Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem beszél velem a jó barátom/ismerősöm arról, ha lett valakije? fórum

Miért nem beszél velem a jó barátom/ismerősöm arról, ha lett valakije? (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 30. 08:03
nem kell mindenrol beszamolnia neked!
32. Amaunet (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2023. szept. 2. 07:09
Nekem is megvoltak a kis csatáim, csak nem akartam magam fényezni.
31. PöttyösPanka (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2023. szept. 1. 20:53

Ha gonosz akarnék lenni, azt írnám erre, hogy ahogy Ölelés is mondta, vannak olyan nők, akiket egyszerűen nem lehet megkívánni 🤷‍♀️

De kedvellek, ezért nem írok ilyet 😘

30. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 1. 14:17
Szerintem meg ez volt az első gondolatod.🤣
29. Amaunet (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2023. szept. 1. 14:07
Akkor én vagyok a második, számodra "kivétel". Többnyire férfiközegben, férfi kollégákkal dolgoztam. Rengeteg férfi ismerősöm van és néhány barátom is.
28. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 13:28
Az mindenki saját problémája, ha végletesen és kizárólagosan gondolkozik.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Globus)
2023. szept. 1. 11:31
Eddi kimondtuk, amit gondoltunk. Most meg nem. De igen, igazad van, ez az eset itt így virágnyelv. Sajnos.
26. dad1f54482 (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2023. szept. 1. 11:27

Nekem úgy tűnik sokan teljesen kizárják. Lásd pl kettes hozzászóló.


Nyilván nem tudok sok saját példát hozni mert az embernek kevés közeli barátja van. Nekem abból is csak kettő ellenkező nemű.

25. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 11:16

Nem zárják ki teljesen. De tudják, hogy nagy a rizikója. Ha 100 esetből 1-nél nem így van, arra azt lehet mondani, hogy szinte mindig. De ha az orvos mondaná neked azt, hogy nyugodtan végeztesd el a műtétet, hiszen minden századik ember túlélni?

Te egy darab kivételhez ragaszkodsz (ami idővel még át is fordulhat). Nekem bőven volt tapasztalatom az ellenpéldájából, mivel az elmúlt 15 évben férfi közegben tanultam és dolgoztam.

24. pötibaba (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. szept. 1. 10:39
Dettó így gondolom.
23. globus (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 1. 10:17
Hát én a barátomat falhoz nyomnám, és megkérdezném. Nem kellene kerülgetni a forró kását, egy barátságnak el kell viselnie, hogy egyenes kérdésre egyenes választ kapunk. Úgy tűnik, virágnyelven kommunikáltok.
2023. szept. 1. 10:13

Persze, nem kell hivatalosan tájékoztatnia, ezzel egyetértek és írtam is a nyitóban.

Inkább az volt fura és az esett kicsit rosszul, hogy amikor egy bármilyen diskurzusban felmerülhetett volna és már kilyukadtunk volna oda, elterelte a beszélgetést. Ergo a létezéséről sem tudtam a csajnak hivatalosan, mert valami mást beblöffölt, amikor úgy adódott. Ez a része zavar(t) a dolgoknak. Még nem jutottam el oda, hogy megkérdezzem, miért volt ez, mikor annyi minden mást megosztunk és oszottunk eddig is egymással, nyilván el fog jönni az idő hamarosan, amikor felhozom meg fel is merül majd ez gyanítom. Viszont nyilván addig magamban keresem a hibát, hogy én mit rontottam el a baátságunkban.

21. dad1f54482 (válaszként erre: 19. - Utolsó betyár)
2023. szept. 1. 10:00

Értelek. Lehetséges az is amit írsz.


De az is, hogy sosem lesz vonzalom, mert annyira nem az eseted. Köszi neked is.

20. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 1. 09:58

-Nem mondtad!

-Mert nem kérdezted.

19. Utolsó betyár (válaszként erre: 14. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 09:56

Szerinted mindenki megtalálja az ideálját? Mennyi Mamoa futkos szabadon Magyarországon?

Én is leírhatnám, hogy milyen nő az ideálom és lehet teljesen más a feleségem.

Illetve, lehet, hogy első második és sokadik látásra sem tetszik meg egy nő a férfi számára, vagy fordítva, de ha össze vannak zárva egy irodába, esetleg sokat utaznak együtt munkába menet tömegközlekedési eszközön stb... megfoghatja az embert a lelke, a dolgokhoz való hozzáállása a vidám természete, és lehet már utána külsőleg is vonzó lesz számára a másik fél.

Persze vannak olyan nők, akik felé sosem közelítenék, úgy mint férfi, inkább konnektorba pisilnék. Pedig lehet nem a külsejével van a probléma.

18. dad1f54482 (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2023. szept. 1. 09:56

"Én csak a saját tapasztalatomból tudok kiindulni"


Igen. Valószínű mindenki a saját tapasztalataiból tud kiindulni. Én is, ezért nem értem azokat akik kizárják a nő/férfi barátság lehetőségét. Köszi.

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 09:54
Aztán egyszer átmegy egy csúnya váláson, aminek a fájdalmait a te válladon sírja ki. Ilyenkor az ember lánya hajlamos túlértékelni a törődést, és vonzalomnak érezni a baráti kedvességet. Ilyen az ember. Persze nem törvényszerű. Kivételek mindig vannak. De túlnyomórészben azért igaz.
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 09:50

Itt nem arról van szó, hogy mindketten szexelni akarnak a másikkal. Egy barátság elromlásához az is elég, ha csak az egyik akar többet. Még akkor is, ha nem adja a másik tudtára. Tehát lehetsz magadban teljesen biztos, attól még lehet, hogy a másik többet akar. Hacsak nem mindketten förtelmesen rondák vagytok a másik számára. Bár lehet, hogy a ronda emberek beérik egy másik ronda emberrel 🤔

Ismerek olyan férfit, akinek nem számít, hogyan néz ki egy nő. Válogatás nélkül megpróbálja megdönteni a csúnya és szép nőket egyaránt. Tehát vannak férfiak, akiknek nem számít a külső.

Én csak a saját tapasztalatomból tudok kiindulni. Biztosan vannak férfiak, akiknek csúnya vagyok, de nem vagyok egy bányarém. Ezért vagy sem, de eddig minden barátnak hitt férfiról kiderült, hogy többet akar. Pontosabban volt kettő, aki nem, de ott én éreztem olyat, ami már nem barátság.

15. dad1f54482 (válaszként erre: 13. - Utolsó betyár)
2023. szept. 1. 09:44
Ismerem. A barátom. A férfiakat is kitárgyaljuk. Tudom milyen férfiak tetszenek neki. Nagyon nem olyan vagyok.
14. dad1f54482 (válaszként erre: 11. - Alnisa)
2023. szept. 1. 09:43

Értem, de az én példám sem ilyen.


Konkrétabban. Az egyik nő barátommal sosem néztünk egymásra mint férfi és nő. Teljesen más férfiak és nők vonzanak minket. Ő a nagydarab szőrös Momoa típust kedveli. Én totál nem ilyen vagyok. Soha nem fog vonzónak tartani mint férfi, és nekem sem tetszik kicsit sem mint nő. Még részegen sem tartanám vonzónak annyira nem az esetem.

13. Utolsó betyár (válaszként erre: 10. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 09:42
A nő barátod fejébe belelátsz, hogy mit gondol mikor beszélgettek?
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
2023. szept. 1. 09:42
Általában a leghatékonyabb középkorú nőtől útbaigazítást kérni. Hozzám sokszor jöttek oda ilyen ügyben amikor Pesten laktam. Gondolom egy fiatal lányt könnyebb megszólítani, mint egy mogorva vén fickót, vagy nem tudom. De általában ezzel mellé is fogtak, mivel csak kis ideje éltem ott, így kevés volt a helyismeretem.
11. Alnisa (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 09:37
Nem nem szexelnek, de igazi barátság nincs, csak haverság. ha te nem is érzel többet bele a "barátságotok", a másik igen, max nem tudsz róla.
10. dad1f54482 (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
2023. szept. 1. 09:37

:)


Aki nekem nagyon nem tetszik azzal később sem lesz vonzódás. Lehet másképpen működöm, de én az ismerkedés elején el tudom dönteni valaki vonzó-e vagy sem.


Van nő barátom, ezért sem értem miért gondolják sokan, hogy ez nem lehetséges.

9. dad1f54482 (válaszként erre: 6. - PöttyösPanka)
2023. szept. 1. 09:32

Szerintem csak akkor mehet félre ha szexuálisan vonzó számunkra a másik. Mindenki pedig nem lehet vonzó. Legalábbis a legtöbb ember válogat.


"A nőknek többnyire az érzelmi kötődés többet jelent, mint a kinézet"


Ebben talán lehet valami, bár nem vagyok nő. Elképzelhető hogy a nők tudnak olyanokkal is szexelni aki külsőre nem tetszik nekik.

8. Utolsó betyár (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 09:31

Nem rögtön és azonnal, hanem bizonyos idő után kialakul egy vonzalom egyik, vagy mindkét fél részéről.


Igen, van olyan, hogy nem vonzó egy nő/férfi, de akkor azzal csak úgy alakít ki a másik nem kapcsolatot, ha mondjuk iskolában osztálytársak vagytok, munkahelyen kollégák, vagy mondjuk egy ilyen közösségi oldalon megismerkedtek. Jó fejnek tartjátok egymást, és beszélgettek.

Ne tagadjuk, mindenki a külsőt nézi először. Pesten, ha én keresek egy jegyautomatát, mert olyan helyen vagyok, ahol még nem jártam, ha szembe jön velem egy slampos és egy csinos nő, biztos az utóbbitól kérek segítséget.

Illetve attól, hogy te nem érzel semmit egy csúnya nő iránt, lehet, hogy neki összefut a szájában a körömlakk, akárhányszor beszéltek. Közben bízik abban, hátha benned is fellobban iránta a vágy, illetve lehet nincs mersze lépni, mert fél, hogy ha megtudod mit érez irántad, akkor te inkább meghátrálsz és többet nem beszélgetsz vele.

Ilyen egyszerű

Egyébként te magadtól vagy ilyen nehéz felfogású, vagy kell némi nekifutás is hozzá? Már a tegnapi beszélgetésünknél is azt érezném, mintha nem erről a bolygóról származnál, hanem az UFO-k, mikor Pataky Attilát visszahozták véletlenségből téged is leejtettek is.

7. 3066f49f9a (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. szept. 1. 09:25
Egyetértek.
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2023. szept. 1. 09:22
Attól függ, hogy mit értesz barátság alatt. Ha kialakul egy igazi, mély barátság, akkor előbb-utóbb, amikor az egyik fél érzelmileg kiszolgáltatott helyzetbe kerül, könnyen értheti félre a másik gyengédségét. A nőknek többnyire az érzelmi kötődés többet jelent, mint a kinézet. Valamint sok férfinak a barátságba belefér egy kis szex is. Több ponton félremehet egy férfi-nő barátság.
2023. szept. 1. 09:16
Egy igazi barátságban mindkét félnek megvan a szabadsága abban, hogy mit oszt meg a másikkal. Nem attól igazi egy barátság, hogy nem hagyunk a másiknak intimszférát, és mindent muszáj egymással megosztanunk. De az is lehet, hogy mivel nyílt titok volt, úgy gondolta, hogy úgyis tudsz róla. Nem kell hivatalosan is tájékoztatni.
4. dad1f54482 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. szept. 1. 08:53

"Férfi és nő között soha nincs igazi barátság"


Ezt sosem értettem. Akik ezt gondolják azok minden ellenkező neművel szexelnének? Mindenki vonzó számukra? Segítsetek már egy kicsit, hogy értsem. Nem viccelek. Tényleg nem értem.


Számomra például nagyon sok nő nem vonzó, azokkal nagyon könnyen tudok barátkozni is. Szerintem fordítva is igaz. A nők is tudnak barátkozni olyannal aki nem vonzó számukra.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook