Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért baj az, ha nem akarok pasit? fórum

Miért baj az, ha nem akarok pasit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
139. 76c87e32e1 (válaszként erre: 136. - Charlixcx)
2015. nov. 21. 08:44
Nem hiszem, hogy egyedül lennél a problémával. Próbáld az ismerkedést lazábban felfogni, ne várd rögtön, hogy elköteleződjenek melletted, és te se akarjál hamar elköteleződni. Várd ki, míg megismeritek egymást, akkor nem fogsz sok csalódást megélni. Idő kell ahhoz, hogy két ember igazán megismerje, megszeresse egymást, próbálj arra koncentrálni, hogy neked milyen párra van szükséged, ne csak arra, hogy tetszik valaki, és az most ugye komolyan gondolja.
138. csikil4ny (válaszként erre: 136. - Charlixcx)
2015. nov. 21. 07:50

Az egyáltalán nem baj, hogy MOST nem akarsz kapcsolatot. Időnként jó ha az ember megáll és mérlegel, de régi sérelmeket nem érdemes magunkkal cipelni. A legtöbb nő mindig ugyanolyan karakterrel találkozik, egyszerűen a beállítodottsága miatt ugyanazt a típust vonzza, s csak ámul, hogy őt csak a balekek, az alkoholisták, stb. találják meg. A legfontosabb az, hogy saját személyiségünket hozzuk rendbe s akkor jön az a pár is akivel jól érezzük magunkat.


Ne foglalkozz mások véleményével, ha nem vagy kész egy kapcsolatra akkor nem vagy kész és ennyi!

137. charlixcx (válaszként erre: 135. - Unom)
2015. nov. 20. 23:13
miért lennék aszexuális azért, mert nem a szexet hajkurászom mindig, mint a hozzád hasonló korlátoltak? :D nem értem. de nem is akarlak megérteni. aszexuálisnak lenni egyébként annyi, hogy az illető nem is érez vágyat a szexre. én érzek, van, hogy hiányzik, de nem őrjöngök nélküle. jézusom, legalább kicsit olvasnál, mielőtt röfögsz.
2015. nov. 20. 23:10

elolvastam a legtöbb választ.


én nem hiszek abban sem, amellett, hogy a szexuális igény az isten és az abszolút vezető szerep, hogy csak kapcsolatban lehet kibeszélni az érzéseket és társra lelni. nyilván szerencsés vagyok emiatt, de az én szüleim, mint írtam, a barátaim is egyben, szóval bármit meg tudok beszélni velük, főleg anyával, akivel mai napig tartunk csajosabb napokat. na most, ez lehet, hogy gyerekes, meg az is lehet, hogy az, hogy nem ugrok fejest minden kapcsolatba, megnézem, kivel kezdek el egyáltalán beszélni -és itt a belső értékeire gondolok- és csak annak adom oda magam, aki tényleg megérdemli, de én ilyen vagyok. én abban hiszek, amit valaki előttem leírt: a személyiség kimutatásában. nem tetszik? bocsi. az más, hogy az ember kompromisszumokat alakít ki, de megváltozni felesleges és hosszútávon lehetetlen. mégis úgy látom, igen, a tapasztalataimból is, hogy manapság már egyre nehezebb kiismerni valakit, és egyre nehezebb megfelelni is. szerintem borzasztó hatással van az énképre, az ideálképre az internet, a férfiak a seggrázós nőcikről ábrándoznak és sokan ahhoz mérik a nőjüket, de közben persze legyen házias, kedves és aranyos. sokan olyan képeket kergetnek, amik abszolút nem felelnek meg a valóságnak, viszont torzítják a beállítottságot. van, hogy ezek láttán kevesebbnek érzem magam.


szóval, hogy miért indítottam el magát a fórumot? amiért a kérdést látjátok. nem értem, miért baj ez, miért hihetetlen, miért lennék leszbikus, depressziós, játékfüggő vagy traumákat átélt. van, hogy ingerültebb vagyok, igen, de soha nem viselkedek úgy, hogy az mások számára kiborító legyen. van, hogy becsapom azt az ajtót, de akkor inkább elvonulok szenvedni, nem kezdek el szekálni mást, aki nem érdemli meg. mindenki mutánsként tekint arra, aki nem akar kapcsolatot, mintha ez elengedhetetlen lenne a normális hétköznapokhoz.

nem az. egy normális ember jól megvan nélküle is, képes élvezni az életet, békében lenni önmagával. sőt, az egyedüllétek alkalmával tudja csak igazán megismerni magát az ember.


hogy miért nem akarok kapcsolatot? a csalódások miatt. nem akarok megint annak áldozatul esni, aminek már többször is (pedig nem vagyok egy hiszékeny alkat). nem akarom, hogy megint benyögje nekem valaki, hogy "bocs, de az exemet szeretem"/"nem gondoltad, hogy ez örökké fog tartani"/, nem akarom, hogy megint valaki megígérjen valamit, valaki, aki nagyon fontos, aztán engem nézzen le, hogy hittem neki. tudom, hogy nem lehet örökké ettől félni, hisz az ember kénytelen átadni magát a bizalomnak, ha új ismeretségről van szó. de most nem akarok, most még érzékeny a lelkem, most még mérges vagyok, ha ezekre a csalódásokra gondolok.

135. unom (válaszként erre: 51. - Charlixcx)
2015. nov. 20. 22:30

Ez a te bajod, sajnállak. Még azt se tudod, mit vesztesz, de okoskodsz.

Nem gáz, ha frigid vagy, vagy aszexuális, de mit erőlködsz?

134. a360345bdd (válaszként erre: 127. - Mutáns Jane)
2015. nov. 20. 21:08

Na ettől az én gyomrom is forog, amikor azt írja: mi nők tíz ezreket költünk havonta arckrémre! Kikérem magamnak, igenis nő vagyok én is, elmúltam 30 és sosem vettem, sosem használtam arckrémet!


Vagy a magyar nők 85%-a bomba nőnek tartja RR-t, de engem senki sem kérdezett meg, pedig magyar nő vagyok!

2015. nov. 20. 21:01
Nagyon regota le@m, hogy kinek mi a velemenye az onallo eletemrol. Nekem ki minden mas erdektelen szamomra.
132. Bolen (válaszként erre: 129. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 20:56
Persze,persze a rendelőben a növények sem száradnak ki ,mert törődnek velük.
131. df3f5729d1 (válaszként erre: 128. - Bolen)
2015. nov. 20. 20:45
Hát én itt már semmin sem lepődnék meg. :DDDDD
130. df3f5729d1 (válaszként erre: 127. - Mutáns Jane)
2015. nov. 20. 20:44
Oké. egy dologban tökéletes vagy. Maradt 3 millió másik. :D
129. df3f5729d1 (válaszként erre: 125. - MZsanett)
2015. nov. 20. 20:43
A pszichiátrián is megbolondulnak a nők egy idő után. :)
128. Bolen (válaszként erre: 114. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 20:28
Ugyan,majd most az jön egyél szójababot!Természetes ösztrogént tartalmaz:)))
127. Mutáns Jane (válaszként erre: 121. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 20:04
Mellesleg ebben az ügyben aztán jöhetsz azzal, hogy az vesse rád az elsőt. Én SOHA ÉLETEMBEN sehová nem írtam többes szám első személyben olyasmiről, ami elsősorban az én saram. Nem takarózok közvetve sem azzal, hogy "de hát mások is" stb. stb. Ez nálam elvi kérdés. Már csak azért is, mert már a nyomtatott női magazinok korában is zsigeri undor fogott el ettől a szerintem roppant álságos és képmutató "fejedelmi többestől".
126. Mutáns Jane (válaszként erre: 121. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 20:02
Engem nem a Közel-Keletről (pfejj) szalajtottak, úgyhogy a kövezés szokása teljesen idegen tőlem.
125. MZsanett (válaszként erre: 124. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 19:57
Valamikor én is, de úgy veszem észre, hogy kb minden mésodik ember, szóval nem vagyunk egyedül:) De nehéz szakma lehet, én nem bírnám állandóan mások problémáit hallgatni.
124. df3f5729d1 (válaszként erre: 123. - MZsanett)
2015. nov. 20. 19:56
Én sem, bár az szerettem volna lenni. :)
123. MZsanett (válaszként erre: 120. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 19:53
Elég sok. Bár nem tudom, nem vagyok pszichológus.
122. MZsanett (válaszként erre: 118. - Mutáns Jane)
2015. nov. 20. 19:52
Ez igaz, de biztos nem véletlenül dobálózik mindenki azzal, ha valakinek problémái vannak, vagy csak ingerültebb, hogy szexhiánya van.
121. df3f5729d1 (válaszként erre: 119. - Mutáns Jane)
2015. nov. 20. 19:48
Bocsánat, kövezetek meg érte! De tudod, az vesse rám az elsőt.. ! :D
120. df3f5729d1 (válaszként erre: 116. - MZsanett)
2015. nov. 20. 19:45

Ha ütöm a nőt is az? :D

Most megcáfoltam volna Freudot? :)

Nem minden probléma, de sok igen, abból adódik.

119. Mutáns Jane (válaszként erre: 112. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 19:45
Ha tényleg csak szerinted, akkor talán korrektebb lett volna, ha az egész hozzászólásodat egyes szám első személyben írtad volna.
118. Mutáns Jane (válaszként erre: 116. - MZsanett)
2015. nov. 20. 19:44
Viszont Freudnak az ennyire kategorikus kijelentéseit már réges-régen meghaladta a modern pszichológia, és azok újabb felfedezése. Úgyhogy Freud csak a kiindulópont és a szakma megteremtője, elindítója.
117. Mutáns Jane (válaszként erre: 111. - MentsVár)
2015. nov. 20. 19:42
Én se. De Epirusz igen.
2015. nov. 20. 19:41
Freud szerint az összes létező probléma szexuális eredetű.
115. df3f5729d1 (válaszként erre: 113. - MentsVár)
2015. nov. 20. 19:33

Adjátok meg a császárnak ami a császáré. Istennek ami az Istené.

Ez azt jelenti, hogy vannak elvárások amiknek muszáj megfelelnünk, bármennyire is nem akarunk. És mind addig amíg ezek a dolgok nem ütköznek a belső jóléteddel, csak fizikális kellemetlenséget, vagy anyagiakat vonz magával addig muszáj elfogadnunk őket. De most már adjuk vissza a fórumot. :)

114. df3f5729d1 (válaszként erre: 111. - MentsVár)
2015. nov. 20. 19:26

Ez a "minden ember isten része" azt jelenti, hogy a jó a sajátunk. Ha segítünk a másiknak boldogok vagyunk mert segíthettünk. De mi benne a hiba? Ha mind ezt azért tesszük mert hálát és köszönetet várunk érte. Ezáltal nem is lehet önzetlen. Magyarul meghasonlott magával a dolog. Mert a saját önajnározásunk miatt cselekedtünk, nem szívből. És mi marad így utána? Jó k*csög, bezzeg én mennyit segítettem neki!!!!! Legközelebb nem fogok!!!! Akkor én miben vagyok másabb mint ő, ha ugyan azt cselekszem? Nem e ugyan az van meg bennem is mint benne? Akkor önzetlenül tettem vagy nem?

Így nézünk a biblia szempontjából és elkeserítő sajnos amit magunkban találunk. Hirtelen rá döbbenünk, hogy mindenben amiben mást megítélünk már mi is szinte elkövettük azokat. És folyamatosan csináljuk is. Ez a különbség a biblia és a saját nézőpont között.

113. MentsVár (válaszként erre: 112. - Df3f5729d1)
2015. nov. 20. 19:20

Mi magunk akkor nem tudjuk, hogy mi a jó nekünk, ha mindig az elvárásokat tartjuk szem előtt.

Nem könnyű ettől megszabadulni - sőt, az emberek 80%-a nem is tud egész élete során.

112. df3f5729d1 (válaszként erre: 109. - MentsVár)
2015. nov. 20. 19:15
Nem vagy kevés, se sok. Keresel, és ez jó. Segítesz általa másoknak talpra állni és ez megint csak jó. De ha megtehetik az emberek és elérhetik amit csak akarnak, az vajon csak jó, szép, és önzetlen dolog lenne e, vagy ezáltal lennének e akiknek ártanának úgy, hogy valójában nem akarnak ártani senkinek. Ezt úgy írnám le neked, hogy az emberi természetből kifolyólag vannak vágyaink. Vannak álmaink amikért harcolunk. De ha elérjük őket, mi történik? Pár napig jón aztán? Aztán hirtelen ellenem fordul és rádöbbenek, hogy olyas valamire vágytam ami nekem nem használ. Vagy éppen másoknak ártottam vele. Így értem. Mi magunk sem tudjuk azt, hogy mi a jó nekünk. De ha már lefüggetlenítjük magunkat a világ elvárásaitól, az az első lépésnek tökéletesen elég. (szerintem)
111. MentsVár (válaszként erre: 110. - Mutáns Jane)
2015. nov. 20. 19:05

Én semmit nem nézek a biblia szempontjából.

Csak a saját nézőpontomból - mert tudod,(vagy nem tudod) - minden ember isten része.

110. Mutáns Jane (válaszként erre: 109. - MentsVár)
2015. nov. 20. 19:02
Nem, csak nem nézel mindent a biblia szempontjából, höhö. Ennyi a különbség.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook