Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi minden van a táskádban egy szimpla séta alkalmával? fórum

Mi minden van a táskádban egy szimpla séta alkalmával? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. nov. 9. 15:53
sétához nem viszek táskát
33. 1a05563e94 (válaszként erre: 32. - 1a05563e94)
2013. nov. 9. 15:51
ja telefon egyszer..)
2013. nov. 9. 15:50
pzs,telefon,lakáskulcs,pénztárca,mobil
2013. szept. 3. 19:33
semmi
2012. márc. 15. 09:06
penz,egeszsegugyi kartya,mobil,kulcs.
2010. szept. 1. 00:31
Pénztárca, benne az iratokkal, p.zs, sebtapasz, 1 db tampon vész esetére, kulcs és ha el nem felejtem, telefon.
28. alyce (válaszként erre: 27. - Alyce)
2010. aug. 31. 20:22
Ja kulcsokat el is felejtettem, meg a mobilt :)
27. alyce
2010. aug. 31. 20:22
háááát, most sajnos kevés dolog még!, mert két hónapja ellopták a régi tatyóm, amiben a fél életem benne volt, és elég nehéz pótolni az újba, de már van benne: dezodor, hajcsatt, toll, Nivea krém, tampon, zsepi, tisztasági betét, gázspray, labello, allergia orrspray, Nurofen, pénztárca, sminkkészlet: szemceruza, spirál, körömcsipesz, szemöldökcsipesz, körömreszelő, kétféle szemhéjpúder, alapozó, parfüm. Na ennyit sikerült eddig pótolni! :)
26. Tipke
2010. aug. 31. 18:54
:) Telefonok, tollak, smink késlet, labello, hajcsat, borotva:D, hajgumik, nedves törlőkendő, 2 féle folyékony kéztörlő, nedves wc papír, tisztasági betét, tampon, head set, pen drive, napszemüveg, fésű, tükör, fog.gátló, gyógyszerek, rengetek sebtapasz, műzli szelet, szigorúan zöld orbit, hajráf, 2 parfüm, kontakt lencse, szemcsepp, pénztárca, íratok, vasuti igazolvány, telefon tartó... most kb ennyi:D
2010. aug. 31. 13:10
lakáskulcs, telefon, zsebkendő, pénztárca, törlőkendő
24. globus (válaszként erre: 20. - Sajert)
2010. aug. 31. 11:16
Mi zabos táskának hívjuk, ugyanezen okból :))
2010. aug. 31. 11:12
Telefon, pénztárca, rágó, iratok, papírzsepi, toll, notesz, számlák, tampon, kulcsok, parfüm...
2010. aug. 31. 11:10
Ugyanaz, ami máskor. Nem szoktam programok szerint pakolni.
2010. aug. 31. 11:02

látom, akkor nem csak én járok nagy kufferral =) bár én mindig csodálkozok, hogy az aránylag kicsi táskámba hogy fér el minden.

ztán amikor kellene még valami, akkor jut eszembe, hogy pont azt nem hoztam...

hát, ez ilyen =) nők vagyunk, vagy mi

20. sajert
2010. aug. 30. 21:49

pénztárca, iratok, zsepi, toll, jegyzetfüzet, telefonok, telefontöltő, betét, kis folyékony kézmosó, papír kéztörlő, pelus, eldobható pelenkázó, nedves törlőkendő, popsikenőcs, váltás ruha, egy pót pulcsi (utóbbi 6 a gyereknek, 40 fokos kánikulába is vittem magammal egy pulcsit neki, mert mi van ha közben jön a jégkorszak :-)), ragtapaszok, gyógyszer, fél liter víz, keksz.


Én lóetetőnek hívom a táskámat, olyan nagy :-)).

2010. aug. 30. 21:36
zsepi, cigi, telefon, tisztasági betét, mini spray, Tic-Tac, 5-6 toll, egy notesz, fejfájás csillapító, öngyújtók, gyufa.
2010. aug. 30. 21:32

Pzs, személyes okmányok, telefon, cigi, öngyújtók, gyufák, tollak, határidőnapló, gyógyszerek, tampon, betét, pandrive, könyv, újság, rejtvény, szemceruza, kézkrém, labello, arckrém, dezodor, parfüm, ragtapasz, esernyő, cukorka, rágó, tű, cérna, gomb, körömreszelő, körömlakk, fogkrém, fogkefe, stb.

A férjem ha megemeli a táskámat, már attól ki van akadva, ha belenéz, akkor 1 hétig a tartalmáról mesél történeteket:)

17. mmacus
2010. aug. 30. 21:23
Igazolványok, telefon, pénztárca, papír zsebkendő, betét, tampon, nedves fertőtlenítős kéztörlő kendő, esernyő, dezodor, összecsukható bevásárlótáska (nehogy már reklámszatyrokat hurcoljak haza!), valamilyen folyadék, kulcs csomók, gyógyszerek... Mondjuk ez nem kifejezetten séta alkalmával, hanem mindig nálam van, nem szoktam ki-be pakolni a táskámat.
2010. aug. 30. 21:01
telefon, cigi, öngyújtó(sose találom), zsepi vagy 30 db, betét, tampon, napszemüveg, dezodor, ajakír, rúzs, ezeréves belépőjegyek, számlák, szívószál, rágó, csokipapír, gyufa, ilyen-olyan levelek, pénztárca, tollak, kulcsok, üres üdítőspalack. Persze soha semmit nem találok...:-)
2010. aug. 30. 20:57
Én úgy sétáltam a fővárosban, hogy nálam csak törlőkendő, mini spray, zsepi és lóvé volt (tárca nélkül). A táskámban amivel járok melózni viszont elfér a szokásos pénztárca, tisztaságcsomag stb. mellett egy kilós kenyér és 5 kifli is. :))
2010. aug. 30. 20:50
több
2010. aug. 30. 20:49

Nekem töb táskám van és mindbe más van

Volt olyan, hogy személyim egy másik táskába volt..és ennyi pedig kelltt volna..

Én gyakran utazom...de minden kell...a rúzstól a kacatig...

pl van amikor elmegyek haza a szüleimhez..és egy kis kézi táska tele van minden félével..de nő vagyok...:)

2010. aug. 30. 20:46

Mi a van a táskámba??

Rumli:D

-pénztárca(amibe soha nincs pénz,ha van is pár száz ft...)

-tampon

-fésű

-hajgumi

-dezodor

-parfüm

-gyógyszer

-zsepi

11. 270a06dab6 (válaszként erre: 5. - C75565e593)
2010. aug. 30. 20:46
Ez a legpraktikusabb :))
2010. aug. 30. 20:46
mobil,kulcs ,zsepkendo,penz ,vagy,bakkartya,napszemuveg, es egy csomo kacat
2010. aug. 30. 20:45
esernyő, pénztárca, igazolványok, bérletek, papírzsebkendőhalmaz, kulcsok, tollak, jegyzettömb, határidőnapló, kisolló, telefon, fél liter víz :D
8. globus (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2010. aug. 30. 20:43
Ők azok, akik szerint fölösleges ekkora zsákkal járni, de elsőként kérdezik meg a városban, hogy "ezt el tudod tenni"?
2010. aug. 30. 20:41

egy női táska tartalmazza az egész házat :)

szerintem minden férfi meglepődne ha belenézne egyikbe másikba :D

mindig van olyan kérés amit teljesíteni tudok :) pl.: van nálad sebtapasz? persze h van :)

fejfájás csillapító? persze h van

zsebkendő? persze h van

kézkrém? persze h van

notesz? persze h van

toll? persze h van

szájfény? persze h van

tampon? persze h van

törlőkendő? persze h van

fésű? persze h van

és még sorolhatnám :D

2010. aug. 30. 20:41
övtáskányi cucc: személyes iratok, pénztárca, zsebkendő, toll, szakadt karkötő (már vagy egy fél éve benn van :D), rágó, kulcsok, mobil
2010. aug. 30. 20:37

Kis séta:

Pénztárca

Zsepi

víz

persze én ezt a párom táskájába rakom, mivel nem viszek ilyenkor táskát

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook