Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miben hisznek az emberek? fórum

Miben hisznek az emberek? (beszélgetős fórum)

1 2
2017. szept. 9. 18:24
Én a sárkányok létezésében:)
2017. szept. 9. 18:22

az emberek azt pótolják mindenféle hiedelmekkel (hittel), amit másképp, tudományos módszerekkel nem tudnak megmagyarázni.

(és akkor itt az a szomorú, hogy rengeteg dolog egyébként már régóta magyarázható egyébként tudományos alapokon, de sokan még az általános iskolai szintig sem igazán jutnak el az ismereteikkel, és ezért hajlamosak mindenféle vadbaromságot elhinni, ha sokat bizonygatják nekik ... lásd laposföld elmélet és társai... :S)

2017. szept. 9. 18:20

Az emberek egy része a saját jóságában, a másik része meg a karmában.

:D

2017. szept. 9. 18:04
Én koboldokban, tündérekben, unikornisokban, sellőkben stb. :D
2017. szept. 9. 16:48
spirituális dolgokban én sem hiszek,ha belegondolok, nem hiszek semmiben. Arra számitok, hog cselekedeteim és munkám eredménye meghozza a kívánt hatást.
3. globus (válaszként erre: 1. - Boszi1968)
2017. szept. 9. 16:21

Pont a spirituális dolgokban nem hiszek.

Abban hiszek, hogy jobbá tudom tenni az életemet, remélhetőleg a környezetemét is, ha láthatóan jól kijövünk egymással. Csak rajtunk múlik, minden más elméleti smonca.

2017. szept. 9. 16:13

Az egy dolog,hogy az ember hisz bizonyos dolgokban,de nem hinném,hogy ez különösebben befolyásolja az életet.

Mindenki más és más!Mi a boldogság?Anyának a gyermeke,munkamániásnak a munkája,alkoholistának a pia...stb.

2017. szept. 9. 14:26
arról szeretnék beszélgetni, hogy a mai világban miben hisznek az emberek.gondolok itt a spirituális dolgokra.hogyan viszik bele a minden napi életükbe a hitet?.mi teszi őket boldoggá?.hogyan élik meg a kudarcot,és az örömöt?.szerintük mi a boldogság?.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook