Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi ez a "furcsa érzés"? fórum

Mi ez a "furcsa érzés"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2015. márc. 14. 07:33
bántani nem kellene,ettől a szíve a helyén van mindegy mit ír,nem különb senkinél.
103. b00d33e65c (válaszként erre: 102. - 2852b57e45)
2015. márc. 14. 07:23
Talán mert kiakadt.Engem is felháborít hogy egy fiatal lányka vetélése után,a nőgyógyászára van rákattanva,szinte már betegesen!
2015. márc. 14. 07:20
itókának kicsit elgurult a gyógyszere tegnap nálam is írt egy fura hozzászólást a gyógyszerét viszont viszaküldtem mert neki nagyobb szüksége van rá mint nekem
101. b00d33e65c (válaszként erre: 96. - Misaki Itó)
2015. márc. 14. 07:06

Ott a pont!!

Hatalmas like!!

Minden sorában az igazság!

2015. márc. 13. 20:54
na mind1 mindenesetre en koszonom az eddig hozzaszoloknak, meg ha felreertheto volt is a forumom, azert sikerult amit szerettem volna es voltak hozzaszolasok amik segitettek tisztan/bban latni a dolgokat.
2015. márc. 13. 20:35

hat aggas engem nem erdekel.

mindenki abban hisz amiben akar.

parommal megoldjuk ezt, tuljutunk rajta egyutt, nem kellenek baratnok.

98. Misaki Itó (válaszként erre: 97. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 20:31

ŐŐ,egy árva betűvel nem írtam,hogy ne írj vagy mit írj,megjegyeztem,ennyi:)


Nem ítélkezem,nem vagyok bíró,de te úgy látom,az vagy:)


Miért nem valamelyik barinőd vállán sírod ki magad?


Hidd el cukibéjbi,én is tudnék rád jelzőket aggatni,de annyira felesleges:)


Karmaaaaaaaaa

97. 05c24b317e (válaszként erre: 96. - Misaki Itó)
2015. márc. 13. 20:27
kit erdekel hogy hany lemeno napot lattal ha egy tusko vagy?? az en dolgom, hogy mirol irok es mirol nem... ha nem tetszik ne irj ide! Ha mindenhez ilyen gyoker modon allsz hozza nem tudom mit varsz.. nem tudom mi jogon itelkezel felettem, de semmi kozod nincs hozzam, ahhoz meg vegkepp nincsen hogy valo e nekem gyerek vagy sem..eleg baj ez nekunk hidd el, de sajnalom a tiedet ha van..
96. Misaki Itó (válaszként erre: 95. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 20:23

Jajj,hát gondoltam én,hogy egyből a szokásos aranyköpéseket fogod itt leadni!



Ha,te már annyira karmázol,szerinted,nem volt oka annak,ami történt?

Szerintem,igen,szóval,ez nem volt erős,csak neked,ez most szarul esik,ennyi!


Jaa,de nőgyógyászodról van kedved irogatni,nem?

Ugyan már..kérlek

Jaa,és húszassal előrébb vagyok már,több lemenő napot láttam már mint te!


A véleményemet továbbra is tartom,nem való még neked,akármennyire is akartad!

Ja,gyerek meg depi gyógyszer,tök jó kombó!


Na,szeva!

95. 05c24b317e (válaszként erre: 94. - Misaki Itó)
2015. márc. 13. 20:15
Tudod... errol inkabb nem kene igy irnod, amig nem tudod a korulmenyeket, hogy mi lett a babankkal es hogy mennyire vartunk, es mindent megtettunk erte.. ne beszelj rola igy.. valoszinu forumot meg nem fogok inditani rola, mert elegge faj igy is.. eleg eros ahogy irtal hogy nem veletlenul ment el.. tudod majd ha esetleg igy jarsz, ne felejtsd el a szavaidat es aterzed azt, amit most en kaptam... a vilagon mindennel jobban szerettuk volna azt a babat! ehhez meg nincs senkinek semmi koze...
94. Misaki Itó (válaszként erre: 91. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 20:09

Hááát,ismét azt írom,hogy ne haragudj,de ha haragszol,az sem feltétlenül az álmatlan éjszakáim okozója!


Elvesztett baba így meg úgy,de basszus,a nőgyógyászodról indítasz fórumot,nem pedig a gyerekről!?3 a rossz érzésekről.


A másik,így visszaolvasgatva a fórumaidat,nem hiszem,hogy kell neked ez a gyerek téma mostanában,még nagyon gyerek vagy......és ez a baba sem véletlenül ment el,azt gondolom.


Gyógyszerek,depi,hlye kérdések fóruma...stb.

93. 05c24b317e (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2015. márc. 13. 20:09
ertelek mind mondassz :) tudom mi az a transzfert nekem is volt igy ismerosom, sot csaladtagom is es bizony tenyleg hosszu ido "kigyogyulni" belole. De velem nincs ilyen tenyleg, az a baj hogy nem tudom felreerthetetlenul leirni azt amit gondolok. Traumam van belatom, de a paromra van szuksegem.. tenyleg. Es egyutt gyaszolunk most. Neki is kulonos volt a doki, o annyit mondott furcsa, de halas neki hogy engem megmentett neki. igy meg sokaig egyutt lehetunk :) De nincs fantazialgatas, nem gondolok ra es nem is hozzuk szoba. Egyik nap osszefutottunk vele a korhaznal es akkor ks erdeklodo volt, a parommal is meg hogy minden rendben van e koztunk a mutet ota. Vannak dolgok amiket a szuleinkkel sem beszeltunk meg eddig, de neki kapasbol ugy kicsuszott a szankon mint a 21. Ez volt a kulonos, hogy ismeretlensegunk ellenere kapasbol meg volt a bizalom vele.
92. gribedli*** (válaszként erre: 84. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 19:52

Nemcsak a szexuális vonzalomról szól a transzfert. Nézd már meg, amiket írsz, hogy hogy beszélsz róla: ő egy hős, kitüntet a figyelmével, csak veled ilyen, senki mással sem, milyen apáskodó, milyen izé. Odavagy! Mondom, ezt az okozza, hogy egy kisebb traumán mentél keresztül, ami a betegséggel, műtéttel jár. Ő meg a te megmentőd, ennyi.


Az egyik barátnőm férje hasonlón ment keresztül. Motorbalesetet szenvedett, cserbenhagyással tetézve, kóma, műtétek, rehab. Hónspokig kórházban volt, volt egy fizikoterápiás csaj, aki megtanította újból járni meg ilyenek. A pasi őrülten belezúgott és ez ráment a házasságukra egyébként. A barátnőm kétségbeesett volt és elment beszélni a csajjal és ő mondta neki, hogy a munkaköréből adódóan gyakori, hogy páciense beleszeret és hogy a barátnőm ne aggódjon, ez egy ilyen jelenség, orvosi körökben így hívják, transzfert.


Pikáns részlet, hogy azért csak talizott is a pasassal és nemcsak emiatt, hanem amiatt, hogy a transzfert teljesen megváltoztatta egy időre, a barátnőmtől elvált. A csaj aztán lekoptatta mert neki is volt barátja. Nézd, minél hamarabb világosan látsz, annál kevésbé fogsz butuskának látszani de azért hónapok kellenek ehhez, hogy kigyógyulj. És ismétlem, előfordul, hogy születik valami beteg és orvosa között, de akkor eleve úgyis kezdődik. Amelyik doki meg kihasználja a most labilis állapotodat, nem etikus. De ha mégsem, visszagondolva majd nevetni fogsz az egészen, hogy most miket képzeltél bele. Nem akarlak megbántani, de a dokid pontosan tisztában van azzal, hogy mi játszódik le benned, mert ő ezt tanulta is.

91. 05c24b317e (válaszként erre: 89. - Misaki Itó)
2015. márc. 13. 19:47
hat.. tarsas leny vagyok. a parom nem lehet allandoan velem, es nekem csak az elvesztett babank jar a fejemben.. higyetek el a szexhez sincs kedvem, semmi ilyen dologhoz, meg csak nem is erzek semmit se csak uresseget...azt hogy nincs semmi ek ertelme..biztosan nem szerettem masba, erzeseim sincsenek most jelenleg..
90. 05c24b317e (válaszként erre: 88. - Misaki Itó)
2015. márc. 13. 19:44
nem, nem harakszom meg:) mindenkinek lehet velemenye hat nem vagyok mar tini 23 vagyok, es sajnos tenyleg rosszul fogalmaztam en meg az elso hozzaszolast is..felreerthetoen ami robbant mint egy bomba. De en regota hiszek az ezoterikus dolgokban, es elejetol kezdve elozo eletre, lelekvandorlasra ilyesmire gondoltam. a paromnak is megvolt ez a furcsa erzese, es meg is beszeltuk. szeretjuk egymast, nincs szo harmadikrol. es igen tetszhet sok mindenki, de csak egyet szeretunk :) nekem ez az egy a parom, nelkule nem lennek meg.
89. Misaki Itó (válaszként erre: 87. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 19:42

Akkor inkább vegyél elő egy könyvet,vagy nézz meg egy filmet!


Ne faszságokon merengj.

88. Misaki Itó (válaszként erre: 84. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 19:40

Nem haragszol,ha ezt nem hiszem el?


Gondolom a fiatalabb korosztályhoz tartozol,de ez nem a karma,mert úgy látom,neked valamiért ez a mániád,és ezt szeretnéd elhinni!/velünk pedig elhitetni.


Nem kerítenél ennek a dolognak akkora feneket,ha nem így lenne!


Azért mert van barátod,és halálosan szerelmes vagy,attól még vonzódhatsz máshoz.

87. 05c24b317e (válaszként erre: 85. - B00d33e65c)
2015. márc. 13. 19:37
kicsi a varos, es tan a feleseget tanarkent sokan ismerik? beszelgetni is szoktak.. innen tudom. En torodom a parommal es gyaszban vagyunk. Gondoltam egy kicsit elterelem itt a hoxan a figyelmem, es kicsit beszelgetni a kulonos jelensegekrol.. VAN PAROM, SZERETEM NEM KELL A NODOKI!
86. gribedli*** (válaszként erre: 82. - Gribedli***)
2015. márc. 13. 19:36
Muszáj!
85. b00d33e65c (válaszként erre: 83. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 19:35

Hűha,már ennyi mindent tudsz hogy a felesége nem akart gyereket?

Ébredj fel kislány!Van párod,vala törődj segítsd a gyászában is!

84. 05c24b317e (válaszként erre: 82. - Gribedli***)
2015. márc. 13. 19:34
ertelek :) de nem semmi vonzalom nincsen. szexualis semmikepp. Olyan mintha ismernem :)
83. 05c24b317e (válaszként erre: 79. - Misaki Itó)
2015. márc. 13. 19:32
van egy felesege aki tanar no, de nincsen gyermekuk. a doki szeretett volna. szerintem igy a fiatalabb betegeivel apaskodo is ami szerintem kedves tulajdonsag. a babakkal is sokat torodik a korhazban. :)
82. gribedli*** (válaszként erre: 73. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 19:31

Hidd el, hogy ha a villanyszerelőd lenne, nem így történt volna. A kulcsszó itt az hogy nőgyógyász. Egyébként mindegy, de ha találsz valamit erről a dologról, amit írtam, olvasgass csak! Jót fog tenni, de nem muszály most rögtön, mert még "meleg" a dolog. Majd egy kicsit később, amikor majd tudsz rendesen gondolkozni, olvass róla és észreveszed, hogy mennyi párhuzamot találsz majd. Nem látok ebben semmi karmikust, egy orvos felesküdött rá, hogy életet ment, és ápol, véd, ez alap. Ezt lehet kedvesen tenni és mogorván is, logikus, hogy a ha kedves is, az még jobb:)


Nem is akarlak amúgy lebeszélni róla, majd felébredsz magadtól.

81. 05c24b317e (válaszként erre: 78. - E62ac67dd5)
2015. márc. 13. 19:31
nem, nem ő.
80. 05c24b317e (válaszként erre: 71. - Perla del Mar)
2015. márc. 13. 19:30
nem igy viszonyul mindenkihez, vannak betegei akik panaszkodtak errol a varoban, en nem szoltam semmit ugyanis en az ellenkezojet tapasztaltam meg.
79. Misaki Itó (válaszként erre: 71. - Perla del Mar)
2015. márc. 13. 19:29

Jajj,hát ez nagyon cuki,kábé tinikorban.


Kicsit nevetséges lenne egy 50körüli orvostól ilyeneket megkérdezni:)olyan kis dedós!


Elise:A doki nős,van családja?

78. e62ac67dd5 (válaszként erre: 76. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 19:29
Talán ő segített a világra. Hm?
77. 05c24b317e (válaszként erre: 70. - Cseel)
2015. márc. 13. 19:28
igen , tolem villanyszerelo is lehetne, a hangsuly nem a nogyogyaszon volt :) csak kellemes mint ember
76. 05c24b317e (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2015. márc. 13. 19:24
ertelek :) de nem tetszik "ugy" a doki :) csak o is mondtahogy mi nem talalkoztunk mar vhol?
75. syria (válaszként erre: 74. - 05c24b317e)
2015. márc. 13. 19:21
Maradjunk abban, amiben nem hiszek: az előző életedből ismered. :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook