Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lett vége? Hogyan szerezzem vissza őt? fórum

Miért lett vége? Hogyan szerezzem vissza őt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért lett vége? Hogyan szerezzem vissza őt?

1 2 3 4 5
45. de6dcdc43c (válaszként erre: 44. - 54840f0fce)
2011. máj. 7. 12:43

"Csak azért mertem kérdezni, mert mondjon bárki bármit, de a nők általában akkor lépnek."


Ez nem igaz.

44. 54840f0fce (válaszként erre: 43. - Bvitamin)
2011. máj. 7. 12:41

Csak azért mertem kérdezni, mert mondjon bárki bármit, de a nők általában akkor lépnek...


Régebben próbálta megbeszélni veled, hogy mit hiányol a kapcsolatotokból???

43. bvitamin (válaszként erre: 42. - 54840f0fce)
2011. máj. 7. 12:38
Nem, azt teljesen kizártnak tartom, a 3 év alatt egyszer sem adott okot arra hogy féltékenykedjek, nem olyannak ismertem meg.
42. 54840f0fce (válaszként erre: 38. - Bvitamin)
2011. máj. 7. 12:36
Bocsáss meg nekem kérlek, de nem lehet, hogy valaki képbe került a hölgynél??
41. de6dcdc43c (válaszként erre: 40. - Bvitamin)
2011. máj. 7. 12:34

Minden jót Neked.


ui: valóban minden stikli, és mindennélküli visszatérés az igazi. A többi nem.Ezért buknak a többiek.

2011. máj. 7. 12:20
Ha ez az egy megoldás van, akkor így teszek, de nagyon nehezen fog menni... :(
39. de6dcdc43c (válaszként erre: 38. - Bvitamin)
2011. máj. 7. 11:35
Aki menni akar, azt el kell engedni.Ha önmagától tér vissza-minden harc nélkül-akkor a tiéd.
2011. máj. 7. 11:11

Kedves Hölgyeim, fórumozók.


Szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit tegyek jelenlegi kapcsolatom megmentésére.


Barátnőmmel 3 évet voltunk együtt, életem legszebb 3 éve volt ez. Állítása szerint elmúlt a szerelem részéről az utóbbi 1 hónapban, és nem szeretné folytatni a kapcsolatot. Egy hete pénteken történt az első komoly beszélgetés, ahol kiderült végülis, hogy amiatt döntött a szakítás mellett, mert azok az apró gesztusok amik a kapcsolatunk elejét jellemezték megkoptak, eltűntek. Ekkor úgy váltunk el, hogy vége. De másnap írtam neki egy levelet amiben taglaltam, hogy mennyire sajnálom, nem ezt szerettem volna, és hogy ha kell ezekben a dolgokban megváltozok és ismét a régi önmagamat adom. A válasza az volt, hogy kell neki egy kis idő amíg jó lenne ha nem beszélnénk. Ez az idő egy hét volt, amíg mi nem is beszéltünk, de egy közös személyen keresztül cseréltünk gondolatokat. Kérdem én, valóban elmúlhat a szerelem, ha minden egyes telefonbeszélgetés során - amit a közös ismerőssel vált - ha csak említésre kerül a nevem a sírás kerülgeti őt, és az első kérdése az hogy mi van velem? 3 év után valóban csak így elmúlhat minden? Tegnapi nap beszéltünk először 1 hét után, amikor is mondta, hogy szakítani szeretne...


Számomra egyértelmű, hogy megéri még ezért a kapcsolatért harcolni, csak azt nem tudom, hogy benne partnert találok-e még... vagy hagyjam menni és ha valóban fontos voltam neki, akkor majd visszajön?

Elkeseredésemben írtam ezt a hozzászólást, részemről a szerelem még hatalmas, soha ilyenben nem volt még részem.

37. Mandula. (válaszként erre: 35. - Kirizsu)
2011. máj. 6. 08:24
Csak nem mindegy, hogy viszonzott szerelem-e vagy sem.
36. 566f1d9107 (válaszként erre: 35. - Kirizsu)
2011. máj. 4. 15:42

Ha menni akar,akkor nem akar veled lenni.......minek erölkődni,megalázkodni????

Ha szeret,nem akar menni.......vagy van más is a dologban........

2011. máj. 4. 15:36

Szerintem meg igenis küzdeni kell aazért, akit szeretünk. nem lehet kategórikusan kijelenteni, hogy el kell engedni, meg ez a töltött káposzta is erősíti a szabályt.


Én meg azt mondom, ha szeretek valakit, akkor harcolok érte. Csak akkor adom fel ha tényleg reménytelen a dolog.

2011. máj. 4. 15:27

Ha vége lett valaminek,minek kell vissza szerezni???

Ha menni akar menjen!!!:)

33. Beautykiss (válaszként erre: 32. - Mandula.)
2011. máj. 4. 14:27
Teljesen egyetértek! Velem is megtörtént ráadásul úgy,hogy reggel még minden "jó" volt este már vége lett és én "mondattam" ki vele mert éreztem és láttam,hogy valami nem jó és ő is azt mondta,hogy hónapok óta nem szerelmes már de én addig nem éreztem változást együtt terveztünk stb..a szemembe nézve mondta "őszintén",hogy szeret de akkor már nem érzett semmit.Szóval kicsit meg is lepett.Nagyon rossz volt de az a kapcsolat nem volt jó megromlott és én is utána megtaláltam egy olyan férfit aki milliószor jobb:) Úgyhogy soha nem kell bánni,először rossz de hosszútávon csak jobb lehet és minden rossz után egy nagyon jó dolog jön:) Közhelyes de így van! Ha már valaki eljut oda,hogy nem szerelmes a másikba nem szereti őt nem vele képzeli el asz életét az sajna nem fog változni!
2011. máj. 4. 07:26

Ha egyszer vége lett egy kapcsolatnak, szerintem valamiért csak megtörtént. Ha csak nem "hirtelen felindulásból" történt a szakítás, engedni kell a másikat, hadd menjen. Mert általában az ember jól átgondolja, mire végleg szakít, és ez nem egyik percről a másikra történik, hanem lehet, hogy hetek, hónapok gyötrelmei után szakít.

Nekem is volt már olyan, hogy elhagytak, majd' belepusztultam, azt hittem belehalok.

De "minden jóban van valami rossz, és minden rosszban van valami jó" - szól a mondás, és valóban így van, most már a világ minden kincséért sem békülnék ki azzal a pasival, egyetlen pillanatra sem kellene, pedig utána sokáig zaklatott, vissza akart jönni, de azt mondom, ennek így kellett lennie, meg kellett történnie a szakításnak ahhoz, hogy egy másik pasival megismerkedjek, aki minden szinten jobb.

Felmelegítve valóban csak a töltött káposzta jó.

31. orsy91
2011. ápr. 30. 21:06
az igaz hogy ne zaklasd mert csak eltavolitod ot magadtol. De nem egyszeru a hianyaban elni.Most estem tul egy szakitaason,ami valojaban nem is egy szakitas csak hagyjuk egymast es majd elvalik mit hoz a jovo.Ugy erzem magam mint akinek semmi eletkeedve, jobb lett volna ha veszekedes miatt ert volna veget, de megse.Lehet hogy valtozast akart evvel elerni.Nem tudom sajnos.majd elvalik
30. mami5
2011. ápr. 30. 20:31
NE ERÖLTEZS A DOLGOT MERT HA AZT LÁTJA HOGY ZAKLATOD MÉGJOBBAN ELFOGTÁVOLODNI TÖLLED MINDENNEK MEGVAN AZ IDEJE HADJÁL IDÖT HAD GONDOLJA ÁT A DOLGOT KIDERÜL GOGY HIÁNYZOL E NEKI MAJD KERESI AZ ALKAMAT HOGY TALÁLKOZZATOK KATINÉNI SZIA
2011. ápr. 27. 20:55
Én nem így gondolom ezt az egészet..ha valaminek vége van akkor ott már megromlott valami és ha kapcsolat alatt nem tudtak változtatni a dolgokon amik nehézségeket okoztak utána sem fog menni.Felmelegítve csak a káposzta jó.Ha elhagyna a párom nem gondolkodnék,hogy visszaszerezzen nyilván okkal hagyna el,mert én nem tudtam igazán boldoggá tenni.Iszonyat érzés lenne de inkább azon kell munkálkodni hogyan tartsuk meg a párkapcsolatunkat és mi az amin változtatni kell,hogy jól tudjon működni.A másik dolog meg,hogy ne tárulkozzunk ki ne tervezzünk...Nyilván nem fogok egyszerre magamról elmondani mindent de egyszer úgyis kiismer.Akit meg a külseje miatt hagynak el azt nem szerették igazán.Az ember megérzi,hogy ha megfelelő párt talált magának és azt is hogy ki az akivel lehet tervezni.Egy jó párkapcsolat szerintem nem a taktikázásról szól!
28. ice kuszi (válaszként erre: 25. - Milendin)
2011. ápr. 27. 14:52
Jahh, persze, majd negyvenegynéhányévesen, három gyerekkel a nyakamon minden hónapban más pasihoz költözöm! Nekem tetszene, de nem tudom a gyerekek hogy élnék meg...
27. angyal 79 (válaszként erre: 25. - Milendin)
2011. ápr. 26. 16:12
Teljesen egyetértek ezzel a gondolattal.
26. átlagos (válaszként erre: 25. - Milendin)
2011. ápr. 26. 13:10
Frappáns gondolat. Hány csalódás után fogalmazódott ez meg?
2011. ápr. 26. 11:29
A szerelem nem lehet taktikus, adjuk azt amit tudunk ha nem elég vagy túl sok akkor nem jó párt választottunk engedjük el és jön a következő, míg el nem jön az akinek mi vagyunk a leg leg leg és fordítva
24. Cs.b.
2011. ápr. 25. 23:22

Sziasztok!


Női portál, de remélem pasinak is szabad ide írnia... persze nem a hím társadalmat szeretném képviselni még csak véletlenül sem, hisz mint ahogy sokszor el is hangzott már: minden kapcsolat más. Minden ember más, és így hála az égnek minden férfi más.:)

Nem akarok minden típusú kapcsolatot kivesézni... maradjunk csak az "igazinál".:)

Szerintem addig nem is voltunk szerelmesek, míg csak úgy el tudjuk engedni a másikat.

Persze nagyon jó tanácsokat lehet ám adni, hogy ha ezt csinálja/csinálta, akkor irgum-burgum... talán jó tanács is lenne, de kár hogy nem ilyen egyszerű annak, aki igazán szerelmes.

Ha eggyszer betelik a pohár, akkor úgyis lépni fog. Ez a része a nehéz, ha még emlékszünk a sok jóra és szépre... vagy csak szimplán reménykedünk.


Az viszont szerintem butaság, hogy a másiknak nem szabad megnyílni, mert unalmasakká válunk. Tuti van, akit nem köt le a másiknak a problémái, de pl. engem eléggé lehangol, ha nem oszt meg velem szinte mindent a "kiválasztott".

Nem attól lesz érdekes, hogy vannak titkai. Persze az is érdekes egy játékban, de ez nem egy keresztrejtvény, hanem egy párkapcsolat, ahol sokkal többet jelent, ha tudjuk mire gondol a másik (mi bántja). Hogy miért? Mert különben hogy próbáljunk segíteni? Hogy próbáljunk mellette állni? Honnan tudjuk mivel okozhatunk neki örömet?


Elég tág téma... szerintem nehéz tanácsot adni ilyenkor, hogy mit érdemes és mit nem. ha ott hagytak vissza lehet-e menni, lehet-e még egy esélyt adni. Ez emberre és kapcsolatra válogatja. Hisz van aki tényleg megváltozik, mert rájön mennyire szereti a másikat és nem akarja többet elveszíteni... és van aki már másnap ugyanúgy fog viselkedni, mint előtte.

23. Mylady15 (válaszként erre: 21. - Medit78)
2011. ápr. 25. 21:32

Szomorú ünneped lett, sajnálom...

Mégis azt mondom, nem jó a zárómondatod:" várok, hátha szerencsém lesz és visszajön"!

Akkor lesz szerencséd, ha nem jön vissza! 3 év házasság után felhozta a válást, akkor sikerült megbeszélni a dolgokat. Úgy vélem, neki voltak gondjai a kapcsolattal, neked nem. Ha már mondta is, hogy nem szeret, akkor nem szabad újrakezdeni, próbálkozni! Lépj tovább, váljatok el és találd meg az igazit!

2011. ápr. 25. 08:38
én úgy gondolom aminek vége, semmi értelme újra kezdeni. Én is akartam de rájöttem hülyeség, mert mindketten megváltoztunk. Ha vége annak úgy kellett lennie
2011. ápr. 24. 20:43
Sziasztok! Én még új vagyok itt. Engem most hagyott el a férjem, 16 és fél év után. 6 éve voltunk házasok. Közölte, hogy már nem szeret, nem boldog velem. Kb. 3 évvel ezelőtt is felhozta a válást, de akkor megtudtuk beszélni a dolgokat, és sikerült változtatni a dolgokon. Elmondása szerint 1 éve gondolkodik. Szerintem más nő van a dologban, de tagadja, az édesanyjához költözött vissza. Ma vitte el az összes holmiját. Teljesen ki vagyok, de nem hívom, nem jelentkezem, hagyom gondolkodni. Várok, hátha szerencsém lesz, és visszajön.
20. syria (válaszként erre: 19. - Juttino)
2011. ápr. 23. 15:22
Én nem bántam meg, hogy visszahódítottam.
2011. ápr. 23. 14:53

Ez a cikk egy gyerekes butaság...


Fortélyok, kis morzsák és női praktikák???

Ha egy fickót így kell megszerezni, megtartani ill. visszaszerezni, akkor ne alapozz rá!! Örülj, hogy lelépett és keress magadnak mást!


Szerinted egy ilyen férfi, ha beteg vagy ápol?

Ha a babáját hordod a szíved alatt, nem lécel le az első csinibabával, aki akkor éppen nem a te súlycsoportod?

Ha frusztrált anyuka vagy kinyúlt pólóban, akkor hazamegy segíteni és segít visszatalálnod önmagadhoz és addig kitart melletted?


Az élet nem egy romantikus lányregény... kellenek a női praktikák, de erre alapozni teljes ostobaság...

aki elmegy azt el kell engedni, ha magától talál újra vissza hozzád, akkor meg lehet próbálni újra, de visszaszerezni???? Kösz nem!

2011. ápr. 23. 11:19
Egyébként minden kapcsolat teljesen egyedi, nem lehet egy kalap alá venni.
17. MelisUK (válaszként erre: 12. - Angyal 79)
2011. ápr. 23. 11:18

A mi kapcsolatunkban is valami hasonló történt. Másfél éve voltunk együtt, amikor szakított velem. Teljesen kikészültem, de nem tukmáltam rá magam. Minden nap így is együtt voltunk, mert ugyanott dolgoztunk az egyetem mellett. Megmondtam neki, hogy szeretem és ha már nem akar velem lenni, akkor legyen így - mivel szeretem, így azt akarom, ami neki jó. Nem is tartott sokáig, hogy rájöjjön mekkora butaságot csinált, pár nap múlva már nyúlt a kezem után, mintha mi sem történt volna, én meg elhúztam és kérdőre vontam. Erre még jobban előjött benne a vágy, hogy vissza akar szerezni és folyamatosan próbálkozott - én meg folyamatosan kikosaraztam. Mikor már láttam rajta, hogy teljesen kivan úgy könyörög értem, akkor visszafogadtam. Ezerszeresen bocsánatot kért és úgy szorított magához, mint még sohasem. Megígérte, hogy soha többé nem lesz ilyen hülye, soha többé nem hagy el, mit sem ér nélkülem.

Én ez az eset óta tudom, hogy mennyire nagyon szeret. Ekkor volt másfél éves a kapcsolatunk, mára pedig már 9 éve vagyunk együtt és még mindig nagyon szeretjük egymást. Ez az egész dolog még jobban megerősítette a kapcsolatunkat. Mindketten megéreztük, hogy milyen, ha nincs a másik úgy mellettünk, mint a párunk és az mindkettőnknek nagyon rossz volt. Egyszerűen kellünk egymásnak.

16. af1fde488c (válaszként erre: 10. - Crimson)
2011. ápr. 22. 15:56
egyetértek
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook