Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért jönnek férfiak egy női oldalra? :) fórum

Miért jönnek férfiak egy női oldalra? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. nov. 13. 16:00

Azért,mert a nők is jönnének férfi portálra,ha lenne :D

Amúgy meg: néha úgy érzem,hogy nő vagyok,tehát itt a helyem ! :D:D:D

2010. nov. 12. 14:44

Én úgy láttam, hogy nem tipikusan női lelki problémák (pánik, depresszió,stb.) esetében pl. kimondottan jó az, ha mind a két nem elmondja a véleményét, tapasztalatait, hiszen így egészebb a kép.

Egyébként ezen a fórumon még sértődött férfi hozzászólást (nőit sem) nem láttam, csak a kérdésen csodálkozót.

51. f7d6cf8a9d (válaszként erre: 26. - Homokóra)
2010. nov. 12. 13:45

Íme - egy a néhány nick közül - aki teljesen életszerűen viselkedik a fórumokban.


Köszönöm a férfiak nevében, kedves Homokóra :-)

50. f7d6cf8a9d (válaszként erre: 25. - 216047d34f)
2010. nov. 12. 13:43

Haver! Újfent mondom Neked, hogy ne a fórum hozzászólások alapján próbáld kiismerni a nőket!

Sokan csak játszanak itt.

49. f7d6cf8a9d (válaszként erre: 36. - -magnólia-)
2010. nov. 12. 13:36

Igen, élvezzük a társaságot. Időnként szórakoztatóbb egy-egy fórumtéma olvasása mint például egy kabaréműsor a televízióban :-).

A mulatság tárgya természetesen a hölgyek 'okosságai' :-)


..."ami különben nem igazán adatna meg nekik, mert a legtöbb nő, aki itt szóba áll velük, a való életben nem tenné."


:-) A való életben a nők többsége, kedves Magnólia, nem csak azon férfiakkal keresi a társalkodási lehetőséget akikkel mást is el tudna képzelni, barátságon túl. Tapasztalatom szerint a nők többsége a való életben igenis barátságos, kedves, kommunikatív, és nem kizárólag szaporodási célzattal áll szóba idegen férfiakkal.

Beszélgetni, barátkozni bárkivel lehet, legyen az nő, avagy férfi.

2010. nov. 12. 13:33
Nekem nem tűnik kötekedőnek a kérdés. Akinek nem inge, ne vegye magára... Engem egyébként nem zavarnak, de pasizni itt, tuti nem pasiznék...:DDD
47. Zizisicc (válaszként erre: 45. - Perfectionist)
2010. nov. 12. 13:08
Úgy tűnik, a kérdésed tűnt kötekedőnek ..... :o))
2010. nov. 12. 13:07
Csak huncutkodás volt.
2010. nov. 12. 13:06
Persze, hogy nem azóta van, mióta én regisztráltam. De ezt a kötekedést tényleg nem tudom felfogni. :O
2010. nov. 12. 13:02
Hm. A HOXA nem - "2010-10-28 12:42" óta van. :))
2010. nov. 12. 12:59
Ha a google-ba beírod, hogy hoxa, azonnal kihozza hogy női portál. Szerintem legtöbbünk ezzel a címszóval talált rá a hoxára. Szóval szerintem, ha ez így le van írva, bizony női portálról beszélhetünk. De nem is ez itt a kérdés...:)
2010. nov. 12. 12:57

De ha nincs rá alapja, miért sértődik meg? :O Természetesen itt lehetnek, nem is mondtam az ellenkezőjét, sőt azt sem állítottam, hogy zavarnának. Néhány nőt zavar, néhányat nem, ahogy eddig kiderült.

De pl. ha azt mondják miért jönnek vékonyak egy fogyókúrás portálra, akkor egy vékony sem háborodik föl a kérdésen, hanem megválaszolja, hogy mi az oka. Pl. segíteni akar, vagy ő sem elégedett magával,stb.

Akkor ezen miért háborodik fel egy férfi, ha szerinte ez teljesen természetes dolog? :O

2010. nov. 12. 12:56

A Donna az női portál mégis vannak férfiak , pedig nehéz bejutni !

Ez nem baj , szerintem............:))))

40. Zizisicc (válaszként erre: 39. - Perfectionist)
2010. nov. 12. 12:47

Ha egy kicsit jobban megismered majd a portált, majd rájössz, hogy itt nem csak teherbe esni, szülni, pelenkázni, körmöt lakkozni, fogyókúrázni, lakást díszíteni lehet, hanem sok egyéb "uniszex" dologról is beszélgetni. És jó, hogy vannak itt pasik is. :o))

Talán azért sértődik meg néhány férfi erre a kérdésre, mert kihallják belőle azt a "finom" célzást, hogy: "hát, ezek meg mit keresnek itt?" :o))

2010. nov. 12. 12:40
Hát igen, az férfias téma, itt meg nőies témák vannak... Ezért a kérdés. De úgy látom a legtöbb férfi itt megsértődik, már a kérdésen is! :O Na de miért? :O
2010. nov. 12. 12:33

Elnézést, én nem is tudtam, hogy ez női oldal.

Az a neve, hogy "HOXA portálja az életről és egyéb jóságokról".

A férfiakat nem érdekli az élet és egyéb jóságok?:)

Az, hogy a nők vannak többségben, az szerintem csak úgy kialakult.

Ha az lenne a cím, hogy "HOXA portálja az alumínium ötvözetek fáradásos töréséről", akkor valószínűleg a férfiak lennének többen...

2010. nov. 12. 11:00
dominózni
2010. nov. 12. 10:59
Szerintem egyrészt kívácsiak. Másrészt élvezik a női társaságot, ami különben nem igazán adatna meg nekik, mert a legtöbb nő, aki itt szóba áll velük, a való életben nem tenné.
2010. nov. 12. 10:55
Mert kiváncsiak! :)
2010. nov. 12. 09:56
Vannak egy csomóan azok is akik nők, csak férfinevet írtak az adatlapra, esetleg a nem-hez is férfit írtak, pedig nők. Ez is megtévesztő lehet:) Úgy általánosságban a nők többet veszekszenek ez igaz. És némelyik pasi azért jön (ha tényleg pasi) hogy ismerkedjen, ez kitűnik a látogatott fórumjaiból is, hogy megy a szex-témájúakra...
2010. nov. 12. 09:52
Én örülök hogy vannak férfiak is a portálon és érdekel a véleményük is.Vannak köztük nagyon jó fejek :)És szerintem az is jó dolog amiket bedina37 írt,legalább érdeklődnek!Az én férjem is szívesen olvassa a fórumokat ,hol jókat nevet hol bosszankodik vagy egyetért:)
2010. nov. 12. 08:35
Szerintem kíváncsiságból és néha még tanulhatnak is, vagy tippeket szerezhetnek.
31. wiki76
2010. nov. 12. 08:26

Kémkedni :)))))))

ki akarják ismerni az ellenfelet :))))

2010. nov. 12. 07:21
halászni
2010. nov. 12. 06:59

T.25.hozzászóló !

Igen egyetértek ezzel a módszerrel, ha normális hangnemben tisztességes beszéddel megvitatjuk, ami általában problémás,dolgokat, ami általában mindkét felet érinti,így nem érheti szó a ház elejét összegezve fontos a nemek közti kommunikáció, csak így lehet tisztázni, hogy hol a hiba és így az ellentétek megbeszélni és javítani rajta. A szabályok pedig mindkét nemre vonatkoznak. Üdv.Ágnes

2010. nov. 12. 06:26
És mi sem nélkületek:)
2010. nov. 12. 06:25
Sziasztok ! Azért mert egyenjogúság van ,szabad honlap választás , de a legfontosabb !!!!!! NEM BÍRNAK A FÉRFIAK NÉLKÜLETEK MEGLENNI !!!!!PUSZI
2010. nov. 12. 06:22

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy vannak itt férfiak is..sőt...kimondottan kedvelem őket..engem férfi még itt nem bántott.Szükség van rájuk, és jó, hogy itt vannak.

Vegyünk például egy munkahelyet: Ahol sok nő dolgozik, ott többnyire baj van..ám ha a férfiak vannak többségben egy, érdekes módon jobb a hangulat..itt is így működik:)

Gyertek csak fiúk, férfiak, jó, hogy vagytok nekünk!:):)

2010. nov. 12. 06:05

Jó reggelt!

A hoxa meglehetősen színes portál, számtalan fórumtémával. A nők többsége itt nem kizárólagosan fogyókúráról és babatémákról cseveg, illetve nem csak ezekről.

Nagyszerű lehetőséget nyújt ismerkedésre, nemek közti vitákra, és sok esetben félreértések, tévhitek tisztázására is, amelyek sok esetben férfi hozzászólások nélkül nehezen menne.


Személy szerint én azért vagyok itt, hogy jobban megismerjem a nőket. Hiszen itt tutira ki merik írni amit való életben nem biztos, hogy felvállalnak. És igen, érdekel milyenek a nők a felszín alatt..úgy általánosságban érdekel.

2010. nov. 12. 05:56

Engem nem zavarnak!Szoktam velük beszélgetni! :)


Miért jönnek?Mert kíváncsiak!:-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook