Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van akkor, ha egy esküvőn a menyasszony nem tud és nem is nagyon szeret táncolni? fórum

Mi van akkor, ha egy esküvőn a menyasszony nem tud és nem is nagyon szeret táncolni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. febr. 23. 23:42

Egyáltalán nem kötelező táncolni. :) Nehogy már az ő napján olyat kelljen csinálnia, amit utál... Aztán ha mégis megjön a kedve, az csak jó.

Mi is csak a keringőnél táncoltunk, azt az egy rendes táncot tudjuk relatíve normálisan a férjemmel. :DDD

2008. febr. 23. 19:55
Elötte egy kicsit gyakorolni kell.
2008. febr. 23. 19:50
Hát én is úgyan ezt javaslom nem táncolsz és kész!!
2008. febr. 23. 19:30
Akkor nem táncol, végülis ez az ő nagy napja!
2008. febr. 13. 17:32
Nem számít,szerintem azt a kis időt kibírja az ember lánya:-))))))))
2008. febr. 13. 17:14
Táncolni mindenki tud!
2008. febr. 13. 17:14
Az ciki lenne, ha lenne ilyen. De az nem igaz, hogy valaki nem tud táncolni! Csak fel kell venni a zene ritmusát. Ha meg muszály, azt a pár lépést meg lehet tanulni! Mi az a másodfokú egyenletekhez képest!
18. supin
2008. febr. 13. 15:42
Hát igen..Van tánctanár... De ne izgulj, csak mosolyogj és illegesd magad..Fő ,hogy jó kedved legyennn
2007. szept. 26. 07:34
Mi van?, semmi. Rokonok között nem gond..
2007. szept. 26. 06:06
Ne izgulj,én éppen így voltam.Elnótázgattam,hogy azért tudják,hogy jól érzem magam.Táncolni viszont csak a menyecsketáncnál voltam hajlandó.Nem sértődött meg senki,hiszen barátokról és rokonokról van szó.Hajnal tájban viszont már mindenki úgy be van állva,hogy nyugodtan táncolhatsz,úgysem emlékszik majd rá senki!XD
2007. szept. 26. 05:59
Szerintem a nem szeret a nem tudbol fakad, es forditva. Szoval a megoldas: gyorsan egy kicsit ra kene gyurni!:-)) Tanctanarkent talalkoztam nehany olyan fiatal parral, akik eskuvo elott eljottek egy "gyorstalpalora" es az eskuvon mar egesz jol ment nekik. Nem olyan ordongos ez a tanc dolog, csak el kell kezdeni, utana megy!
2007. szept. 26. 05:38
Ha én lennék az a menyasszony, én kineveznék valakit, aki helyettem táncolna....:)
2007. szept. 25. 21:59
Voltam egy esküvőn, ahol egy nagyon nem ttáncolni tudá pár beválalta a gyertyafénykeringőt és borzalmas volt, csak ide-oda lépkedtek. Azért az esküvőnkön illik valahogy, szerintem, de fontos, hogy élvezze:)
12. tina68
2007. szept. 25. 21:44
Mostanában voltunk olyan esküvőn ahol az ifjú férj azt mondta, hogy nem tud és nem szeret táncolni. Ehhez képest hajnali 5-ig ropta valünk!!Nem az a lényeg hogy hogyan, hanem az hogy szívből!! És ő volt a legjobban ledöbbenve, hogy táncol:-)
2007. szept. 25. 21:30

Az ciki, mert elég sokat kellene táncolnia... :)

Amúgy az eskűvőn 100 vendégből 10 tud táncolni így ezért teljesen felesleges aggódni azon, hogy tud-e táncolni. Szerintem a "nem szeret" kérdésen meg jobb ha túlteszi magát erre az egy éjszakára.

2007. szept. 25. 21:23

Mi sem vagyunk éppen a parkett ördögei, de azért táncikáltunk - amennyit és amennyire "kellett"! A többiek ropták helyettünk is!:) Nem volt feltűnő, hogy nem nagyon táncoltunk!

Mondjuk egy picit izgultam a menyasszonytánc miatt, de közben rájöttem, hogy fölösleges!

Úgyhogy nyugiiiii!

2007. szept. 25. 21:20
Tényleg kellemetlen az ilyen legalább a nyitó táncot megpróbállhatná vagy ha eset bátortalan inni kell egy kis görcsoldót :)
2007. szept. 25. 21:16
Már több olyan lagziba voltam, ahol előtte azt mondta a menyasszony, hogy nem tud táncolni, de a hangulata, a kedve jó volt és rövid időn belül már úgy táncolt, hogy csak néztük. Szerintem a lényeg, hogy érezze ez az Ő napja.
2007. szept. 25. 21:15
Rocker csaj vagyok, én sem tudok mulatós zenére táncolni, sőt utálom a mulatós zenét! ezért lesz rockos lagzim, és legalább én tudok "táncolni" :) Én napom nekem legyen jó:)
2007. szept. 25. 21:14

Semmi. A mi eskuvonkon sem en, sem a ferjem nem tancoltunk, mert nem szeretunk es nem is tudunk. De aki akart, az tancolhatott. Nem volt semmi gond.

A vendegek mind rokonok es baratok voltak. Ismertek minket es tudtak milyenek vagyunk.

2007. szept. 25. 21:12
Ciki, de hát mit lehet tenni... :-DDD
2007. szept. 25. 21:12
Picit muszáj. Legfeljebb ide-oda "táncolsz", úgysem azt figyelik. Szerintem.
2007. szept. 25. 21:12
akkor nem táncol...én voltam ilyen eskűvőn
2007. szept. 25. 21:11
hát az sz.r ügy :DDD
2007. szept. 25. 21:11
Mi van akkor, ha egy esküvőn a menyasszony nem tud és nem is nagyon szeret táncolni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook