Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt életed legkínosabb helyzete? fórum

Mi volt életed legkínosabb helyzete? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2011. jan. 22. 11:45

Nekem biztos nem ez volt a legcikibb (otthon vagyok az ilyen témában:D)


Úgy történt,hogy barátnőm mondta h menjek már fel hozzá beszélgetni. 4.-en lakok,ő pedig a 7.-en!Gyorsan felkaptam anyum itthoni szabadidő naciját,gondolván úgyis csak felszaladok egy pár percre.Eltelt 5-10 perc...ülök az ágy szélén ,lenézek...és látok egy ismerősnek tűnő tanga bugykeszt.Nézem-nézem,de nem voltam benne biztos,h az enyém(azaz anyumé),így egy kedves mosollyal megkérdeztem bnőmet,h az a ti bugyitok?!:O Montda , h nem!!!!Aha...hát akkor az "enyém". Gyorsan próbáltam elterelni a témát..nagggyon ciki volt.Hiszen barátnőm,de mégsem az a nagyon közeli.:):SS éggőőőő!!:):S

29. bianna (válaszként erre: 25. - Álomvirág1)
2011. jan. 22. 11:26
:DDD nagyon jóó..:))))
2011. jan. 21. 22:03

Égő III.

A barátnőimmel elmentünk nyári munkára egy nagy gyárba dolgozni. (betanított munka)

Be kellett körözni, és részt kellett venni balesetvédelmi+munkavédelmi oktatáson.

Mondták, hogy az emeleten van a terem, már nem emlékszem hányas ajtó...Mi felmentünk, de a folyosón éppen az ellenkező irányba fordultunk...Bementünk a terembe, ahol kb. 15 nyakkendős...öltönyös...kosztümös..ember ült, és szintén egy elegáns öltönyös úr beszélt...

Volt üres szék, mi hárman leültünk.. A rucink: miniszoknya, farmer, top,az egyik csajon tetkó stb...Minden szem ránk szegeződött, de azért az úr folytatta a mondókáját...

Beszélt valami hatékonyságról, termelésnövekedésről, a cég pénzügyi helyzetéről, létszámról stb, de munka- és tűzvédelemről egy szót sem...

Kezdett gyanús lenni, hogy nem ott vagyunk ahol kellene, ezért az egyik csaj megkérdezte a hozzá közelebb ülő pasit, hogy az úr miről tart előadást...Mire a pasi: vezetői értekezlet van....és az igazgat úr a féléves munkát értékeli...aztán sajnálkozva, hogy otthagyjuk az ülést..megmondta hová kell mennünk

2011. jan. 21. 21:31

Égő II.

Buliba a pasi, akivel voltam, egy kicsit többet ivott..(totál piás lett). Nem tudtam vele mit kezdeni, hazamentünk hozzánk. Csendben lopóztunk be a szobámba, hogy a szüleim nehogy észre vegyék, mert akkor nagy balhé lett volna. (akkor még 17 voltam)

Lefeküdtünk aludni..egyszer a pasi eltűnt mellőlem..észre sem vettem mikor. (gondolom a wc-be akart menni v. volt), bement a szüleim szobájába....és..Az apám arra ébredt, hogy egy meztelen pasi bújik mellé az ágyba és át akarja ölelni...

2011. jan. 21. 21:16

Égő I.

Hazamentem a suliból,és az anyukám mondta,hogy leszalad a boltba vásárolni, rögtön jön.

Bementem a konyhába, az asztalon volt egy tányér süti, amit megkóstoltam, de nagyon nem ízlett...

Közben átjött az anyám barátnője, leült a konyhába..és én mondtam neki, hogy anyukám mindjárt jön...addig tessék enni egy kis sütit..igaz elég szar, de tessék megkóstolni..

Meglátta a sütit...sértődötten megkérdezte:..mi bajod a tésztámmal?!!-ezt één sütöttem!!!..és ez igenis nagyon finom..az én gyerekeim nagyon ették!!

2011. jan. 21. 20:08

Ez nem tudom, hogy a kínos kategóriába tartozik-e, de azért leírom.

Vidékről jöttem fel busszal. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a busz túlsó oldalán 1 hellyel hátrébb egy srác hát..hmm.. fel-le mozgott a keze.... az ablakon visszatükröződött. Majd felfordult a gyomrom... gondoltam, h beszólok neki, de inkább írtam pár sort egy papírzsepire és mikor leszálltam, otthagytam az ülésemen, hátha meglátja.

Leszálltam. Telefonálni akartam a barátomnak, hogy már ott vagyok, de nem találtam a telefonom. Szerencsére megjött a barátom, és hívtuk a telefonszámom, hála az égnek felvette valaki, meg is beszéltük, hogy hol találkozunk... és nem fogjátok elhinni, ki találta meg...az a srác... :D:D:D:D hozzá se értem a telóhoz, otthon barátom fertőtlenítette le nekem...

Nagyon durva volt, utólag már röhögök csak, ha eszembe jut, de akkor... :S

24. 6154be5858 (válaszként erre: 23. - Dominós)
2011. jan. 21. 13:09
Szívesen megnéztem volna!:D
2011. jan. 21. 12:48
étteremben hammm bekaptam egy kupac rizst, és abban a pillanatban elkapott a köhögés...még arra sem nagyon volt időm, hogy a kezemet odategyem, repkedtek a rizsszemek szanaszét... :-DDD
22. 6154be5858 (válaszként erre: 21. - Uracsvivi)
2011. jan. 21. 11:45
én is elsőbe pisiltem be!:D de szerencsére velem egyidőben egy osztálytársam is ugyhogy az enyémet elfelejtették!.:)
21. uracsvivi (válaszként erre: 8. - Venezuela)
2011. jan. 21. 11:37
Ez velem is megtörtént 1 osztályban.
20. bianna (válaszként erre: 19. - 6154be5858)
2011. jan. 21. 11:11
:DDDDD
2011. jan. 21. 11:08
Ja,és ez attól volt még cikibb hogy én voltam a miss tökéletes.azóta az arcomból is visszavettem!:D
2011. jan. 21. 11:05
Atya úr isten!:D édesen cikik vagytok!:D :D Velem olyan volt hogy halászlét ettem egyik nap.a levestől a szám körbe teljesen piros volt mindenhol.utána még ettem sült pontyot aminek néhány darabja ráragadt a zsiros számra.rá akartam gyújtani,nem volt cigim.pasim még rám is szólt hogy mossam meg a számat mert gáz vagyok!teljesen megfeletkeztem magamról és igy mentem el a boltba...azóta nem megyek abba az üzletbe és megtanultam kultúráltan enni otthon!
17. bianna (válaszként erre: 11. - Rendireni)
2011. jan. 21. 11:03
:))) Ez tényleg szörnyű lehetett...:)))))
2011. jan. 21. 10:51
Hehehe...jót nevettem ezen. És mi történt vele? Mégis behívták? Vagy kinevették? Megbüntették emiatt?
15. **kelly** (válaszként erre: 14. - Szántó Gábor)
2011. jan. 20. 23:47
Ez nagyon jó! :o)))))))))
2011. jan. 20. 23:39

Apám anno mesélte, hogy hogyan akarta megúszni a katonaságot.

Mikor behívták, a cukorbeteg nővérétől kért vizelet mintát. A vizsgálat után mondák is neki az orvosok, hogy sajnos cukorbeteg, de viszont volt egy jó hírük a számára, hogy terhes... :))

2011. jan. 20. 23:17
:DDDD ez őrület! szét röhögtem az agyam:DDDD
12. rendireni (válaszként erre: 6. - Gimimaci)
2011. jan. 20. 22:59
:)))))))))
2011. jan. 20. 22:51

Velem a nőgyógyásznál esett meg a szörnyű eset.

Felfeküdtem az ágyra és az orvos vizsgált.

A feje a lábam között, bámult befelé, megnyomta a hasamat és én a pukit nem tudtam visszatartani...

10. meli84 (válaszként erre: 5. - Anettka.4)
2011. jan. 20. 22:48

:DDD Jó bemutatkozás!!:))))))))) Fontosak az első benyomások:P

Velem csak amolyan szokványos dolgok történtek, mint pl. a testvérem ránknyitott miközben...na igen, egy volt pasimmal, hát az is kínos volt mondjuk...De közel sem ilyen mint amiket ide leírtok:))

2011. jan. 20. 22:38

A két kutyánk összeverekedett reggel és én szétválasztottam őket.

Úgy hogy az egyik kezemmel az egyik nyakörvét fogtam, a másikkal a másikét.

Közben lecsúszott az alsónadrágom, mert kinyúlt benne a gumi.

Én ott álltam az utca felőli teraszon pucéron, két kezemben egy egy kutya...

2011. jan. 20. 22:07
Egyszer alsóban talán 2osztályban nem mertem kikéretőzni a mosdóba,és hát bepisiltem,jó rég volt már,de még mindig emlékszem,és a mai napig elég ciki....
7. H.Ancsi (válaszként erre: 3. - Ajnácska85)
2011. jan. 20. 21:59
:))))))))
2011. jan. 20. 21:13

buli után felmentünk a csajék kérójába.

elég piásak voltunk...

hajnalba kimentem pisilni..de nem a wc-be...hanem a konyhába a frigó oldalára csöveltem..

Azt sem vettem észre..hogy az anyja ott volt és végignézte az egészet..::)))

2011. jan. 20. 20:48

Gondolkodtam, hogy melyiket írjam le , de azt hiszem ez volt a legszörnyűbb helyzet amit eddig átéltem.

A legelső munkahelyemen történt. A felvétel napján bevittek a főnök irodájába bemutatni, hogy én lennék az új jelentkező az állásra. Volt az irodában egy szőnyeg, amibe, nem tudom hogy, beleakadt a lábam.

Megbotlottam és neki estem a főnök asztalának, amin rajta volt a forró teája.

A forró tea ráborult. Pont az ölébe.

Eltorzult arccal felugrott a székről, sepergette a nadrágját, és azt mondta:

Üdvözlöm! Nagyon örülök..foglaljon helyet. majd visszaült, mintha mi sem történt volna.

2011. jan. 20. 20:08
ez nagyon durva!:)
2011. jan. 20. 19:46

én 17 évesen diszkóban nagy benyomást akartam tenni szívem titkos választottjára, így elmentem wc-re, hogy visszafele jövet előtte grasszálhassak el. Ha már ott voltam, pisiltem is, mint mindig, akkor is jó hosszú wc papírtekercset vettem le a végén.

Majd nagy csípőrisza közepette elvonultam a sárc mellett, aki döbbenten bámult-azt hittem sikerült levennem a lábáról.

Majd pár perc múlva barátnőm diszkréten szólt, hogy a bugyimba akadhatott a wc papír, mivel húzom magam utána földön.

A vége pisis volt.

2011. jan. 20. 19:23
:)))
2011. jan. 20. 18:21
A buszon utazva, egy hirtelen fékezésnél, hogy nehogy elessek, elakartam kapni a kapaszkodót. De mellé nyúltam, és egy idős hölgy kontyáról lekaptam a hajhálót. A nénike kontya leesett, a hajháló az ujjamba és a gyűrűmbe akadt, és a néni ordított míg le nem szálltam a buszról. Ez nagyon kínos volt.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook