Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ennyire nehéz ismerkedni annak, akinek már van egy gyereke? fórum

Miért ennyire nehéz ismerkedni annak, akinek már van egy gyereke? (beszélgetős fórum)

2021. jún. 16. 08:09

Számomra nagyon undorító az, hogy a férfiak egy része 20-30 évvel fiatalabbakat nézeget. De ha koppanni akar, akkor csak csinálja, megérdemli a kudarcokat. Itt is megvan a koppanás, hogy ez az ex olyan fajta empátiát vár el egy huszonévestől, ami annak nincs meg, és koránál fogva nem is lenne természetes, hogy egy pár évvel fiatalabb lányt gyermekeként pesztráljon.

Talán ha ez az ex a korosztályabeli nőkkel kezdene, ahogy azt kéne, akkor több megértést és nagyobb bölcsességet tapasztalna meg ilyen téren.

De ezt a jelenséget meg is fordíthatjuk, mert a fordítottja is létezik.

Elég röhejes társadalmi kavarás, hogy ha bezzeg egy nő vetemedik ilyesmire, hogy fiatalabb sráccal jár, akkor az hú, meg undorító, meg beteges. Pedig több helyen is olvastam, hogy egy fiatalabb férfi és egy idősebb nő között elég mély kötődés tud kialakulni, és a fiatalabb fiúkkal nincs annyi gond, mint az öregedő, beképzelt, maximalista, bakkecske idősebb férfiaknál. A fiatalabb férfiak valahogy sokkal nagyobb tisztelettel és rajongással tudnak szeretni. Egy idősödő nőnek meg nagy valószínűséggel élete legszebb része egy ilyen epizód, egy fiatal férfival.

Szóval érdekes ez a hímsoviniszta társadalmi szemlélet, mert ez egy létező jelenség sajnos. A férfiak növeszthetnek pocakot, és lehetnek undorítóak, kopaszok, alacsonyak, szakállasok és fogatlanok,büdösek, beszédhibások és szánalmasak, és így, ezen formájukban is szép és fiatal nőkre vágynak, és egy maguknál sokkal igényesebb, ámde már nem annyira fiatal nőt simán lenéznek. A nők viszont nem tehetik meg ugyanezt, illetve de, meg kell tenniük. A nőknél már halálos bűn az úszógumi, meg egyebek.

Tulajdonképpen gyomorforgató.

13. 848b1daa4b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 20:22
Sok embernek nem főnyeremény, ha van egy csemete, aki a hátsó szobából kukucskál. És nevelési célzattal sem szeretnének jelen lenni. Csak ezért.
2021. jún. 6. 20:16
Nem mindig nehéz.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 20:12
Mi a problémád?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Df1e1c376c)
2021. jún. 6. 20:07
Nem.
9. rabankari (válaszként erre: 8. - Df1e1c376c)
2021. jún. 6. 12:37
Tudom.
8. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Rabankari)
2021. jún. 6. 09:08
A 29 is huszonéves.
7. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 09:06
Neked van párod, és az a kérdés a 42 éves exed miért nem kapós a huszonéves csajoknál?
6. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 01:58

Talán ha nem 20 évvel fiatalabbakkal próbálkozna, könnyebb lenne.

Ja, azoknak lehet, hogy van már gyerekük, azt meg nem akarja?

Egy huszonévesnek legtöbbször van annyi esze, hogy ezt, így nem vállaja be.

5. Amaunet (válaszként erre: 2. - Springtime)
2021. jún. 5. 23:29

Szerintem nem önző az a huszonéves lány aki nem akar egy 13 évest nevelni és saját gyermekkel képzeli el a majdani családját.


"alapvető hogy ha szeretünk valakit, akkor a gyerekét is szeretjük" - ez olyan szép...

Aztán majd jönnek a hétköznapok, a folyamatos konfliktusok. "Ne szólj bele, nem vagy az anyám!"

4. rabankari (válaszként erre: 3. - Sanyinak)
2021. jún. 5. 22:56
Én meg azt nem értem egy huszonéves lány mit akar egy 42 éves,szinte apja korú pasitól..
3. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 5. 21:33
Tehát a lányod 42 éves apja huszonéves lányokkal próbálkozik és nem érted, hogy a huszonéves lányoknak miért nem jön be, ha a gyereked apjának már van egy nagylánya?!
2021. jún. 5. 21:33
Ha jól értelmezem, akkor a te volt férjed az, aki 20 éves lánnyal csetel. Sok ilyen férfi van, de az ilyenek majd csalódni fognak, és talán idővel lejjebb adják az igényeket. Az emberek egy része elfogadja más gyerekét, mások nem. Viszont ez egy nagyon lényeges szűrő, és jó is, hogy van, mert ez az önzésnek egy elég erőteljes megnyilvánulása, ami később másban is megmutatkozna. Szerintem teljesen alapvető hogy ha szeretünk valakit, akkor a gyerekét is szeretjük. Aki pedig nem fogadja el a gyerekünket, az menjen, mindjárt az elején.
2021. jún. 5. 21:07
33 éves fiatalos nő vagyok, de most pár hónapja sikerült találnom egy olyan férfit, aki szeret és elfogad. Van egy 13 éves lányom egy fiatalkori szerelemből, és a lány bevallotta, hogy az apja is sok nőnél próbálkozott, de valahogy a fiatalabb 20-as generációt célozza meg párválasztás terén- ő 42 éves-, de nem igazán fogadják el. Utolsó alkalommal mesélte a lányom, hogy sokáig látta, hogy beszélget, chatel egy fiatalabb nővel, majd mikor rákérdezett, hogy nem mutatja-e be neki, azt mondta, hogy nem igazán fogadta el a nő, hogy van egy lánya, szóval megszakították a kapcsolatot, mert neki ilyen nő nem kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook