Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csapja egy férfi a szelet, ha közben nem akar semmit? fórum

Miért csapja egy férfi a szelet, ha közben nem akar semmit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. massalhangzo (válaszként erre: 85. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:02
hogy jon barmi, amit irsz, ehhez a forumtemahoz? :D legalabb olvasd el, amihez hozzaszolsz
87. Érdekes73 (válaszként erre: 81. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 22:00
Ehhez a játékhoz nem elég a ffi produkciója a leírtak alapján a nő is elég aktív :)Őszintén ha vki meghúzza a határokat a mhelyén nem fog ilyenbe bonyolódni csak úgy véletlenül és ártatlanul :)
86. csikil4ny (válaszként erre: 79. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 21:58

Ezt saját bőrömön tapasztalom. Először idegesített, de most már hagyom mindenki mondja el a mondandóját, nehogy miattam ne tudjon jól aludni, rólam meg lepereg.


Társadalmi elvárás.

Ma voltam egy múzeumban, ahol a tárlatvezető fontosnak tartotta, hogy elmondja régen 7-8 gyermeket vállaltak, de mi már csak 1-2-őt, igyekezzünk gyermekeket szűlni. Lehetőleg még ma álljunk neki a gyerek csinálásnak.

85. fc05b4bfbb (válaszként erre: 81. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 21:58

Meg sem hallottad, hogy miről írok.


Akkor elölről: most minden nőt küldjek el a pitsába, mivel TE ezt tartod etikusnak? Elnézést ha nem teszem meg, sőt az ellenkezőjét teszem.:-)

84. f52a0b4925 (válaszként erre: 76. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 21:56

Igazság szerint a fórumindító feszegeti a kérdést, hogy miért nem akar tőle ez a kedves kolléga többet, bár van már párja, de az most lényegtelen. Megmutatja neki fényképen, hogy mennyit fogyott, szerintem ezt minimum fürdőruciban kell tennie, de esetleg anélkül még látványosabb, és hát ő is kíváncsi a kigyúrt félmeztelen férfi felsőtestre... Kicsit több azért egy kis kedveskedésnél :-) Ráadásul már egy ideje nyűglődik, már korábban is szívesen lecserélte volna/vagy kiegészítette volna egy kollégával... szóval itt azért van baj bőven.


Egyébként pedig nagyon szeretjük, ha kedveskedtek, szépeket mondtok minden hátsó szándék nélkül is :-)

83. fc05b4bfbb (válaszként erre: 78. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 21:55
Nézd, nem olvastam vissza minden hozzászólást, de szavaidból ítélve, te egy baromi csalódott ember vagy. Valóban ha itt tartunk, ha valaki meztelen, és egyéb képeket nézeget a másikról az egy más kategória, azonban ne keverjük ezt össze azzal, amikor két értelmes ember beszélget.
82. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2017. máj. 6. 21:55
Férjed hogy értékeli ezt ?
81. massalhangzo (válaszként erre: 80. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 21:52
szamomra nem lenne tisztelet egy pasitol, hogy tudja, parom van, es nekiall fuzni meg kepeket kuldozgetni :D :D :D
80. fc05b4bfbb (válaszként erre: 77. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 21:51
Nem mondtam azt, hogy mindenki, de hidd el léteznek olyan ffiak is akiknél ez természetes. Ezt én úgy nevezném, hogy nők iránti tisztelet, és ettől mindenkinek másképp süt a nap!:-)
79. massalhangzo (válaszként erre: 75. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 21:45

ugyan, a mai vilagban is meg total altalanos, hogy ha egy ferfi vagy no egyedul van, furcsalljak, hogy miert. es nem 20 ev utan, hanem akar par hetes vagy honapos egyedullet utan :D


valoszinuleg azok, akik nem rogton szuloi hazbol koltoztek ossze egy pasival vagy novel, sokkal kevesebben esnek ketsegbe attol, ha idoszakosan egyedul vannak, egyedul kell gondoskodniuk magukrol, mint azok, akik nem tapasztaltak ezt meg, es azt hiszik, egyedul nem boldogulnanak

78. massalhangzo (válaszként erre: 76. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 21:42
talan mert nem ket kedves szorol van szo a forumban, hanem chatelesrol, kepkuldozgetesrol, flortolesrol. lehet, hogy neked nem esik le, ha egy pali, akihez semmi kozod, es pasid van, felmeztelen kepeket kuldozget magarol es nezi a te kepeidet is, flortoltok nem felreerthetoen es sohajtozik, nem jo, hogy neked palid van, az nem egy kellemes napot akar szerezni ket szoval :D es nyilvan te sem csak kedveskedesbol szannal ra idot a palid mellett
77. csikil4ny (válaszként erre: 76. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 21:37
Mindenki?
2017. máj. 6. 21:36
Olvasgatva a fórumot, valami elmebaj kerített hatalmába. Miért gondolja itt bárki, hogyha egy férfi két kedves szót mond egy nőnek, akkor rögtön mag akarja dugni. Tényleg e körül forog minden? Senkiben fel sem merül az, hogy egyszerűen jól esik egy ffinak, hogy kedveskedhet, és az, hogy az is jól esik, hogy egy vad idegen nőnek, csak egy kellemes napot szeretne .... dugás nélkül?
75. csikil4ny (válaszként erre: 73. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 21:02

Miért ne furcsállnám? Épp azért, mert egy jó ideje, már a nő gazdaságilag egymaga is el tudja tartani magát. Persze ha akarja s nem azt lesi, hogy az új pasija tartsa el. Azt se nagyon hiszem, hogy ha otthon csak hébe-hóban van szex, akkor ne bírna ki két-három hónapot egyedül. Igen, a jelenség neve csak egy skatulya, mindenre ráhúzunk valami nevet, amivel megpróbáljuk elkendőzni az ember saját felelősségét.


Az utolsó gondolatoddal maximálisan egyetértek. A fórumindító olyan férfit el sem tud képzelni, akit zavar, hogy párja van. Minden esetre a fórumindítót egyáltalán nem feszélyezi a párkapcsolata az ismerkedésben.

74. dolcsy1989 (válaszként erre: 73. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 21:00
Szivembol szoltal
73. massalhangzo (válaszként erre: 72. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 20:41

nekem furcsa, hogy te ezt furcsallod, es egyaltalan mint olyan, letezik kapcsolatfuggoseg megnevezes. pont hogy a mai vilagban kezd felertekelodni az ember maga, es nem mint feleseg, ferj, anya, apa. hogy egyedul is megvalosithatja, amire vagyik, egyedul is teljes erteku


korabban ez nem igy volt, es az volt furcsa vagy akar elitelendo, ha egy no vagy ferfi par nelkul volt


a kapcsolatfuggoseg megint ilyen pszichoblabla az en meglatasomban :D


amirol itt szo van, az nem kapcsolatfuggoseg, hanem tisztessegtelen bunkosag. hogy atbaszod azt, akivel egyutt elsz, megcsalod, semmibe veszed, probalkozol, hogy hatha jon jobb, es akkor ejted. ez nem kapcsolatfuggoseg, ez szimplan szemetseg

72. csikil4ny (válaszként erre: 69. - Dolcsy1989)
2017. máj. 6. 19:56
Tudom mi a neve, én az okára kérdeztem rá. :)
71. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Nuksi)
2017. máj. 6. 11:39

en azt nem ertem, te mit varsz ettol a ferfitol. hiszen kapcsolatban vagy, parod van. egy kivulallonak ez nem azt jelenti, hogy szegeny szenved a kapcsolataban es meg kell menteni torodessel nagy szerelemmel, hogy valthasson. hanem azt, mar bocsi, hogy a csaj benne van egy kis dugasban kotelezettsegek nelkul. igy viselkedsz, ezt kozvetited a ferfiak fele. ha jonne is olyan, aki normalis es kapcsolatod lehetne vele, pont ezert nem fog komolyan venni


azok kozelitenek es flortolnek, akik minden alkalmat megragadnak erre, es hatha osszejon egy kis ungibungi. ha nem, az sem baj, mert jon majd mas. ha te meghuzod a vonalat, hogy nincs ungibungi, akkor ez van, hogy flortol, de nem haladtok semerre, mert nem is akarna

70. dolcsy1989 (válaszként erre: 62. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 6. 07:57

Nem nem jo! Ha nem mondod meg neki hanem probal9d segiteni mindenfele otlettel akkor el is hiszi hogy ez egy elfogadott tarsadalni vislekedes. Pedig nem az. Nagyon csunya dolog es ezt nem art a tudtara adni...hatha.

Nem azert mert nekem jo! ???

Miert erzem tamadasnak? O a gerinctelen te meg nekem tamadsz? Lesz.rom a lelkivilagat, mert aztan jon sirni hogy xy hogy atverte.

69. dolcsy1989 (válaszként erre: 68. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 07:52
Kapcsolatfuggoseg a neve. Rengetegen vannak igy. De ennek kielegitesere is vannak egyenes modjai. Valamiert, es ki tudja miert, nem fullik a foga az eloszor szakitok majd kezdek szituhoz. Mindenkeppen meg akarja bantani a jelenlegit. Forditva mit szolna?
68. csikil4ny (válaszként erre: 67. - F52a0b4925)
2017. máj. 5. 14:50
Itt a hosás történetben úgy látszik, hogy elég sok nő valamiért nem bír ki egy-két hónapot egyedül. Hogy ez gazdasági ok-e, vagy érzelmi nem tudom. De olyan, mintha férfi nélkül hiányozna az egyik lábuk, legyen az bármilyen nem hozzájuk illő férfi, csak férfi legyen.
67. f52a0b4925 (válaszként erre: 53. - Nuksi)
2017. máj. 5. 14:43

Nuksi, ha a korábbi hozzászólásaidat is nézzük, és ez ugyanaz a férfi, akkor ez a kapcsolat már 2015-ben sem működött, nem igaz? Akkor is kollégára szeretted volna cserélni...

Most is... Mi a fenéért szenved valaki éveket egy nem működő kapcsolatban, ha mindenkinek jobb lenne szabadon engedni a másikat, hátha megélheti a boldogságot még mással? Nem kell jönni a kötődéssel, meg a közös dolgokkal, mert az természetes, ha együtt vagyunk valakivel.


Ahogy írták már többen is, tenni is kell azért, hogy a lángolás megmaradjon, nem csak várni és elvárni.


Ilyen helyzetben az ember tényleg nem várhat mást egy külsőtől, mint komolytalan, "csak szex" típusú kalandot. A megfelelően gátlástalan úriembertől.

66. laprincipessa (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2017. máj. 5. 12:22
Unatkozik.
65. 4c1a787e8f (válaszként erre: 64. - PöttyösPanka)
2017. máj. 5. 12:20

A párkapcsolatok meg minket mindenféle betegség formájában...

Csak hát ezt se PC megállapítani.. Meg az nem attól van..

64. PöttyösPanka (válaszként erre: 63. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 5. 12:16
Ez egy fogyasztói kultúra. Fogyasztjuk az árucikkeket, és fogyasztjuk a párkapcsolatokat.
63. 4c1a787e8f (válaszként erre: 56. - PöttyösPanka)
2017. máj. 5. 11:59
Nehéz ezt ma elmagyarázni. Bár, ha magyarázni kell, az baj.. Valahogy a Jóistennek tudom csak megköszönni, hogyha keményen is, de hagyta ezt megtanulnom. Kevesen vannak, akik még ezt meg tudják érezni, érteni. Hogy nem kellhet minden azonnal, várni is kell tudni, mert máskülönben nagy lesz az ár...
62. 4c1a787e8f (válaszként erre: 61. - Dolcsy1989)
2017. máj. 5. 11:57

De eszünkbe jutott, mint minden ilyen fórumnál, csak nem feltétlenül akarjuk megbántani ilyen direktbe a delikvenst..


Vagy fiatal nagyon, vagy buta. Eleve, aki ilyet kérdez, ilyenbe kezd, - és nem tudja magátó is a választ - az az.


Most jó?

2017. máj. 5. 11:15

Abszolut nem szoktam ilyen temaban hozzaszolni semmihez de ez tiszta gaz. "Megfulladtam" volna ha nem valaszolok.

Senkinek nem jut eszebe emberek hogy ez a szegeny lany buta? Es a pasi gerinces?

Ertesedre adta higy egyedulallokent kezdene veled...nyilvan nem egy ejszakara. Te pedig jatszol.

60. dolcsy1989 (válaszként erre: 27. - Nuksi)
2017. máj. 5. 11:08
Mondom hogy csimpanz.
59. dolcsy1989 (válaszként erre: 18. - Nuksi)
2017. máj. 5. 11:07
Cicuka. A pozitiv jelzes neki az lenne ha a jelenlegi parod hagynad el. Hasznald amar a zt a ket vasgolyot a fejedben...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook