Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miből élnek? fórum

Miből élnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 21:16
Vannak jól szituált nyugdíjasok, akik anyagi gondok nélkül is jól megélnek.
9. 35e7baa159 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 21:08
Nekünk családi vállalkozásunk van már hosszú hosszú évek óta ami stabil jövedelmet biztosít nekünk és az alkalmazottaknak is. Ha valami elromlik nálunk, van félretett pénzünk ilyen esetekre. Van egy szép családi házunk, két lakásunk kiadva, azokból is jön be pénz minden hónapban. Van a férjemnek és nekem is külön kocsi, mégsem élünk nagy lábon, pont ezért jövünk ki a pénzünkből. Nem szórjuk két kézzel, ezert tudtunk ennyi ingatlant is venni az évek során. Senki nem mondaná meg rólunk, hogy ennyi mindenünk van, mert szerényen élünk és spórolunk, mert sosem tudni , mit hoz a holnap.
2022. szept. 15. 21:00
Jó helyen élnek. Gyere le ide Csongrad megyébe vagy Békésbe, itt biztos nem latsz ilyen csodát.
7. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:56
Én diplomásként nem keresek ennyit! Csak zárójelben jegyezném meg, hogy a gazdasági helyzet miatt rákényszerültem a munkahely váltásra, persze ugyanannyi pénzért.
6. birebora (válaszként erre: 5. - Timycat)
2022. szept. 15. 20:16
Ez igy van.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:13

Szerintem a szakmunkások már rég lekörözték a diplomásokat, legalábbis átlagban biztos.


Akiket én ismerek és diploma nélkül bőven 7számjegyűt visznek haza azok ácsok, asztalosok, villanyszerelők, kőművesek, klímások, festők, épületgépész. Grafikus ismerős is tarol, ahogy az IT-s is, szakirányú diploma nélkül. Persze vállalkozóként. Fodrász, kozmetikus is lazán 500ezer felett van.

2022. szept. 15. 20:12

Én és a fiam IT területen dolgozunk, ott köztudott, hogy jók a fizetések, a férjem nyugdíj mellett sofőr.


Amiket még tudok, hogy jól keresnek:

kőműves és burkoló rokon. Napi 50 ezret, tuti, hogy keres.


Villanyszerelő rokon. Ő nem keres napi 50 ezret, de 30 ezret igen.


A legtöbb szakmunkás, csak akkor keres ennyit naponta, ha nem cégnél dolgozik, hanem vállalkozóként.

3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:07
Gyárban egy technikus lazán megkeres 500 ezret.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:03
Hitelből, családi kedvezményekből...
2022. szept. 15. 19:50
Azért nyitom meg ezt a fórumot mert egyre kíváncsibb vagyok hogy ebben a pocsék gazdasági helyzetben egy csomó ember mégis olyan jól él hogy a legújabb autók vannak a s*ük alatt, full extrás családi házakban vagy gyönyörű felújított lakásokban élnek, ha elromlik valami a háztartásban egyből tudnak venni...Miket dolgoznak akik így élnek? Mert nem csak a diplomások élnek így..tehát ha van itt olyan aki ötszázezer vagy többet keres diploma nélkül az írja már le mivel foglalkozik mert én meg a párom is max 300 ezres munkákba futunk bele de azok már két három, vagy folyamatos műszakosak..mert azt nem tudom elhinni hogy mindenki ilyenekkel foglalkozik..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook