Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet amögött, ha a párom szinte mindenemen változtatni akar? fórum

Mi lehet amögött, ha a párom szinte mindenemen változtatni akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 10. 17:25

Hát, sok dolog lehet mögötte, és egyáltalán nem biztos hogy csak és kizárólag mindig mi nők vagyunk a "hunyók" ...

Néhány férfi/férj kicsit a saját háza táján is sepregethetne mielőtt a párját akarja tetőtől-talpig megreformálni --- hogy finoman fejezzem ki magamat.

2008. okt. 10. 17:10

EEEEEEjjjj gyerekek!

Az én páromnak mondaná valaki, hogy az asszonynak nagy a feneke vagy valami.......hát szerintem keresztbe lenyelné...

Sajnos az én alakom is szépen kigömböjödött, igaz szültem is közbe egy szép fiúcskát :)

Viszont a párom mondta neki igy is jó vagyok, mert SZERET!

Ez a lényeg

Nem azért szeretünk valakit mert szép

Hanem azért látjuk szépnek mert szeretjük!


Nah...ezt üzenem a párodnak :))

2008. okt. 10. 17:00
Én is úgy látom. A fenekem most OK, de a combjaim tényleg kicsit izék... Ha ez meglesz, elégedett leszek magammal, és már igyexem elhitetni vele is (pedig még nem vagyok elégedett a külsőmmel). Tetszik neki, ha magabiztos vagyok. És ha elérem, hogy szép dormás legyek, akkor aztán igazán szexinek fogom érezni magam a bőrömben :)
29. Csigusz 79 (válaszként erre: 28. - Zsuzsa88)
2008. okt. 10. 16:55
Értem én :) de akkor is csak akkor változtass ha TE ugy látod!
28. Zsuzsa88 (válaszként erre: 27. - Csigusz 79)
2008. okt. 10. 16:44

MELLesleg jól állunk :)


Hál' Istennek, a mell-téma nem aggaszt, mert neki az a fontos, hogy kerek legyen a popsim, a mellemet úgy szereti, ahogy van. Mondtam neki, hogy nem merek drasztikus életmódváltásba kezdeni, mert a nagyon nagy fenekem "csak" nagy lesz, lemegy az, csak hát nem annyira, mint amennyire ÉN szeretném, viszont a KICSI melleim csak még kisebbek lehetnek. De ő szerencsére popsi-párti, amin tudok változtatni :)

27. Csigusz 79 (válaszként erre: 25. - Zsuzsa88)
2008. okt. 10. 13:43
Pár centit?Akkor csinálj diétát ha TE ugy érzed kellene,ha most belemész abba hogy ugy csinálsz mindent ahogy ö akarja akkor soha nem fogod jol érezni magad a börödban és biztos lesz mindig valami uj amin változtatni kéne,mi lenne ha azt mondaná kicsik a melleid,akkor jön a plasztika?vagy önbizalmad béka segge alatt lesz?Ne haragudj,nem letolni akartalak csak ki tudok akadni mikor valaki irányitani akarja a másik életét.
26. ab4b6bc17d (válaszként erre: 25. - Zsuzsa88)
2008. okt. 10. 13:37
Zsu, ha valaki igazán szeret, úgy fogad el, ahogy vagy!!!
2008. okt. 8. 21:10
Ma vagyunk 4 évesek. Igen, lehet, hogy fiatalok vagyunk, de szeretjük 1mást. Hogy vele mi történt mostanság, nem tudom, de nagyon bosszant. Engem nem érdekel, hogy ő hogy néz ki (bár az alap jó, azt nem lehet elrontani), 76 kilósan is ugyanúgy szerettem, mint 96 kilósan, és fordítva. Engem nem zavar az sem, hogy rövid a haja, az sem, ha kicsit borostás, mikor ajtót nyit. Úgy szeretem, ahogy van. 1 ideig ő is feltétel nélkül szeretett, őgy, ahogy voltam, de tudjátok, a haverok igencsak tudnak rá hatni. A haverok gepe köcsögök, akiknek gebe barátnőik vannak, és ebbe az izomagy még beletartozik, de a formásabb barátnője már kilóg a sorból. És ő szeretné, ha lefogynék egy kicsit (mellesleg én is), csak a gond abban van, hogy deréktól felfelé már-már GEBE vagyok, és hatalmas seggem illetve oszlop-lábaim vannak. És ami a legborzasztóbb, hogy hiába tornázok én, hiába járok edzőterembe, hiába minden diéta, ha jön megint egy változás, úgy fogyok illetve hízok a hormonjaim miatt. Nekem soha az életben nem lehet szabad az életem, nem szeretkezhetünk önfeledten, mert többet az életben SEMMILYEN hormon-tartalmú szert nem ihatok/szedhetek, mert ismét felborul a hormon-háztartásom, tehát antibébi tablettát sem szedhetek SOHA többet. Egy kis stressz, és máris kész a baj. Ha beállna végre normálisra, tudnám, hogy mihez alkalmazkodjak. Télen 77 kilós voltam (ami valljuk be, egy 172-173cm magas lánynak sok), most 68 vagyok, de időközben össze-vissza ugrál a súlyom. Amit a legjobban szeretne a párom az az,h 1 picit formásabb legyen a fenekem (a többi nem lényeges). Csakhogy a fenekem kerek, de az átmenet, tehát a combjaim a nagyon vastagok. Szimplán a torna nem segít, viszont nem mindegy, hogy milyen diétát csinálok végig (?). Tehát mindenre vigyáznom kell, és nem tudok magammal mit kezdeni... Ez itt a gond. Így hogy adjam le azt a pár centit?!
2008. okt. 8. 08:56
A fiatalságuk is közrejátszik szerintem. Amikor még nem veszik komolyan a dolgokat...
23. 3b71408203 (válaszként erre: 21. - 13a6fcd24f)
2008. okt. 7. 19:06
Sajnos van benne valami!
2008. okt. 7. 16:12
Az hogy nem téged akar
21. 13a6fcd24f (válaszként erre: 16. - Zsuzsa88)
2008. okt. 7. 15:20

Te itt nagy baj van. Elmondásod alapján mindketten csk a külsőségekkel törödtök.


Erre aztán nem lehet építeni egy kapcsolatot.

20. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 7. 14:48
Velem az anyám viselkedik így. Igaz, már 31 vagyok.
2008. okt. 7. 11:42
Hát azért az elég baj, hogy játssza a nagymenőt, ez senkinek nem tetszik hosszútávon. A discoba járás nekem se tetszene, ha a pasim egyedül menne, de szerencsére az enyém már kinőtte a dolgot és hétvégén inkább kettesben vagyunk. Ennek csak azért örülök, mert láttam hogy másznak rá a nők:D Így megúszom az idegeskedést:)
18. Zsuzsa88 (válaszként erre: 17. - 3b71408203)
2008. okt. 7. 09:20
Én is mondtam már neki 1000x, hogy megnézheti őket (bár zavar, ha akkor nézi meg a jó csajokat, mikor 1ütt vagyunk, dehát férfiból van), de ne nekem kezdje el sorolni, hogy mi tetszik neki a mellettünk épp elhaladó csajon. Ez nagyon bosszant, és úgy megutálom ismeretlenül a csajokat, hogy csudi. Ha mégegyszer meglátom a csajt, rögtön beugrik: aha, ennek a lábait dicsérte meg a fenekét, húú, ez az a ribanc, akinek annyira dicsérte a hosszú szőke haját (pedig szegény nem ribanc, nem is ismerem, de utálok mindenkit, akit NEKEM kommentároz). Én direkt nézegetem a kigyúrt pasikat (bár felesleges, Ő is az), és elköpök 1-2 mondatot, erre mindig az a válasz, hogy na, még 1 kicsi, és én is ekkora leszek, vagy áh, lehet, hogy neki szebben kirajzolódnak a kockák a hasán, de nézd, milyen vékony keze van, meg hasonlók. Én nem érem el azt a bántó hatást, mert ő tudja, hogy nagyon szeretem, és tudja, hogy nem lépnék félre. Ő maximálisan megbízik bennem. Csak az a gond, hogy alapvető dolgokban hazudott nekem (2 évig azt se tudtam, hol lakik - pontosabban tudtam, csak később kiderült, hogy mégsem ott, hanem máshol - hosszú stpry, ha akarod, priviben elmesélem neked). Egyrészt meg tudom érteni, lehet, az Ő helyében én is hazudtam volna, de azt nem tudom felfogni, hogyan ítélhetett el már az elején az alapján, hogy nekem milyen az anyagi helyzetem. Ő azt hitte, hogy én a pénzre utazom, és ha megtudom, hogy milyen körülmények között él, elhagyom (HÜLYESÉG!!!). És OK, hogy csak ezzel kapcsolatban hazudott nekem, hogy játssza a NAGYmenőt, de akkor is bennem van az, hogy hazudott, és ha 2 évig (meg aztán még pár hónapig) a szemembe hazudott, nem biztos, hogy másban igazat mondana. Gondolok itt arra, hogy he diszkóban van (a tudtom nélkül, ami sztem egy nagyon gerinctelen dolog), rámászik egy jó csaj, flörtölnek (szeret flörtölni, szereti, ha megnézik a csajok, szereti, ha körberajongják a jó csajok), nem vagyok biztos benne, hogy nem mennek tovább egy laza flörtnél. Csak mindenki kussol, és nem tudok meg semmit. Na de mind1, ez már az én paranoiám... Lényeg a lényeg, ő megbízik bennem, én nem tudok megbízni benne. Ez van... De azért szeretem.
2008. okt. 6. 20:17
Azért a pasik igazán kibírhatnák, hogy ha már megnézik a többi nőt, ne tennék szóvá... Én szóltam ezért és végre nem kell hallgatnom:) De megbosszulhatod, ha megnézed a csini kigyúrt pasikat, az is hat:D Nekem is vannak hibáim, és nagyon zavar de inkább meg se szólalok:) Sosem fogod tökéletesnek érezni magad, de előtte tégy úgy és talán elhiszi...én is ezen vagyok...:)
16. Zsuzsa88 (válaszként erre: 15. - 3b71408203)
2008. okt. 6. 16:46

Először is, köszi :)


Mondtam neki, hogy ha ennyire nem vagyok neki jó, akkor menjen, és szedjen fel olyan nőcit, aki neki megfelel, mert nem vagyok hajlandó tovább tűrni, hogy ez nem jó, ez majdnem jó, ezen még egy picit változtatni akar stb. Azt is mondtam neki, hogy vagy maradok szőke (a szőke a gyengéje), de RŐVID lesz a hajam (a szőke HOSSZÚ haj az igazi gyengéje), vagy befestem barnára, és megnővesztem. Választás elé állíottam, mert mikor néhány hónapja elég rövidre nyírattam a hajam, beköpte, hogy ez egy kicsit rövid. Nekem viszont gyenge a hajam, és a szőke hajfesték nagyon tönkreteszi a hajamat, tehát folyamatosan vágni kell a döglött hajat, ha nem akarom, hogy úgy nézzek ki, mint aki cirokseprűt hord a fején... Erre azt mondta, hogy inkább fessem be barnára (hogy ne menjen tönkre a hajam), de növesszem meg. Mondtam, OK, de akkor egy szót se akarok hallani az utcán, hogy úú, de szép szőke haja van annak a csajnak. Azt mondta rendben. Majd meglátjuk. Már a fölemnél van a lenövés, szeretném feléleszteni a hajam, de ez így nagyon ronda, hogy a felem teteje barna, a többi szőke... Tehát festem barnára, és megnövesztem. :)


Ja, meg a múltkor viccelődtünk, és beköptem, hogy ne csesztesd a szexi barátnődet, mert rögtön hazamegy, erre kiült a meglepetés az arcára, és mondta, hogy naa, ezt már szeretem, mikor magabiztos vagy. Azóta nem emlegetem, hogy jaj de nagy a seggem, vagy fuj, milyen narancsbőrös a combom, és ő se foglalkozik az ilyen problémákkal. Ha a fenekemen észreveszek 1 pattanást, direkt nem kezdek el parázni NEKI, ha meglátja, meglátja, ha nem, nem kell ügyet csinálni belőle. És azóta minden rendben van köztünk, és jól érzem magam a bőrömben. Ja, és ő is egyre többet bókol nekem. :D

2008. okt. 5. 12:32
Nem a kora miatt mond ilyeneket a lány:) Először is én is kibuknék azon, hogy ennyire cseszeget a pasim, fogyjak le stb...de 1. magad miatt tedd 2. és ami nagyon fontos, hogy ne mondogasd előtte mik a hibáid, ezzel felhívod olyanra a figyelmét, amit nem is vett észre eddig. amúgy, ha ennyire rámszállna a barátom megmondanám neki, hogy vagy elfogad vagy szia... Állj ki magadért és ne azzal foglalkozzatok milyen a másik teste, haja mert mindenki úgy éljen ahogy neki jól esik. Ne ti döntsétek el, milyen legyen külsőre a másik.
14. judit71 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 4. 17:26
Szia! Te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy érzelmi zsarolásnak kitedd magad!!!!!!!! Mert szerintem ez az!!!! Nem is kicsit... Nekem is volt egykor egy párom, aki a korábbi barátnőjéhez akart igazítani engem is: túl hosszú a körmöm (volt kb 4mm!) vágjam le; miért nincs fülbevalóm (az előző csajnak volt, belövettem a fülem - no komment magamhoz) és még sorolhatnám... Tehát szerintem itt vannak problémák, de neked kell eldönteni, hogy így akarod-e vagy esetleg továbblépsz... Egy korábbi hozzászólásban olvastam, hogy mi lesz, ha esetleg terhes leszel! Milyen igaz... Óhatalanul felugrik 15-20 kiló, még ha vigyázol akkor is... És akkor majd azért fog szólni? Kell ez neked?
2008. okt. 4. 14:27

[link] itt a BMI értéked.

Az életben tudni kell, élni, és élni hagyni a másikat. Nem mondom, hogy könnyű, de simán megoldható.:)

Ha most ennyi a probléma mi lesz később?

2008. szept. 10. 10:28

Ez nem egy jól induló kapcsolat!

Először is ne mondogasd, hogy nagy a segged, meg vastagok a combjaid, mert elhiszi, hogy úgy van. Olyan vagy, amilyen vagy, szeressen úgy. Legyél magaddal megelégedve, akkor ő is meg lesz. 5-6 plussz kiló nem a világ.

Másodszor meg ne beszéljen bele, hogy mennyit egyél ésatöbbi. Később még majd azt is megmondja, mit vehetsz fel, hova mehetsz, mikor pisilhetsz. Ne hagyd magad. Önálló személyiség vagy.

11. szecsilla (válaszként erre: 10. - Zsuzsa88)
2008. szept. 10. 09:57
érdekes, ahogy végig olvastam az egészet, az első az volt, hogy megnézzem hány éves vagy, nem tévedtem
10. Zsuzsa88 (válaszként erre: 9. - Rohiani)
2008. szept. 4. 11:16

Igazad lehet... Elég régóta mondogatja. Amikor úgy fogalmazott, hogy itt egy párnácska, ott egy párnácska, egy icipicit le kéne faragni belőlük, még el is voltam szállva, hogy milyen édes, nem azt mondja, hogy KÖVÉR VAGY, FOGYJ LE, hanem ilyen édesen hozza a tudtomra azt, hogy szeretné, hogy fogyjak egy kicsit...


Nekem ő a mindenem. Úgy jó, ahogy van. Imádom minden egyes porcikáját, csak néha azért kibukok, pl. a múltkor leborotválta a hasán a szőrt. Azt hittem, elsírom magam!! Imádom azt a kis szőrt a hasán, az olyan szexi, erre fogja magát, és leborotválja?! Meg picit hosszabb volt a haja, amikor összejöttünk (kb. 7cm), és akkor az EGÉSZ haját feltüsizte. Először, mikor megláttam, az első gondolatom az volt, hogy te jó ég, milyen idióta az, aki ekkora hajat feltüsiz. Aztán, mikor megismertem, és rájöttem, hogy egy irtó jópofa arc, megtetszett, a hajával együtt, bár tényleg úgy nézett ki, mint egy sündisznó. :) És most, amióta keményen testépít, mindig rövidebb a haja, mert komolyabbnak, "veszélyesebbnek" akar tűnni. És nekem már úgy hiányzik az az édes tüske-frizura... :(

9. rohiani (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2008. szept. 1. 11:58

Ne a pasid miatt akarj lefogyni, mert úgy nem fog menni, magad miatt tedd. Persze hátsó szándék ként benne lehet, hogy ettől még jobban fogsz neki tetszeni, de ha az van benned, hogy majd csak úgy leszel neki jó, akkor nem lesz hozzá elég erőd.


Egyébként a hangnem azért olyan amilyen, mert gondolom amíg szépen mondta addig nem törődtél vele. Tudom mert nálunk is ez volt régebben. De most már eljutottam oda, hogy magam miatt akarok leadni pár kilót (4-et), és most sokkal több eredménye van, mint előtte.


Viszont azt ne hagyd, hogy csak az legyen amit ő szeretne, te meg fogadd el őt úgy ahogy van. De látom itt már jó úton haldsz.

2008. szept. 1. 11:07
Ja, meg kibuktam neki, hogy nekem mindent meg kell tennem, amit ő szeretne, ő viszont arra nem képes, hogy csak 5 cm-t még megnövessze a haját. Belátta, hogy igazam van, és lemondta a megbeszélt időpontot a fodrászánál. :) A múltkor megkérdeztem, hogy mi tetszene neki jobban: ha a hajam fele világosabb lenne, alul meg sötétebb, vagy egyszínű, meg milyen színű, erre visszakérdezett, hogy "Tényleg ennyire törődsz azzal, hogy tetssz nekem? De édes vagy. Nekem mindegy." Mostmár majdcsak képes lesz kompromisszumokra...
2008. szept. 1. 11:03
Azt mondta, hogy azért csesztet folyamatosan, mert állandóan rinyálok neki, hogy mekkora a seggem, meg hogy milyen oszlop combjaim vannak. Mert ha ő nem kezd el csesztetni, akkor én soha sem szánom el magam arra, hogy befizessem magam az edzőterembe. Valahol igaza van, de akkor is, közölhetné velem finomabban is. Azt is mondta a múltkor, hogy ha arra erőt vettem magamon, hogy leszokjak a cigiről, akkor egy 5-6 kilós fogyás már meg sem kottyan. Csak az a bibi, hogy engem a csoki mindig el tud csábítani... :( Na de nem gond, úgyis rendben vannak a hormonjaim, megint 90 napos diétázok egy kicsit, és mivel befizettem a hónapos bérletet az edzőterembe, nem fogok annyi pénzt kidobni az ablakon, tehát el fogok járni rendszeresen. Mindenki azt mondta, hogy ennyit, amennyit nekem le kell adnom, max másfél hónap alatt le tudok adni. Azért ez bíztató.
2008. aug. 23. 15:47

És mi lesz, ha sikerül megőrizned a súlyodat, elvesz feleségül és terhes leszel? Lehet,hogy akkor még nem dob ki, de ha megszülted a babát és nem megy le rövid időn belül, úgyis megteszi.Mert ő nem akar kövér nőt.

Én úgy dobnám ki, hogy a lába sem érné a földet...

2008. aug. 23. 15:35

Az lehet hogy teljessen BIRTOKOLNI akar !!Ugy a testedet , mint a lelkedet !

En a helyedben ugy es annyit ennek , amennyi nekem JOL esik ! Ha , azt latja hogy , nem veszed figyelembe a hulyesegeit , szerintem le fog veluk allni ! Ha , megsem ? Akkor rugd ki , mielöbb.....

2008. aug. 23. 14:32
Szerintem gondolkodj el azon, hogy tényleg szeret téged a párod? Ha valaki szeret az úgy fogad el amilyen vagy. Akkor nem szól minden miatt. Ő irányít téged, te megteszed és feltehetően ezt élvezi. SOHA nem leszel elég jó neki, mindig fog valamilyen kifogást találni. Ha nem ezt, akkor azt.
3. b59d693a46 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. aug. 23. 14:31
Még kérdés, hogy mit csinálj vele? Hagyd ott, hogy lehet egy ilyen embert kibírni???
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook