Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért idegesítenek ennyire a felszínes, önbizalomhiányos emberek? fórum

Miért idegesítenek ennyire a felszínes, önbizalomhiányos emberek? (beszélgetős fórum)


1 2
8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 19. 21:01
Engem nem idegesítenek. Leszarom, hogy ki mit csinál. Nincsenek ilyen ismerőseim FB-on. (Miért kritizálod azt a férfit? 🤔 Hagyd.)
2022. márc. 19. 21:00
valts melot, nem neked valo ez
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 19. 20:59

Talán most jött el az ideje, hogy felfogd, tükröt állítottak eléd is.


Ha a te életed rendben van, lenne, akkor rá sem hederítenél ki és kinek, miért szeretne látszódni.

2022. márc. 19. 20:57
Pályát tévesztettél!
2022. márc. 19. 20:55

Hát nem tudom....

Most tényleg tőlünk várod erre a választ?

Honnan tudhatnánk, hogy téged mi és miért zavar?

Ezt neked kell tudnod.


Én, ha alaki zavar, akkor elkerülöm, és nem hallgatom a szerintem felszínes dumáját, valamint nem nézegetem az FB profilját, hogy idegesítsen.


Te is tehetnéd ezt.


Esetleg megpróbálod, hogy nem nézegeted a felszínes és önbizalomhiányos emberek profilját?


Egyébként, azt gondolom, hogy te pont bele illesz a sorba, hiszen nézgeted. Vajon miért? Ebből akarsz önbizalmat meríteni? Vagy felszínes vagy és ez érdekel?

Ehelyett olvass el egy jó könyvet;)

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 19. 20:51
Ha nem tudod, hát nem tudod. Na bumm. Fogadd el, hogy neked is van hibád.
2. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 19. 20:42
Unatkozol.
2022. márc. 19. 20:41

Munkámból adódóan egyre több emberrel kell beszéljek, egyre több embert ismerek meg, egyre több emberrel kerülök kapcsolatba. Ezzel nem is lenne probléma, de azt vettem észre, hogy a nagy részük felszínes, a látszatnak él, az embereknek akar imponálni.

40es elvált nő, tele a facebookja tükrös selfie-vel. Semmitmondó kép, amit akkor tesz ki az ember, ha görcsösen szeretné, hogy vele foglalkozzanak. A való életben savanyú, kedvetlen, köszönni se tud, interneten teszi, hogy kicsoda ő.

Vagy 40es férfi, normális párkapcsolatát nem volt, mert nem lehet kibírni a természetét, nárcisztikus, bizonytalan, gyerekes, hisztis, megjátssza magát, hogy mennyi pénze van, mennyire nem foglalkozik másokkal. Eközben pedig minden pénzét elkártyázza, kölcsönt vesz fel néha, normális nő hozzá se szól, ha valaki építő jellegű kritikával illeti, megharagszik és támad.

Eddig is tudtam ilyen emberek létezéséről, de nem zavart, ennyire.

Miért nem tudom őket elfogadni, miért irritálnak ennyire?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook