Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legnagyobb "butaság", amit kérdeztek tőled, vagy mondtak neked? fórum

Mi volt a legnagyobb "butaság", amit kérdeztek tőled, vagy mondtak neked? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2010. júl. 15. 13:07

Ha már van önkritika is, akkor én is:)) Vannak kicsit szórakozott napjaim, ilyenkor olyan vagyok, mint egy félig sem normális:)

Felhivtam a barátnőmet, akinek a nagymamája is ott lakott (Lili néni). Ő vette fel a telefont és még a barátnőm apukája, igy együtt jól elbeszélgettek, engem nem halottak. Tárcsáztam újra, ekkor már a barátnőm vette fel. Én meg megkérdeztem, hogy a Lili nénit, hogy hivják???? Hogy hivnák???Lili néni:)))

148. Holly
2010. júl. 14. 21:57

És egy kis önkritika:

A nőklapjában találtam egy jó receptet, gondoltam gyorsan átfutom. Már az első résznél elakadtam, mert orbitálisan félre olvstam, de ez persze csak később esett le. Ezt olvstam én: "Vágjuk zsebre a csirkecombot, majd jól fűszerezzük be" És szégyellem bár, de igaz, az volt az első gondolatom, hogy sokkal egyszerűbb lenne előtte befűszerezni... :S


Az eredeti receptben a csirkecombon kellett zsebeket vágni - oda került a töltelék...

147. Holly
2010. júl. 14. 21:55

És van egy aranyos is:

Jobb kormányos kocsit vezetek itthon. Az egyik 6 éves körüli kisfú az utcánkban kiokoskodta, hogy ez azért lehet, mert tuti bal kezes vagyok (egyébként nem) :D

146. Holly
2010. júl. 14. 21:53

Védőnőnél felmérésen:

-Rajzol már a kislány?

-Nem.

-És melyik kezével rajzol általában?

2010. júl. 14. 21:51

Főnököméknél volt kiscica, meg anyacica.

Kérdem, hogy a kicsi fiú, vagy lány. A csaj nem tudta, (mármint a főnök felesége), de azt mondta, elgondolkozva, hogy a nagycica az valószínű lány:)

(De tök komolyan, elgondolkozva.)

144. mothertiger (válaszként erre: 143. - Corby)
2010. júl. 14. 21:44
Báhááá! XDDD
143. corby
2010. júl. 14. 20:55
Sétálgatunk a gyerekkel.A nagyobbik 3 éves,a kicsi pedig még 1 sem.Egy pasas megállít,hogy jajj de aranyosak,ikrek???:):)
2010. júl. 14. 18:15

Volt több is, de csak keveset irok le:

1.) Amikor a kisfiam kezdte az általánost, az első szülőin ki kellett tölteni a tájékoztató füzetet (ellenőrző). A mögöttem ülő szülők (anya, apa) megböködte a vállamat és megkérdezte: a gyerek születési helyéhez azt kell irni, hogy Vas utcai kórház?

A másik nagy kedvencem:)

2.) Volt egy nagyon csini, szép szomszédom (lány), aki a férjemmel járt be dolgozni, mert nem csak szomszédok voltunk, de közel is dolgoztak egymáshoz. Munkába menet rádiót hallgattak a kocsiba, és a hirekbe bemondták, hogy elhunyt a Dalai Láma. Kedves ismerősünktől a férjem kanyarodás közben kapott egy vállba vágást, majd hahotázva újságolta, hogy eddig ő meg volt győződve, hogy a Dalai láma egy szójáték.

És ugyan ez az ismerős hölgy. Átjött hozzám egy új viccel: mi van a hal lány ajtajára irva? Halkan gyere be. Jót nevettünk:) Majd el telt néhány nap és ismerősöm vihogva jött hozzám, hogy megértette a viccet:)))))

141. krautmanno (válaszként erre: 140. - Krautmanno)
2010. júl. 14. 16:46
Vagyis a 2.mondatot csak én gondoltam.:DDDDD
2010. júl. 14. 16:45

Anyukám egy boltban volt eladó.Egy nagyon okos "vevő" azt mondta:kilóra adják a biciklit.


Persze és kért 20 dkg pedált.:DDD

2010. júl. 14. 10:19

Ahhoz nem vagyok eléggé, hogy a hátamat elérjem! :D

Talán génhiba... Vagy fene tudja... XDDD

138. syria (válaszként erre: 134. - Mothertiger)
2010. júl. 14. 08:55
Miért ne? Amilyen ügyes vagy! :)
137. corby (válaszként erre: 135. - Re87)
2010. júl. 13. 20:58
Ez naggyon jó!
136. Borsa (válaszként erre: 135. - Re87)
2010. júl. 13. 15:17
Hmmmm - ez is páááááratlanul okos!
135. Re87 (válaszként erre: 133. - Borsa)
2010. júl. 13. 13:21

Jaaj,erről eszembe jutott egy másik:

A buszon pár tini hazafelé tart a kínai piacról:

-Fú,öcsém,ez a cipő nagyon ott van!

-Ja,nagy vásár volt,nagyon megérte az árát.

-Ja,nagyon sirályul néz ki.Kár,hogy nem volt meg a párja....

2010. júl. 13. 10:07

Hátamon van egy nagy nonfiguratív tetoválás, válltól-vállig.

Többen megkérdezték már: MAGADNAK CSINÁLTAD?

133. Borsa
2010. júl. 13. 09:56

A buszon mögöttem henceg egy tini a másiknak:

-képzeld, ittam egy deci felest ...

2010. júl. 13. 09:52
legnagyobb butaság?szeretlek :DD
131. syria
2010. júl. 13. 09:49

Vevő visszahozta a pár hete vásárolt vezetékes telefonját javításra, mert a nyomógombok be voltak ragadva. Első ránézésre is látszott, hogy valami ital borulhatott rá.

Mikor ezt elmondtuk beismerte, hogy valóban rádőlt egy pohár kakaó. Aztán ártatlan szemekkel hozzátette:

- Azért kérem a javítást garanciálisan, mert nem direkt öntöttük rá.


Ez volt az a pont, amikor nem tudtuk eldönteni: sírjunk, vagy nevessünk.

130. Borsa
2010. júl. 13. 09:29

Megrendelés leadásánál:

" ... igen, és a terméket vákumgőzös csomagolásban kérném" [védőgázas]

2010. júl. 12. 10:37

Tegnap spanyol meccs alatt Becserélték mittomén milyen Jesus-t.


Erre barátnőm:

Na, innentől kezdve meg vagyunk áldva..



(nekem nagyon tetszett:) )

128. Binky
2010. júl. 12. 10:03

"Jézus eljön mint Pankrátor"(Pantokrátor)

"Nem vagyok én poliészter"(polihisztor)

127. Holly
2010. júl. 12. 08:37

A következő párbeszéd köztem és a padtársam között zajlott még középiskolában:


-Nincs egy darabka lapod?

-Kalapom?

-Kalapod?

126. t.Ili (válaszként erre: 123. - Jozsi.38)
2010. júl. 11. 22:24
Férfiak!
125. silvery
2010. júl. 11. 19:19

Régebben kérdem egy sráctól kicsit ingerülten, hogy hol szálltál be a kocsiba???

Erre a srác nagy ijedten: hátul.....

Grrrrrrrr....

Gondoljátok, hogy nem erre voltam kíváncsi, hanem, hogy helyileg hol :D

2010. júl. 11. 16:42
Ma véletlen ásványmentes vizet rendeltem, buborékmentes helyett. :)
2010. júl. 11. 13:52
férjemnek mondtam hogy leszívta a pénzt a kártyámról a z áramszünet bejelentése. mire ő: interneten nem tudtad voln bejelenteni? (nincs laptopom és mobilnetem)
122. ájrin (válaszként erre: 121. - Petka)
2010. júl. 10. 21:41

Az én anyukám is ilyen, de ő meg fordítva. Azt hiszi, hogy az internet valami kémprogram és mindig mindent "megláthatok" mint egy varázsló.

Jókat mosolygok én is rajta.:)


Pl:

- Te biztosan meg tudod nézni a SZÁMÍTÓGÉPEN, hogy a volt szomszédasszonyom feladta-e már a postán a pénzt nekem.


:O

121. petka
2010. júl. 10. 21:26

Egy ideje kulfoldon vagyok, es amikor anyukammal beszelgetunk mindig szoba kerul hogy mi tortent otthon, mirol ir az ujsag. En pedig mondom neki hogy tudom hogy mi tortenik otthon mert olvasom a Kisalfoldet (helyi napilap) Erre anyukam: Miert, nalatok is lehet kapni a Kisalfoldet? Nem anyuci, a neten olvasom.

Ez inkabb aranyos, mindig mondom is neki hogy Te nagyon szoke :))

2010. júl. 10. 21:22

"Hogy vagy ilyen gonosz? Hogy tudsz játszani mikor anyuka ilyen sozmoru?"


-szólt az anyuka a kb 3-4 éves kislányához, aki önfeledten kacarászva szaladgált...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook