Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért baj az, ha nem akarok pasit? fórum

Miért baj az, ha nem akarok pasit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
19. a360345bdd (válaszként erre: 17. - Juditka23)
2015. nov. 20. 08:46
az oké, hogy a kérdező boldog, de a környezete nem biztos, különben nem csesztetnék.
18. 76c87e32e1 (válaszként erre: 3. - Charlixcx)
2015. nov. 20. 08:46

Nyilván azért akarsz nekimenni annak, aki piszkál, mert érzékenyen érint. Mert nem azt írod, hogy most a tanulással, munkával vagy elfoglalva, nem jön olyan, aki tetszene, hanem azt, hogy nem akarsz több csalódást, vagy kiöltözni stb. Ha magadban helyreteszed a dolgokat, nem fog zavarni, ha erre rákérdeznek, de nem is fogsz úgy állni hozzá, hogy egy kapcsolat csak nyűg lenne.

Ha valakivel jól érzed magad, tetszik, örömmel vagy vele, biztosan nem nagy szenvedés neked, hanem egy plusz jó az életedben, és kevésbé lennél hisztis is. :) Ha jól érzed magad egyedül, akkor ne frusztráljon, ha ezzel a szöveggel jönnek, nem hiszem, hogy naponta harmincszor és mindenki körülötted. :)

17. juditka23 (válaszként erre: 15. - Juditka23)
2015. nov. 20. 08:45
azzal csak annyit akartam kifejezni az ironak, hogy öruljön neki, hogy nem kesereg mint sokan, örulöjön neki, hogy boldog egyedul is es nem kell neki ehez egy tars, hogy öt boldogitsa :) de nem jo szot hasznaltam a buszkeseg helyett akkor inkabb az, hogy öruljön neki, hogy igy is szep az elete.
16. a360345bdd (válaszként erre: 15. - Juditka23)
2015. nov. 20. 08:43
így már értem :)
15. juditka23 (válaszként erre: 14. - A360345bdd)
2015. nov. 20. 08:40

jajjj felnevettem most, nem erre ertem...

hanem az h 22 evesen nincs parja valakinek (a kerdezö 22 eves) abbol az egvilagon semmi nincs böven van ideje az embernek söt szerintem kell is kiismerni magunkat egyedul, nem allandoan kapcsolatba lenni mintha muszaj volna, meg szaladni egyik kapcsolatbol a masikba csakhogy ne legyunk egyedul. A masik meg, hogy 22 evesen nem tudom miert kerdezgetik 32 evesen sincs kivulallonak semmi köze hozza csak szulönek. Az en anyukam is kerdi, vannak jo pasik a munkahelyen? de tudja, hogy jol erzem magam jelenleg egyedul es nem szeretnek, az lenne a baj, ha feszt ezen agyalnek mint sokan :) a buszkeseget nem arra irtam aminek te, hanem mert vannak egyedul olyanok akik feszt keseregnek, hogy sose lesz pasijuk de en pont, hogy elvezem a szabadsagomat

14. a360345bdd (válaszként erre: 4. - Juditka23)
2015. nov. 20. 07:56
erre miért büszke valaki? Ez egy eredmény? Megküzdöttél, hogy így legyen?
13. a360345bdd (válaszként erre: 9. - Charlixcx)
2015. nov. 20. 07:54

Átmenetileg tutira megoldja! Ellazulsz, nem a problémára koncentrálsz!


Én is szoktam mondogatni a folyton panaszkodó, állandóan negatív hullámokat terjesztő kolleganőnek mondani, hogy ha nem akarja, hogy egy verőfényes napon megfojtsam, akkor vagy nyúljon magához, vagy dugjon, de minimum egy tábla csokit tömjön magába, mert elviselhetetlenül undok és mogorva! Bolhás lópokróc!!!


Nem az érdekli őket mi van veled, maguknak akarnak jót. Gondolom ezt úgy, hogy magamból indulok ki!

12. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Juditka23)
2015. nov. 20. 05:03
Miért tölt el büszkeséggel ez a dolog?
2015. nov. 20. 03:03

29 évesen egy öt éves kapcsolatból mentem férjhez.


És 22 évesen hová rohanni? Éppen pont akkor már volt párom, de az egy csalódás volt. - ha érettebb vagyok, elejétől láttam volna.


Minket már nyaggat a környezetünk 18 éves korunktól, de nem kell rájuk hallgatni!

10. Mutáns Jane (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. nov. 20. 01:29
Kik nyaggatnak? Rokonok? Munkatársak? Gondolkozz el azon, hogy van-e közük hozzá, és ha arra jutsz, hogy nincs, akkor nyugodtan megmondhatod ezt nekik is.
9. charlixcx (válaszként erre: 8. - Panna.33)
2015. nov. 20. 00:37
de hülye felfogás! ha az életben stresszforrás van, azt egy numera nem fogja megoldani.
2015. nov. 20. 00:17

Miért lenne baj? Nem baj, ha neked jó.

Amúgy ha hisztis vagy, azzal magyarázzák, hogy a szex hiánya miatt lehet, ezért nyaggatnak, hogy szerezz hapsit.

7. charlixcx (válaszként erre: 6. - Viva70)
2015. nov. 20. 00:08
oh igen.
6. viva70 (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. nov. 20. 00:07
Kívülállók mindig jobban tudják másoknak mi kell... :(
5. charlixcx (válaszként erre: 4. - Juditka23)
2015. nov. 19. 23:55

22.

jó neked :) néha kicsit irritál, de nem azért, mert nincs pasim, hanem inkább a szingliség tudata. egyébként az esetek 99%-ában én is örülök neki, hogy nem ér csalódás, nem kell kinek kirittyentenem magam, nem kell olyanokba belemennem, amihez nincs kedvem... jó ez.

4. juditka23 (válaszként erre: 3. - Charlixcx)
2015. nov. 19. 23:53

hany eves vagy?


en buszke vagyok ra, hogy egyedul vagyok : )

3. charlixcx (válaszként erre: 2. - Perla del Mar)
2015. nov. 19. 23:52
igyekszem én figyelmen kívül hagyni, csak sokszor annyira nekimennék annak, aki elejti ezt a témát...
2. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. nov. 19. 23:49
Nem, van akinek így jó ilyen-olyan-amolyan okból. Sajnos ez a társadalmi elvárás, nem is tudom ez -e a jó szó rá, és sokan nem értik ezt meg. Ne törődj velük, ha Neked pasi nélkül jó, akkor ne változtass ezen.
2015. nov. 19. 23:43
mostanában egyre többen nyaggatnak ezzel. ha hisztis vagyok -mostanában nyűgösebb vagyok az átlagnál- rögtön azzal jönnek, hogy biztosan csak fickó kéne az életembe, hogy rám férne már egy kapcsolat... de nekem nincs szükségem egy újabb csalódásra, nem akarok megfelelni jelenleg senkinek. annyira nagy dolog, ha egy nő csak egyedül akar lenni?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook