Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi folyik a hátam mögött? fórum

Mi folyik a hátam mögött? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. Nyezega (válaszként erre: 6. - Freddy36)
2015. dec. 18. 07:08
Köszönöm a segítséged,sajnos váratlanul nem tudok betoppanni zárt munkahelyről van szó,elektromos kapuval a párom lakása is ezen belül van.Az jó kérdés miért jelent meg,hogy került oda mert 80 km utaztunk a gyerek kedvéért, kicsi az esélye hogy véletlen került a takarítónő is a férjével és 2 gyermekével oda.Nem tudunk odaköltözni mert az én vállalkozásom ideköt.Igen feltűnően kedves mindíg a mi közös egységünkről a család fontosságáról papol...
15. 123e772adb (válaszként erre: 14. - Kisj)
2015. dec. 18. 07:07
Akkor oldd meg neki! :)
14. kisj
2015. dec. 18. 07:06

Ne a bv-n lovagoljatok.

Most nem ez volt a kérdés.

13. 123e772adb (válaszként erre: 9. - Nyezega)
2015. dec. 18. 07:02

Baracskai Börtön 1153. (Minden más) 2012-03-31 11:26

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni,bár elég kínos a dolog.A párom 3.évét tölti a bv.-ben

12. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Nyezega)
2015. dec. 18. 07:02

Akkor a 2012-es első bejegyzésedet a barátnőd írta, akinek a regisztrációját használod?

Bizonyára.

11. kisj
2015. dec. 18. 07:02

"Hogyan viselkedjek a takarítónővel hogy lebuktassam őket?"

Szerintem őt hagyd.

Inkább a párodat figyeld. Már amennyire ez lehetséges az ország másik végéből.


"A takarítónő 3 hónap után a legbizalmasabb poziciót kapta meg,amit eddig csak a családon belül oldottunnk " Ez egyébként mit jelent?

10. 123e772adb (válaszként erre: 7. - 123e772adb)
2015. dec. 18. 07:01
Túl gyáva, hogy megmondja Neked a frankót, mert ad1-kitartottál mellette, ad2 van közös gyerek ad3 tudja, hogy kikészülsz, hisz gyógyszerezted magad.
9. Nyezega (válaszként erre: 3. - 123e772adb)
2015. dec. 18. 07:00
Nem, miért lett volna???
2015. dec. 18. 07:00

Ne is értem, miért éltek külön.

Lehet, hogy semmi nem folyik a hátad mögött, lehet, hogy igen. Lehet, hogy azért védi, mert tényleg sokat segít neki és tényleg megbízhat benne.

De ez így olyan, mintha a kispadról néznéd a meccset.

2015. dec. 18. 06:59
Én arra gondoltam, ha arról az emberről van szó, aki börtönben volt, akkor gondolom az ott töltött időkben kihasználta a fórumindítót, segített neki lelkileg, erőt adott neki. Aztáán, szabadult, helyre akarta hozni az életét, csinált egy vállalkozást. Más kérdés, hogy miért az ország végében-lényegtelen. Miközben Ő az ország másik végében volt/ van, megérezte a szabadság ízét, és közben jött ez a takarítónő is, akihez a napok múlásával erősebb szálak fűzik. Érzelem tuti, hogy kialakult köztük, hisz több pontban védi, illetve azért nem hisztizik, mert lemondó már. Nem akar vitatkozni, eldöntötte mit akar! Ennyi!
2015. dec. 18. 06:53

Nem is tudom mit lehetne tenni? Esetleg bejelentés nélkül,váratlanul betoppannál a párodnál?Bemennél a céghez,ott mindig "tudnak" a főnök dolgairól...

Miért jelent meg a takarítónő a családjával? Gyerekkel,férjjel...vagy férj nélkül? És tényleg...miért nem kölröztök a párodhoz?

Az is gyanús,hogy hirtelen haragú,de nem húzta fel magát,kedves volt...hmmm....

2015. dec. 18. 06:52
Örülj, a takesznéni rengeteg gondot vesz le a válladról.
2015. dec. 18. 06:42
Költözz te is oda a gyerekkel, nem is értem miért éltek külön. Nézd meg a reakciókat az ötletre.
2015. dec. 18. 06:41
Ha jól olvastam a férjed volt börtönben is? Szóval, letöltötte a büntetését, aztán lett az ország másik végében egy vállalkozása?
2. vacsa (válaszként erre: 1. - Nyezega)
2015. dec. 18. 06:39

Hirtelenharagú, agresszív? Szupi.


Kérdésedre: nem tudom.

2015. dec. 18. 06:30

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni a párom esetleges félrelépését illetően,igyekszem rövid lenni.

11 éve vagyunk együtt,van egy 9 éves lányunk,nagyon sok nehézséegn mentünk keresztül,de mindent megoldottunk a kívűlállók álompárként emlegetnek.

Kb. 1 éve beindította a párom a saját vállalkozását az ország másik felében.A párom elköltözött én itthon maradtam a gyermekkel,kb 2 hetente tud hazajönni,ill. én is meglátogatom néha.Az üzlet beindult szükség volt takarítónőre,aki egyben bejárónői funkciót is ellát,mos főz vasal is a páromra heti 3 alkalommal.Egy alkalommal az intim együttlétünk alatt bedobta,mi lenne ha a takarítónőt is bevennénk 3. nak.Először ledöbbentem aztán nem szóltam gondoltam várok és figyelek mi van esetleg a háttérben.A takarítónő 3 hónap után a legbizalmasabb poziciót kapta meg,amit eddig csak a családon belül oldottunnk meg.Furcsálottam,de nem szóltam,vártam...Egy alkalommal az ott létem alatt beszélgettem a takarítónővel mikoris a párom betoppant egy üveg pezsgővel,nem szóltam vártam...

Ekkor már belenéztem a párom telefonjába és a legnagyobb megdöbbenésemre viberen folytatott üzenetek a takarítónővel törölve lettek...

Kiváncsi lettem mi folyik a háttérben a dolgozók a céges mobil nem vihetik haza ezért úgy gondoltam abba is bele nézek...Nem hittem a szememnek amikor azt láttam hogy a takarítónő lázítja a dolgozókat "szivassátok a főnököt ahogy a csak bírjátok"stb...

Na ekkor már biztos voltam hogy nem stimmel a hölggyel valami úgy gondoltam na erről már nem hallgathatok.

Megmutattam a páromnak mit művel a fő bizalmasa,mire a válasz: Tud róla mert a takarítónő minden elmond neki...De amúgy sem róla beszél hanem az üzlettársáról.(megjegyzem az üzlettárs heti 2 órát tartózkodik ott).Egyébként megköszönte az információt és arra kért mindig mondjam el ha valami gyanús dolgott látok...Na ez ismét gyanús lett,miért is védi annyira...Próbáltam a féltékenységem nem mutatni a páromnak,de amikor elutaztam hozzá a gyerekkel családi programot szerveztünk amikor indultunk volna haza megjelent a takarítónő is a családjával,természetesen maradni szeretett volna még a párom de én 1 óra után határozottan indulásra ösztönöztem.Ez nem tetszett a páromnak ,de nem veszekedett(egyébként hirtlenharagú,agresszív)hanem meglepő kedvesen kérdezgetett hogy miért van rossz kedvem. Tereltem nem válaszoltam,nem akartam hisztizni amíg nincs megdönthetetlen bizonyítékom.

Mit gondoltok a dologról? Hogyan tudnám meg mi folyik az ország másik végén? Hogyan viselkedjek a takarítónővel hogy lebuktassam őket?

Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook