Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért jó ha az embernek fia van? fórum

Miért jó ha az embernek fia van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:21
Majd meglátod milyenek a lányok és áldani fogod az eget hogy fiú lett!
2021. dec. 27. 19:20
Nem lesz soha lányom. A férjem nem akar 1 gyereknél többet.
2021. dec. 27. 19:20

En sose akartam lanyt, fiam lett.

O a legjobb baratom, bujos, nem aggressziv, ertelmes kissrac.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 27. 19:20
Én már most boldog vagyok, de nehezen fogadom el, hogy nem lány :(
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:17

Volt 2-3 évvel ezelőtt egy hasonló fórum, szintén nem akart kisfiút, jobban nem szerette volna, mint te, hangot is adott neki.

Majd amikor megszületett a kisfia, azt írta, a világ legboldogabb embere, hogy a karjában tarthatja a babáját, ha tökös akkor is.

12. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:13

Van fiam is lányom is.


Ne haragudj,,nem szoktam ilyet válaszolni( tényleg),,de jó nagy hülyeséget írtál.

11. Channa* (válaszként erre: 9. - 8d00a82c06)
2021. dec. 27. 19:04
😂
2021. dec. 27. 19:03

Egy fiút is lehet szépen öltöztetni, egy fiú is szeret mindenféle játékot. Olyan lesz, amilyennek neveled. Azaz, ha kedves vagy vele, akkor ő is az lesz, ha agresszívan, akkor a lányod is az lenne;)


Minden a szülőn múlik!


Egy fiam van, aki felnőtt. Sosem drogozott, sosem verekedett, sosem rúgta be a szomszéd ablakát.


Van két rokon kislány, akik ha eljöttek hozzánk, kb. fél óra alatt leamortizálták a lakásunkat. A falakat összefirkálták, mindent kiborítottak, mindent összekentek, bútorokat felborogatták. Ha rájuk szóltunk, akkor hisztiztek. Kár volt rájuk a szép ruha, mert perceken belül kimoshatatlan foltokkal volt tele;)

9. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:01

Lányom van.

Rosszabb mint 6 fiú együtt.

Verekszik is.

Cseppet sem csajos.

Duci, de senki sem közösítette ki, sőt! Ő a menő arc!

2021. dec. 27. 18:59

Mindig azt gondoltam,amíg nem lett gyerekem,hogy lányom lesz.Pont úgy,ahogy Te.De odaföntről máshogy rendelkeztek.Ma már el sem tudnám képzelni,hogy lányom van.

Önálló,de nagyon ragaszkodó,bújós.Nem cserélném 10lányért sem.

Ha vegyes a társaság,már megfigyeltem,hogy a lányok sokkal nagyobb játékosok,mint a fiúk.Nem rossz,eleven.De igen,nevelés kérdése,hogy hogyan alakul majd.

Nem is olyan régen mondta az egyik kolléganőm,hogy én olyan fiús anyuka vagyok.Sose gondoltam volna😄

7. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:56

Még annyira friss a hír, hogy ráérsz ezen agyalni. Minden ember más, így lehet, hogy pont egy lány lenne olyan, aki nem úgy viselkedik, ahogyan neked tetszene. Nekem 2 fiam van, és 4 fiú unokám. Mindegyik aranyos. Amúgy még az orvosok is tévedhetnek. A szomszéd anyukának kislányt mondtak végig, jól bevásároltak lányos ruhákból, és amikor megszületett, akkor derült ki, hogy kisfiú.

Szerintem inkább az egészségedre vigyázz, tartsd be az orvosi utasításokat, hogy egészséges gyermeked születhessen.

6. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:52
Szerintem nagyon általánosítasz. Nem mindegyik fiú ilyen.
5. Channa* (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. dec. 27. 18:51
😁
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 18:51

A kisfiúk általában anyásabbak, jobban bújnak.

Hogy milyen lesz, az meg rajtad is múlik a genetikán kívül.

Egy bújós fiú, és egy makrancos lány anyukája vagyok.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. dec. 27. 18:48
🤣
2021. dec. 27. 18:44

Ha a lányodat fogják többen dugni, szégyelni fogod. Ha a fiad fog több lanyt dugni, büszke leszel rá.


Bocsika😂😂😂

2021. dec. 27. 18:42

Kis bíztatásra lenne szükségem!

Karácsony előtt derült ki, hogy kisfiút várok! Mindig lányos anyának gondoltam magam és bűntudatom van amiért ezért szomorkodok. Más elvetél, nem esik teherbe, beteg a gyereke én meg a nemén problémázok.

Azóta is tagadom a tényt, lányruhákat nézegetek, kislányról álmodozok.

Mindig egy bújós, rózsaszínbe vedlett kislányról álmodoztam. Egy kis tündérről, aki egyben a legjobb barátnőm. Titokban reménykedek benne, hogy félrenézett valamit az orvos! 20. heti ultrahang volt.


Nem tudom mit csináljak egy kisfiúval.

Rossz lesz, eleven, az autókat és a focit szeretik. Majd rongálja a házat, berúgja labdával az ablakot, tönkreteszi a ruháit.

Ha meg nem szereti a sportot, vagy duci lesz akkor kiközösítik a társai.

Ha csúnyán beszél, bandázik, lázad?


Annyira rosszul érzem magam. Szeretném szeretni a tényt, hogy fiam lesz, de félek tőle. Nekem a kisfiúk túl agresszívak.



Nyugtassatok meg kérlek. Írnátok pozitív érveket egy kisfiú mellett?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook