Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért csinálja ezt a barátom? fórum

Miért csinálja ezt a barátom? (beszélgetős fórum)

1 2
2014. júl. 4. 19:14
Úgy értem, új párom van, nem a régi, mert anno a volt párommal kapcsolatban, már írtam ki kérdéseket, mielőtt félreértés lenne. Így értettem, és sose mondta meg pontosan hogy hol van, állítólag dolgozott, vagy nem indult az autó stb. Valami kifogás mindig volt, de múltkor meg sírt, és azt mondta nem így tervezte.. és ölelgetett meg minden, de tényleg sokat nem érdemel, ha sose tud eljönni. Múltkor a találkozás helyett elment máshova, és a hobbiját csinálta, mint később megtudtam, de akkor is 1 órát vártam rá..
8. barbylove (válaszként erre: 6. - Vacsa)
2014. júl. 4. 19:13
szerintem ezt arra értette, h új pasija van. A régivel szakított.
7. barbylove (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. júl. 4. 19:11
ez a pasi sem tisztel jobban, mint az előző, aki megvert...hagyd a fenébe! Nem is az, h megcsal, hanem h annyira nem képes h ott legyen a megbeszélt időpontban. Nem igazán foglalkozik veled. Neked sem kellene vele!
6. vacsa (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. júl. 4. 19:11
Tehát két barátod van?
2014. júl. 4. 19:07
Tole kérdezd!!
2014. júl. 4. 19:07
igen megcsal:DD
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. júl. 4. 19:07
akkor ez a párod mellett egy pasid, aki sosem ér haza a megbeszélt időre, és te potyára mész hozzá, ez a probléma?
2. csutkamano (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2014. júl. 4. 19:06

" Ezen a héten ez már a 4. alkalom."


Ha nem adott egyenes választ, hogy hol jár, amikor veled kéne találkozni, akkor nem akarja egyenesen a szemedbe mondani, hogy ő már tovább lépett.


Tedd te is ezt, ne menj hozzá, ne is keresd.

2014. júl. 4. 19:00

A barátommal mindennap találkozok általában, és ezen a héten egyszer volt otthon arra az időpontra amit megbeszéltünk, a többi napon elmentem a busszal és nem volt otthon, és 25-30 perc múlva írt egy sms-t, hogy késni fog, akár 3 órát is. Utána hazajöttem addig, és visszamentem. Ma is megbeszéltük hogy 2,5 órával ezelőtt találkozunk, elmentem, de nem volt otthon, 1 órát vártam, de addig se jelzett, pedig hívtam, most meg írtam egy sms-t neki, hogy mikor menjek, és megnézte, de nem válaszol, de otthon sincs, most ezt mire véljem?

Megcsalhat? Ezen a héten ez már a 4. alkalom.

Másik párom van..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook