sztem ezért nem mondta el, hogy van barátnője, mert nem akarta elvenni az esélyt kettőtök között. Férfi és nő között soha nincs igazi barátság, az egyik fél egy idő utána vagy egy ideig mindig többet akar.
2023. szept. 1. 07:59

Sziasztok,


igazából magam számára egy közvéleménykutatást végzek, ki mit gondol erről, nekem is megvan a magam véleménye, de nagyon érdekes helyzetbe kerültem, és érdekel, ki mit gondol.

Van a munkahelyemen egy kollégám (ellenkező nemű), akivel nagyon, de tényleg nagyon jóban vagyunk, napi szintű kapcsolatban álltunk, állunk.

Pár hónapja lett egy barátnője, amit én menet közben, másoktól tudtam meg, ő nekem nem mondta, sőt amikor próbáltam ilyesmi irányokba terelni a beszélgetést, hogy beszéljünk már róla, ő pont az ellenkező irányba terelt, irányította mindig a beszélgetést az utóbbi időben. (Amúgy már nincs meg neki a nő,nemrég szakítottak.) Ebben csak az a fura, hogy kollegiális környezetben többeknek említette a dolgot, nyilván nem nagyban hirdetve, de volt róla szó, volt, aki pont tőle tudta meg. Így én nem értem, előlem miért rejtegette az infót, ha (és ezt ő mondja mindig, nem is igazán én), hogy milyen jóban vagyunk. Sosem tettem neki keresztbe semmivel, sem ilyen téren, sem más téren. Nyilván, nem feltétlen tartozik minden rám, de érdekes módon kb. az egyetlen vagyok, aki 'hivatalosan' nem tudott és tud róla a mai napig.

Ne nagyon higgyem akkor, hogy a barátságunk őszinte és közeli, igaz?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook