Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért keres mégis, ha minden veszekedés alkalmával azt vágja a fejemhez, hogy nem kellek neki? fórum

Miért keres mégis, ha minden veszekedés alkalmával azt vágja a fejemhez, hogy nem kellek neki? (beszélgetős fórum)


25. 37e1ff8723 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 19:04
Tudasd vele, hogy mit akarsz, és mi az, amit ezentúl nem nézel el. Ha nem változik, vége. Többé nem állsz szóba vele. Ha mégis, soha nem fog komolyan venni.
2022. jan. 22. 00:14
Akinek nincs baja az csinál magának...
23. 37e1ff8723 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 15:59
Miért értékeljen, ha úgy viselkedsz, mint akit nem kell értékelni?
22. Bichi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 12:36

A párkapcsolat nem szeretetszolgálat, te meg most azt játszod.

De láthatóan neked ez így jó, ha nem így lenne nem tennéd. Mert az még OK, hogy valaki egyszer túllép ezen, de hogy X. alkalom után még mindig normálisnak tartja, azt valahogy nagyon nem érthető...

21. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 01:15
Pedig aktív részese vagy a játéknak.
20. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 01:13

Esetleg ha van némi ép eszed, akkor lépj tovább.

Persze lehet úgy is élni, hogy te szereted,ő meg megdug, ha kedve van hozzá,vagy ha épp nincs màs, de akkor szokd meg, fogadd el, mert nagyobb tétem lenne rá, hogy részedre pozitív változás nem lesz.

19. Szabokisandi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 23:50

Szerintem csak olvasd végig, amiket írtál róla. Minden választ megtalálsz benne. Egyetértek azzal, hogy ezt csak azzal lehet megcsinálni, aki engedi. Egy játékszer vagy, amit ha nem kell, eldob, ha meg unatkozik, kivesz a fiókból. Próbáld ki, mi történik akkor, ha nem fogadod vissza. Ha kibírod, hogy nem keresed, mikor elmegy, te sem szereted igazán. Csak azt hiszed, mikor visszajön, hogy mégis te vagy a jobb. Ha ezt a csiki-csuki játékot játssza veled, nem hogy nem szeret, de nem is tisztel. Mert ez megalázás- Ő úgy érzi, hogy megteheti, te meg hagyod, hogy megtegye. Az a kérdés, így akarsz e mindig élni, szükséged van e erre és mennyire becsülöd magad?

Szerinted rajtad nem nevetnek a körülötted élők, akik látják, hogy bármikor visszamehet hozzád?

18. 37e1ff8723 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 22:02
Nem félsz, hogy megfertőz valamivel?
17. 37e1ff8723 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 21:47
Nem tudhatod, hogy viselkedik velük, amikor kettesben vannak.
16. 37e1ff8723 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 21:46
Ő tudja, hogy több kell?
15. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 21:45
Legközelebb azonnal rohanj, ha találkozni akar!
14. 44bb962558 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 20:24
Igen, nálad van a probléma, és nem, nem vagy fontos neki.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
2022. jan. 20. 20:23

Sajnálom őt…

Eljátszotta világ életében, hogy gazdag, sikeres, szeretik az emberek… közben pedig kölcsönjei voltak felvéve, a barátai nevettek rajta, hogy nem tud normális nőt megfogni magának… Azt akartam, hogy ne csak színlelje, hogy szép élete van, hanem legyen neki szép élete, de nem értékel se engem, se azt, hogy próbálom elérni azt, hogy boldog élet legyen… ahogy hibázok, belémrúg…

2022. jan. 20. 20:23
Nem értem némelyik mai hölgyet ,hogy nincs önbecsülése?Nem veszik észre ,hogy a megalázás jön majd sorban?
2022. jan. 20. 20:19

A legnagyobb probléma tényleg nálam van, mert amikor jó viszonyban vagyunk, azt látom rajta, hogy tényleg fontos vagyok neki. Keres, foglalkozik velem, törődik velem, nem úgy viselkedik velem, mint más nőjével…

De volt arra is példa, hogy szakítottunk, 1 hetre rá volt neki egy másik nőcske, amikor rákérdeztem, elkezdett róla áradózni nekem, hogy gyönyörű, fiatal nő, tökéletes… viszont ismertem a lánykát, a város egy lotyója volt, mindenkivel összefeküdt, rothadtak a fogai, ocsmány volt az orra, amit ő is tudott, mivel minden fényképe szarra volt retusálva… ő pedig egy ilyenről áradozott nekem…

10. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 20:17
Mit látsz?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Cicamica3)
2022. jan. 20. 20:12
Számomra az is ellentmondásos, amit ő csinál. Kijelenti, hogy nem kellek neki, elfogadom, majd megint keres. Tehát mégse vagyok számára semleges… talál ő magának ilyen-olyan nőket. Egy hétre, egy hónapra… nem kellene velem foglalkozzon…
8. Cicamica3 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 20:07
Hatalmas ellentmondás,amit írsz,mondasz róla.Ha van önbecsülésed...
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Cicamica3)
2022. jan. 20. 20:05
Mert látok benne valamit…
2022. jan. 20. 20:04

De mit kellene tegyek?

Folyton az történik, hogy eltelik pár hét, semmi kapcsolat közöttünk, érzem, hogy már majdnem sikerult elengedni, ritkán gondolok rá, majd puff, a semmiből egy üzenet… Nem akarom letiltani, de nekem több kell, mint ilyen gyerekes játék…

2022. jan. 20. 20:03
Te miért foglalkozol még mindig,ezek után vele?
4. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 19:58
Igen.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 19:41

Mindenki annyit enged meg magának, amennyit megengednek neki.

Te ezeket mind megengeded neki, hát csinálja.

Azaz igen, te vagy a hülye.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 19:34
Magad válaszoltad meg. "Keres, közeledik, összejövünk". Mindig kéznél vagy neki, ha nincs más.
2022. jan. 20. 19:32

Lassan 8 hónapja folyik ez a dolog. Összejövünk, 1-2 hónapig minden ok, majd ha ő találkozni akar vagy mást, én nem szeretném, akkor hisztizik, a fejemhez vágja, hogy akkor ő nem akar semmi, nem érdeklem őt,szakít, rá pár napra összeszed magának valami könnyű nőcskét, akivel együtt van pár hétig, de én ilyenkor visszavonulok, nem keresem, nem foglalkozom vele. Letelik az a pár hét, útra teszi az aktuális hölgyeményt, majd megint nálam köt ki. Keres, közeledik, összejövünk, majd minden kezdődik előröl.

Már 2x eljátszotta ezt velem, hogy engem ellökött magától, összejött mással, akivel pár hétig bírták, és megint nálam kötött ki. Nem is az a baj, hogy ez 2x megtörtént, hanem kezdődik a harmadik felvonás…

Én vagyok a hülye, mert szeretem, és mindig vissza fogadom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook