Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért lehetnek ma már trágár szavak az újságcímekben? fórum

Miért lehetnek ma már trágár szavak az újságcímekben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Akilala)
2017. dec. 13. 15:58
Egyet értek. Inkább kulturált alternatívát kellene neki tanítani az indulatai levezetésére.
15. akilala (válaszként erre: 12. - 8cc24eb355)
2017. dec. 13. 15:34

Attól le tud higgadni egy kölyök ha szülöi fölügyelet mellett dölhet a szájából a trágárság?

Tudom,kritizálni könnyü de ne is haragudj,akkor ott valami nagyon el lett "baxva"hogy aktuális legyek!

14. ab61752c45 (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2017. dec. 13. 15:28
engem is nagyon.mikor a Fejős Éva írt cikket a Nők Lapjában Agatha Christie-ről a fejem fogtam.hogy az anyja Mrs. Christie mindig tudta,hogy a lánya író lesz.senki nem ellenőrzi ezeket a cikkeket?
13. 124637ff9b (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2017. dec. 13. 15:22

Igen. Engem is zavart, már meg se nézem őket.

Ma inkább az zavar, hogy nem találok kulturált pártatlan hírközlést.

12. 8cc24eb355 (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2017. dec. 13. 14:59
Nem!ITTHON azért megengedett,mert hamarabb lehiggad!
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Akilala)
2017. dec. 13. 14:57
Egyik kollégámnak szó szerint minden második szava b+. Nem is tudja rendesen kifejezni magát. Ha e-mailt ír, nincs benne egyetlen értelmes mondat sem. Elég szomorú.
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - 124637ff9b)
2017. dec. 13. 14:54
Engem rettenetesen bosszant, hogy a szalagcímeknek legtöbbször semmi köze sincs a cikk témájához, csak kitalálnak valami figyelemfelkeltőt, hogy rákattints.
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - 8cc24eb355)
2017. dec. 13. 14:53
Nehogy már a nyúl vigye a puskát. Azért megengedett a káromkodás, mert már a kisiskolások is úgy beszélnek, mint egy kocsis?!
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2017. dec. 13. 14:52
Engem is zavar. Ahogy az is, hogy a cikkek teli vannak helyesírási hibákkal és elgépelésekkel. Ez részben a "mindent azonnal"-ból ered. Nincs idő lektorálni, mert egy perc múlva már nem lesz friss a hír.
7. akilala (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2017. dec. 13. 14:32

Ha egy lovagkeresztes kortás író nyilvánosan káromkodik mint egy kocsis,akkor már nincs min megdöbbenni,csodálkozni! Engem már kezd nem zavarni,persze mikor a sok baz+töl nem értem,hogy a bunkókám mit akar kinyögni,na az már zavar!

Ez a túlzásba vitt káromkodás elöbb-utóbb egy bizonyos elhülyüléshez fog vezetni,frankó lesz mikor már fél baz+okból is érteni fogjuk egymást,persze az utóbbiban nem vagyok biztos!

6. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2017. dec. 13. 14:13

Szia, engem azért nem döbbent meg, mert az internetes médiát nem sokra tartom, és az ott írókat sem tartom "újságíró"-knak.

Csak szalagcimeket olvasok, hátha van olyan, ami a nagyvilág híre, és érdekel.

Olyan, hogy "ettől robbant fel az internet", meg "döbbenetes dolgot árult el xy.." nekem nem hír.

Ennek az egésznek semmi köze ahhoz, H prűd vagy-e vagy sem.

5. szeretekolvasni (válaszként erre: 4. - 8cc24eb355)
2017. dec. 13. 14:12

Hát nem vagyunk egyformák. Én sajnálatosnak tartom, ha egy iskola ettől zeng. Gondolom az újságírók is így gondolkodnak már, mint te. Hogy ha már ennyien csúnyán beszélnek, akkor kit zavar, ha ez az írásokban is megjelenik?

Én maximum akkor káromkodok, ha például ráütök az ujjamra egy kalapáccsal, de akkor is csak annyit, hogy basszus, vagy francba. A lehiggadásom nem a szavak tartalmán múlik.

4. 8cc24eb355 (válaszként erre: 3. - Szeretekolvasni)
2017. dec. 13. 14:05

Igen,ha ideges vagyok egy kocsis elbújhat mellettem,de tudod,egy általános iskolával szemben lakom,és ahhoz képest amiket én kiejtek a számon ha ideges vagyok,hozzájuk képest még kismiska vagyok!!

És igen!A gyereknek is itthon a 4 fal között engedélyezett ha mérges káromkodjon.El nem hiszed milyen gyorsan lehiggad!

3. szeretekolvasni (válaszként erre: 2. - 8cc24eb355)
2017. dec. 13. 14:00

Szerintem ez nem álszentség, hanem egyfajta igényesség, elvárás. Én nem szoktam káromkodni a mindennapokban egyébként és a családom sem.


Te szoktál és a kisiskolás családtagjaid is (ha vannak)?

2. 8cc24eb355 (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2017. dec. 13. 13:55

Engem nem zavar!

Káromkodik itt már a kis iskolástól kezdve mindenki..Ne legyünk álszentek..

2017. dec. 13. 13:51

Sziasztok!

Titeket nem döbbent meg, hogy a vezető internetes médiákban már nem probléma, hogy trágár szavak vannak a cikkek címében?

Én vagyok nagyon prűd, hogy ez zavar engem, vagy ez tényleg nem jó irány?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook