Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért erőszakolnak a férfiak? Szerintetek normálisak az ilyen beteg pasik? fórum

Miért erőszakolnak a férfiak? Szerintetek normálisak az ilyen beteg pasik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
339. kriszta773 (válaszként erre: 336. - 569a7df0cf)
2015. jan. 8. 08:54
ezzel teljes mértékben egyetértek, csodálkozom azon, ha valaki nem így látja, pláne egy normál férfi, akinek alapból védenie kéne a nőket, a családot
338. kriszta773 (válaszként erre: 335. - Tashadow)
2015. jan. 8. 08:53
tejóég, hogy lehetne lenézni egy portált? :)))))) egyszerűen azokat a férfiakat nem tartom férfiaknak, akik egy női portálon lebzselnek, és erre van igényük. millió nő és menstruációs téma közepette. de mint írtam, ez csak az én személyes véleményem
337. oneman
2015. jan. 8. 01:25
Nem tudom miért erőszakolnak a férfiak, még azt is nehezen tudom elképzelni egyáltalán hogyan lehet ezt megcsinálni ha a nő nem akarja. De tudjuk hogy sajnos vannak emberek akik képesek erőszakra, nem csak nők ellen és nem csak szexuális értelemben. Valaki írta hogy férfit nő meg tud-e erőszakolni? Valószínűleg fizikailag nem,de olyannal találkoztam hogy a nő erőszakkal akart olyan valamit amit a férfi nem és ezzel megkeserítette az életét, fájdalmat okozott (nem fizikait).
336. 569a7df0cf (válaszként erre: 310. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 20:39

Annyira primitiv vagy, elkepeszto! Komolyan okolbe szorul a kezem az ilyen kommentektol!

Egyetlen aldozat sem hibaztathato! Sem a peldas csaladanya, sem a reszeges felkegyelmu, sem a templomba igyekvo, sem a kocsmabol reszegen hazatantorgo. Mert az eroszakot senki sem erdemli meg. En oszinten kivanom, hogy ne kelljen megtudnod milyen erzes, ne tortenjen ilyesmi a felesegeddel, a szeretteiddel.

Es nincs forgatokonyv, nem lehet ra felkeszulni. Egy ilyen szituacioban nem tudod mi lesz a reakciod, nem biztos, hogy meg tudod orizni a hidegveredet, azt meg plane lehetetlen kitalalni a tamado hogyan reagal a te megmozdulasaidra.

Egyedul az eroszaktevo hibaztathato, az aldozat semmilyen korulmenyek kozott!

335. tashadow (válaszként erre: 330. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 19:20
Most a személyeskedéstől függetlenül, te nagyon lenézed ezt a portált. :)
334. unom (válaszként erre: 333. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 18:49
Pont az ilyenekre számítanak az erőszakolók. Ha kiderül mit tettek majd az ilyenek találnak nekik mentséget.
333. kriszta773 (válaszként erre: 332. - Unom)
2015. jan. 7. 18:46

én is meglepődtem, mert azt hittem, egy normális férfi alapból elítél bármi erőszakot, bántalmazást egy nő ellen, és a téma kapcsán az jut eszébe, hogy az ilyenre rá kéne szabadítani egy tucat homi belga állatot :)

nem pedig az, hogy jányok, ne öltözzetek ki és ne legyen migrénetek, mert akkor persze, hogy megerőszakolnak. kíváncsi lennék, anyucinak meg kislányuknak is ezt mondanák-e, ha megtörténne

332. unom
2015. jan. 7. 18:28

A topic igazolja a véleményemet a hoxás pasiimitátorokról. Szerintük van az a helyzet, ahol az erőszak rendben van. Gratulálok.

Még annyi gerinc sincs bennük, hogy nyíltan leírják, de minden hozzászólásuk erről szól, hogy a nő hol hibázott. A szemérmetlen megérdemelte, férfi nélkül ki mert mozdulni, nemet mert mondani, hogy képzeli????

331. kriszta773 (válaszként erre: 328. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 18:17
elég szomorú, hogy nincsenek férfibarátaid és érdeklődésed, de hát ez az élet rendje, a nejed biztos ilyen pasit csíp, én meg nem :)
330. kriszta773 (válaszként erre: 327. - Tashadow)
2015. jan. 7. 18:16
hát ha neked az a témád a pároddal, hogy mi történt a hoxán, vagy a barátok köztben, esetleg menstruáció 3. napján, akkor az elég gáz, fel kéne dobni valahogy a lamúrt :))))))))
329. 80ASIQ
2015. jan. 7. 15:12
Sőt, még dominózom is!!! :D
328. 80ASIQ (válaszként erre: 326. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 15:08

1. bek.: Kérlek szépen! Ha akarod, utánanézhetsz, hogy ki miket ír, ha nem akarod, nem nézel utána. Magam - nagyon ritkán - megnézem annak a munkásságát aki valami miatt felkelti az érdeklődésem. Néha az adatlapokon található képeket.


2. bek.:

Szived joga bárkiről bármit gondolni.

Nem tudom, hogy az általad felsorolt magasröptű topikokokhoz mennyi hozzászólás érkezik férfiaktól. Szerintem nem sok, de nem tudom.


3. bek.: A felsoroltak közül egyhez szóltam hozzá, sőt annak igen aktív férfitagja vagyok. Ez a jelen topik.

Ha nézném a Szulejmánt... Nem nézem

Spar Szigetmánia-ingyenes csere-bere: Lányaim még felnőtt fejjel is gyűjtik, de még a neten nem csereberéltek.

Ha lenne 11 évesgyermekünk, lehet, hogy akkor belenéznék, de a sok egymást ütő vélemény miatt jobb az ilyesmivel óvatosan bánni.

Ha nejem most lenne terhes (sajna régen volt..) lehet, hogy a terhes topikba is belenéznék.

Feleségem nem is netezik. Jól teszi!

Én is munkaidőben vagyok...


4. bek.: Nézem a Barátok köztöt... Bár ne nézném! Nem a konkrét cselekményhez szoktam hozzászolni, hanem inkább ami eszembe jut róla: filozófálgatni az Élet Nagy Dolgairól. :)

Ne aggódj! Nem lehetünk egymáséi....

327. tashadow (válaszként erre: 323. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 15:00

Ráadásul még szavazást is indítanak:

[link]


unalmas, női pletyis. Francba ezek kimaradtak. :)


Egyébként nyugi, szoktam olyan portálra is járni, ahol a szavakon kívül nem sokat értenél a magyar mondatokból. De az neked miért lenne jó? Ha olyan emberrel vagy, akivel egyáltalán nincs közös témátok? Aki agyilag teljesen beszűkült a szakmájában. Jó lehet kicsit kiforgatom a mondandódat, de érdemes legalább elgondolkodni ezen. Erre tart a világ? :)

326. kriszta773 (válaszként erre: 324. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 14:15

egyáltalán nincs közöm ahhoz, hogy ki miért van itt, és miket ír meg hogyan, mindenkinek szívejoga :)


ez egyszerűen csak az én véleményem arról, mit gondolok egy-egy férfi ittlétéről. mert megpillantva a fórumot, azért elég sokatmondó címek virítanak rögtön, fura, ha egy férfiember ellenállhatatlan vágyat érez regisztrálni és jelen lenni:


Téged taszít, ha valaki túl egyedien, elegánsan jár munkába, iskolába?

Első babát váró kismamik!

Miért erőszakolnak a férfiak? Szerintetek normálisak az ilyen beteg pasik?

Mire gondolsz MOST?

Felmérés-hányan szólnak hozzá a semmihez egy órán belül?

Mellplasztika tapasztalatok

Spar Szigetmánia-ingyenes csere-bere

Szent Imre kórház szülészete

Mi a véleményetek a Szulejmán c. török filmsorozatról

COOP Állatkölykök világa matricás csere-bere oldal!

Auchan - Arnold és Oszkár utazása matrica ingyenes csere-bere

Mit vásároltál ma?

Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr [cikk]

Gyereknevelés problémás 11 évesnél.

Margit Kórházban szülni

Éjjel nappal Budapest. Dumcsizzunk róla!

Idén: baba a pocakban!


barátokközt pláne :)))))

de mint írtam, bárki bármiért itt lehet. csak magánéletben nem bírnám a nőipletyis pasikat

325. 80ASIQ (válaszként erre: 324. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 14:05
jav.: nem követ el
324. 80ASIQ (válaszként erre: 323. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 14:04

Krisztina Tündérem! :)

A sértő részeken már túl vagyonk, meg is sértődtem volna, ha olyan tipus lennék! :D

Annak idején megszünt az rtlklub fóruma és terepet kerestem ahol tudunk a Barátok közt filmsorozatról és egyebekről társalogni és ezt aláltam. Be is regsztráltam, egy csomó fórumtársat is ide hívtam és napok múlva figyeltem fel arra, hogy mi van itt olyan furcsa! Gyereknevelés, főzőcske és egyéb női témák. De hiszen egy nős embernek ilyen dolgokhoz is érteni kell többé-kevésbé! Megnézhető mikhez szóltam hozzá illetve miket szóltam hozzá. A szex a férfiakat is érdekli, nem csak a nőket és sokszor maguk a nők kérdezik férfiak véleményét erről-arról.

Jelen topik indítója is direkt kérdezte férfiak véleményát is. Egy ilyen kérést hagytam volna figyelmen kívül?? Persze egymás közt is megegyezhettek arról, hogy normális férfi nem követel erőszakot...

Csajozás? 58 éves vagyok, ezt meghagyom a fiataloknak. :)

Egyetlen esetben kaptam nyilt szexuális ajánlatot. Visszautasítottam. Nem azért mert szent vagyok, hanem részben mert öreg vagyok, másrészt nem tudhatom, nem szednék-e össza valamit.

Egy másik hölgy aktképeket mutatott magáról illetve weboldalt, ahol még több képet meg lehetett róla tekinteni. Már egyik sincs a Hoxán. esetleg más néven. Nem tudhatom.

Volt aki barátilag akart velem találkozni. Nincs kedvem ilyesmihez. Nyilván más férfi másképpen van ezzel.

Mi van még? Ennyi. :)

323. kriszta773 (válaszként erre: 322. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 13:39

az úriemberek unalmasak :) lehet, hogy sértő leszek most, de sajna ez a véleményem, és leírom, azt sem tartom normál férfinak, aki női fórumra megy cseverészni, egy férfitől más hobbikat és szabadidőprogramot várnék :) kivéve persze, ha stikában csajozás a cél, mert akkor nagy a terep kevés konkurenciával


de persze biztos izgi a receptekről, megerőszakolásokról és menstruációról meg hüvelygombákról olvasgatni :)))

322. 80ASIQ (válaszként erre: 317. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 12:19
Hát, ha úriembereket kerestél, akkor most csalódnod kellett! (A Te megítélésed szerint, persze.) Hát, majd beregisztrálok más néven és úriemberként fogok megnyilvánulni! :D
321. 80ASIQ (válaszként erre: 317. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 12:15

Nem pont a választ kerested?


2.bek.:

Jól gondolnád tényleg, de nem minden "ilyen beteg" pasi normális. Fáj ezt kimondanom, de hát sajnos így van. Gondolom a megerőszakolás is a megkívánásból jön. (Aki olyan tipus, ugye.)

És "ilyen beteg" pasik lehet, hogy tényleg azt hiszik, hogy szabadon dugható. Nincs erkölcsi gátlásuk, és gondolom, nem mérlegelik a kitudódás kockázatát.

320. 80ASIQ (válaszként erre: 316. - Michelle.r)
2015. jan. 7. 12:05

Én is szeretem a kérdés megfordítását! :)

Jó a leírás, de a "ronda, mint a bűn, a hangja mint egy varjúé" lerontja a képet.

Amennyiben valóban ez a két opció, akkor inkább az első. Nem is állítottam azt, hogy létezik tökéletes védelem.

De ha az idézőjeles részt valami jobbra cseréljük akkor már - nálam legalábbis (ha én olyan lennék, dana, dana dom...) - a második opció. A környzet is számít: valami elhagyott hely.

319. 80ASIQ (válaszként erre: 315. - Michelle.r)
2015. jan. 7. 11:58

Vártam és köszönöm a kérdést! A függőség! :(

A biztos megoldás az lenne, ha töröltetnénk a topikot. :D

318. 80ASIQ (válaszként erre: 313. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 11:56

Én eltenném a visszajárót, ha olyan tipus lennék.


(Csak ()-ben jegyzem meg, hogy én már rekamáltam pénztártól való távozás után, hogy többet kaptam vissza. Helyt adott a reklamációmnak. Olyan jó volt látni, hogy örült a pénztárosnő! :)

317. kriszta773 (válaszként erre: 316. - Michelle.r)
2015. jan. 7. 10:37

tulajdonképpen teljesen gáz a két pasi, és már legalább arra megvan a válasz, miért van ennyi erőszak

mert ezek szerint, ha egy nő kihívóan öltözik és kihívóan viselkedik, az szabadon dugható, és ha valaki egy párkapcsolatban sokáig nem szexel, az is erőszakolható, mert az a pasinak jár és a nő hibája, mert önként nem adja.


én úgy gondolnám tényleg, hogy egy normális férfi sosem jutna el az erőszakig, akkor sem, ha fel van húzva, sőt. és hát elég nagy különbség van a megkívánás és a megerőszakolás között is

316. michelle.r (válaszként erre: 312. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 10:09

Na fordítsuk meg a kérdést. Éppen erőszakolós hangulatodban vagy, egy gyönyörű, ápolt, csinos, szolidan sminkelt nő sportcipőben, kockás flanell favágó ingben.


A másik tűsarkú cipőben, vörös rúzzsal, körmökkel, kipakolt csöcsökkel, miniszoknyában, frivol léptekkel haladva, de ronda, mint a bűn, a hangja mint egy varjúé.


Ha mindenki a második opciót választja, akkor oké, teljesen igazad van.

315. michelle.r (válaszként erre: 310. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 10:03
Ki fenyeget azzal, hogy fejbe lő, ha itt maradsz? :o)))
2015. jan. 7. 09:41

Fizikai értelemben nem, de lelki értelemben erôszak.


[link]

313. kriszta773 (válaszként erre: 312. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 09:05

hát én egy normális férfitől azt várnám, már bocsika, hogy nincs olyan helyzet vagy nő, akit megerőszakolna, elég gáz, hogy te így látod


ha valaki tőlem azt kérdezné, kit rabolnék ki és milyen helyzetben, nem tudnék példát hozni rá, mert még ha egy üzletben véletlenül több visszajáró pénzt adna, akkor is szólok, nemhogy bazzeg eszembe jutna, hogy kitől lophatnék, vehetnék el, még elméletben sem

312. 80ASIQ (válaszként erre: 311. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 08:59
A topiknyitó kérte, hogy szóljonak hozzá férjfiak is. Olyasmit is írt, hogy biztosan rejtőzködnek mert találva érzik magukat a cím alapján. (:D) Szóval örömmel szóltam hozzá, hogy elmondjam véleményem. Végre megjott Zolo is. Sajnálom, hogy nem tudtuk azt mondani amit hallani szerettetek volna. Nem egyformák az emberek, én abból indultam ki, hogy én kit erőszakolnék meg, ha olyan tipus lennék. Nagyjából olyanokat, mint amilyet az előbb írtál. Másoknak mások a motivációik, úgy látszik. Én sem bánnám, ha több férfi is hozzászólna, hiszen kettő ember véleménye még édeskevés. Különösen szivesen várnám a témában valóban járatos szakemberek jelentkezését a közvetlen beszélgetés érdekében. Amúgy a neten is lehet erről olvasgatni.
311. kriszta773 (válaszként erre: 310. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 08:46

persze lehet kekeckedni, mert ha mondjuk egy kivilágítatlan részeg biciklist ütnek el éjszaka, aki az út közepén kacsázik, akkor az áldozat is hibás, de nem hiszem, hogy ez bármiben is hasonlítható egy nemi erőszakhoz, egy rabláshoz vagy egy gyilkossághoz például


úgy látszik, az itt lévők egy része a nemi erőszakot úgy képzeli el, hogy egy miniszoknyás, cicikipakolós nő bemegy éjszaka a kocsmába a részeg pasik közé és bugyi nélkül táncot jár az asztalokon, de a gyakorlatban nem így szokott zajlani, bőven elég a híreket hallgatni

310. 80ASIQ (válaszként erre: 309. - Kriszta773)
2015. jan. 7. 08:38

Szivesen emlegetnék más példákat is arra vonatkozóan, hogy a törvény előtt valóban a bűnelkövető felel tettéért, de az áldozat is hibáztatható amennyiben nem tett meg minden tőle telhetőt a baj elkerülésére.


Nem emlegetek mert szeretnék már szabadulni ettől a topiktól.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook