Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csapja egy férfi a szelet, ha közben nem akar semmit? fórum

Miért csapja egy férfi a szelet, ha közben nem akar semmit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
58. dolcsy1989 (válaszként erre: 14. - Nuksi)
2017. máj. 5. 11:04

Persze hogy nehezen ertheto. Ahoz esz is kell. Miert kellene neki egy no aki ket pasit tart egyszerre. Aztan magy nehezen elhagynad a masikat??? O meg varhatja mikor jon a kobetkezo "kilincs".

Olyan csimpanz vagy. Nem engeded az egyiket mig nem fogtad meg a masikat.

57. dolcsy1989 (válaszként erre: 6. - Nuksi)
2017. máj. 5. 11:00

De 8gen akadaly. Gerinccel rendelkezoknek legalabbis igen az.

Te nem "hallod" meg amit jelez feled. Jelezte feled hogy tetszel neki, folytatna is de nem tetszik neki hogy van parod. Forditom: Kezdene veld barmit, de ha te is akkor zard le a jelenlegi kapcsolatod elotte. Ez a huzavona reszerol sem tarthat sokaig mar, ha vam esze akkor veszi a lapot hogy ket "vasat" tartanal a tuzben.

56. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 5. 10:00
Igen, csak ahhoz dolgozni kell a kapcsolaton. Nem sokkal egyszerűbb kihajítani az egészet, amikor elmúlik a kezdeti lángolás, és beleugrani a következőbe? Majd azt is otthagyni, egy újabbért...
55. 4c1a787e8f (válaszként erre: 53. - Nuksi)
2017. máj. 5. 09:18

Pedig tudatos, kemény munkával és akarással lehet innen feltámadás, és még jobb kapcsolat, mint előtte volt. Ma sokan nem várják ki a hullámvölgyek végét, pedig néha érdemes. Várni, ezzel párhuzamosan tenni.


Persze ezt mindkét félnek akarni kell.


És nem, nem mindig jön be, de a harmadik semmiképpen nem megoldás, csak mélyíti a problémát. Ha már végleg vége ennek, akkor utána, egy kis pihenő után...

54. ed70d9df2d (válaszként erre: 53. - Nuksi)
2017. máj. 5. 09:04

Ne haragudj, ha erősebben fogalmaztam, de tudom milyen érzés benne lenni egy kapcsolatba, ahol már semmi nincs, csak az évek, a kötődés és a bizonytalanságtól való félelem..de hidd el, semmi értelme benne maradni egy kapcsolatban, ahol már érzed/tudod, hogy nem lehet megoldani..van ez így. De a tiszteletet meg kell adni a másik félnek és lezárni, még mielött belekezdesz egy új kapcsolatba..

De szerintem nem akarsz egyedül maradni és addig nem szándékozol kilépni a régiből, míg nem jönne egy olyan, ahova beléphetsz..hidd el ez nem jó taktika..nem rossz néha egyedül maradni!

53. Nuksi (válaszként erre: 52. - Ed70d9df2d)
2017. máj. 5. 09:00
Ez mindenképp gond, hogy nincs már semmiféle lángolás. Kötődés van, meg közös dolgok.
52. ed70d9df2d (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2017. máj. 5. 08:51

Szia!

Szerintem old meg a párod és közted levő gondokat,mert szerintem vannak. Ha más nem, elhidegülés, már nem lángola nagy tűz...Ugyanis, ha minden rendben lenne köztetek, jöhetne a legjóképűbb férfi, nem érdekelne téged!

A helyett, hogy itt kérdezgeted az embereket, hogy na mit akarhat tőled a kollegád, ezt az időt szenteld arra, hogy azon elmékedsz, hol futott vakvágányra a kapcsolatod a pároddal és ha meg akarod oldani, akkor azt hogyan teheted meg!

Jótanács, semmi több, ne vedd sértésnek!

51. Nuksi (válaszként erre: 45. - Massalhangzo)
2017. máj. 5. 06:43
De természetesen én is gondoltam arra, hogy esetleg csak szexet akar, de igazából ez irányban én is meghúztam a határaimat célozgatással, másrészt ő sem jelezte ezt még burkolt formában sem, csak a flört szintig ment el ez a dolog.
50. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2017. máj. 5. 02:02
Most sincs. Csak a hülyítés megy ezerrel.
49. spinneli (válaszként erre: 18. - Nuksi)
2017. máj. 4. 23:17
és te mit akarsz?
2017. máj. 4. 22:15

Mert nem hqagyják szóhoz jutni.

...pl-

47. f52a0b4925 (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2017. máj. 4. 22:12
Te ezt úgy értetted hogy lenge ruhás?? A pasi félmeztelen képeket küld akkor a csajszitól is gondolom sokat sejtető fotók mentek :-)
46. szilviy (válaszként erre: 45. - Massalhangzo)
2017. máj. 4. 21:40
Szerintem is egyelőre egy kósza numerában bízik a srác, mivel foglalt a kérdező. Ha szerelmes lenne a pasi, jobban rákapcsolna a dologra. Vagy pont, hogy kivárna. Aztán majd rákapcsol, ha szabad a pálya.
45. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Nuksi)
2017. máj. 4. 21:19

szerintem azt nem tudhatod, hogy az esete lennel, mert neha egesz masra indulnak be a pasik, mint ahogy azt egy no gondolna. ha annyira az esete lennel, nem is lenne kerdes, hogy miert nem akar semmit, mert elindulna erre vagy arra


nem gondoltal meg tenyleg arra, hogy altalaban az emberek nem veszik komolyan annak a flortjet, huzasat, aki kapcsolatban van? a nokre meg talan jellemzo lehet ez az almodozas, de a ferfiak ezt vagy ugy veszik, hogy ugysem alakulhatna semmi, mert a no foglalt, vagy ugy, hogy de jo, szimpla szex johet, es nem kell kapcsolatozni vele, mert az van neki


persze bele lehet szeretni egy nobe, akinek ferje vagy baratja van, de a szerelmes pasik nem felmeztelen kepeket kuldozgetnek magukrol, es nem tulfutott flortokbe fognak olyankor

2017. máj. 4. 20:57
Juj bocs, most látom, hogy azt 2015-ben írtad ki.
43. szilviy (válaszként erre: 42. - Nuksi)
2017. máj. 4. 20:52
Azt hittem ezen már túlvagytok. Volt egy tudásbázis indításod, amiben azt írtad, hogy van egy pasi, akinek elmondtad, hogy már nem barátként nézel rá, erre a válasza az volt, hogy időt kér. Akkor most egy másik pasiról van szó?
42. Nuksi (válaszként erre: 41. - Szilviy)
2017. máj. 4. 20:48
Jó ötlet, de ez meg vhol kezdeményezés, azt meg nem szeretnék.
2017. máj. 4. 20:31
Én feltenném neki a kérdést, hogy kezdene-e veled normális kapcsolatot, ha nem lenne senkid.
40. Nuksi (válaszként erre: 39. - Ina87)
2017. máj. 4. 20:15
Igen, ilyen gondolatom is van nekem is...
39. ina87
2017. máj. 4. 19:30
az ilyen hapsi csak játszik csapja a szelet gondolom nem te vagy az egyetlen kinek csapja ha valaki bele gabalyodik a hálóba így járt csak eggyel több skalpja lesz
38. Nuksi
2017. máj. 4. 17:46
Egyetértek az utolsó két válasszal. Ráadásul a külsejéből meg az életmódjából kifolyólag nyilván nem én vagyok az egyetlen, akinek szépeket mond, na az már más kérdés, hogy a többiek vajon milyenek. Ezt nem nagyképűséből mondom, csak abban biztos vagyok, hogy én az esete lennék.
37. massalhangzo (válaszként erre: 34. - Nuksi)
2017. máj. 4. 17:37

de te sem ugy erzed, hogy csupan haverkodni akar, nem? nincs min csodalkozni, csomo pasi es no flortol, anelkul, hogy tovabb lepne. ha ramenosebben, akkor rajtad mulik, hogy mi lesz belole. ha a pasinak nincs senkije vagy felremenos, akkor nyilvan azzal akar "valamit", aki nyitott, es nem kell sokat strapalnia magat


de valoszinuleg te nem dobtal fel olyan labdat, amibol az jonne le, na ma este 10-kor dobjuk egy analszexet bebi


olyan folosleges ilyen szituban arra varni, hogy a masiknak fontos vagy, komolyan tetszel kivul-belul, mikozben semmit nem lep, neked meg pasid van. minden flortben vagy kedves szoban megerositeseket fogsz latni, mikozben egyszeruen az van, ami. egy pasi flortol egy nem fuggetlen novel, mert az vevo erre

36. michelle.r (válaszként erre: 34. - Nuksi)
2017. máj. 4. 17:28

Akkor barátként kezel, és ezt is megbeszéli veled.


Egyetértek mássahangzóval, ha egy pasi olyan nővel flörtöl, akinek van valakije, az nem akar komolyat, de vevő egy numberára. Ha megkapja jó, ha nem, úgy is jó.


Egy dolog biztos, ha egy pasi szeret, és akar, azt pontosan tudni fogod, és nem kell kérdezgetni, sőt gondolkodni sem, hogy pontosan mit is szeretne ;)

35. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2017. máj. 4. 17:24

Mert szeret "elég komolyan" (hmm? .. ) flörtölni, főleg cseten.

A pasidat kérdezd meg szerintem is erről :)

34. Nuksi (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2017. máj. 4. 16:52

Megértem ezt az álláspontot is, de nem arról van szó, hogy találkoztunk a diszkóban, ami után különböző képekkel elcsábítottam. Jó fél éve ismerem, és nem csak ez a témánk, "emberi" oldalról is ismerjük egymást.

A képküldést ő kezdeményezte régebben, megmutatta mennyire dolgozta ki magát, ez nyilvánvalóan félmeztelen képekkel ment, férfinál ez nem olyan veszett nagy gáz. Mire én is mutattam neki mennyit fogytam, szintén nem nagykabátban.

33. massalhangzo (válaszként erre: 28. - Nuksi)
2017. máj. 4. 15:47
ha egy pasi flortolos, akkor miert csodalkozol, hogy flortol es nem lep? valoszinuleg azzal, azokkal hempereg, akikkel gyorsan celt er, vagy jobban tetszenek neki, esetleg ki is alakulhat komolyabb, ha arra vagyna
32. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2017. máj. 4. 15:41

ha neked van valakid, akkor minek mesz bele mas pasival ilyen szintu flortbe? ha magadnak erted, akkor a pasinal is megertheted


nagyreszt ha egy pasi olyannal flortol, akinek van ferje vagy baratja, de nyitott ra, az meg akarja dugni egyszeruen, mert ugy gondolja, viheto a noci mindenfele kotelezettsegek nelkul. sima kenyelmes kaland :D a ferfiak ritkan gondolnak arra, hogy ha egy no k.kent viselkedik, es siman csopog a parja mellett, az egy ertekes, izgalmas emberke is egyben, es szerelmet keres benne

31. csgybzs (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2017. máj. 4. 15:41

Miért, miért... mert bízik egy kóbor numerában...

Más magyarázat erre nincs.

30. michelle.r (válaszként erre: 23. - Nuksi)
2017. máj. 4. 15:34

Én nem tudom, te hogy nézel ki az edzőteremben, de én általában izzadt vagyok, lóg a hajam, és nem mondhatni, hogy nagyon lenge a ruházatom :o)))


Szóval újratervezés: miért küldözgetsz lenge ruhás fotókat magadról?

29. gabbbicica (válaszként erre: 27. - Nuksi)
2017. máj. 4. 15:13

Nekem nem az egyutt toltott evek szama hatarozza meg a kapcsolataim minoseget.


Ha jol mukodik a kapcsolatom, nem flortolok massal, ha rosszul, akkor pedig a szakitassal nem varom meg, amig biztosan fogok egy masikat...


Vagy ha csak epp felre szeretnek d...ni, akkor jelzem, hogy ennyire vagyok epp kaphato.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook