Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi egy asszony dolga szerintetek, mi is az ő kötelesége? fórum

Mi egy asszony dolga szerintetek, mi is az ő kötelesége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. t.Ili (válaszként erre: 28. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:51

Vígasztaljon az a tudat,hogy mi bírjuk, mert bírni kell! :)) Ez ad erőt! :)

Tovább is élünk ezért! :)


Tudniillik,nincs időnk meghalni, túl sok még a feladat :)))

34. 52127ca459 (válaszként erre: 12. - 5d58fc17fc)
2011. szept. 13. 23:51
Igen, igazad van a határ ott van ahol mi húzzuk meg, és ha erről megfeletkezel beledögölhetsz a munkába,egy napon meg lebetekszesz.
33. invisible (válaszként erre: 30. - Virág00)
2011. szept. 13. 23:51
:))))
32. bnedora (válaszként erre: 24. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:51
Én, szerencsés voltam, vagyok a férjemmel, mert a mai napig maximálisan számíthatok rá minden téren. Sőt, számíthatnak rá a munkahelyén, a megözvegyült nővérem, anyósom, gyermekeim, testvérek, szomszédok, és még sorolhatnám. Sőt, bátran kijelentem, hogy ő többet dolgozik a családért, mint én. Persze, nekem is megvannak a feladataim itthon, a családban. Elmondhatom, hogy mi közösen húzzuk az igát.
31. invisible (válaszként erre: 27. - Virág00)
2011. szept. 13. 23:51
Ezt örömmel hallom és nagy ritkaság manapság ilyent hallani....még ha van aki szeret és megbecsüli a tetteidet és te is az övét akkor jóval könnyebb .
2011. szept. 13. 23:50
csak az a baj,hogy aki az érmet adná,az férfi lenne,na ezért nem kapunk.
29. t.Ili (válaszként erre: 26. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:49

Így van! Szerinted mért akarnak a nők akár egyedül is gyereket?

Férfiról még ilyet nem hallottam :) Szüld meg, majd én felnevelem? ááá! nekik nem ez van a génjeikben :)

2011. szept. 13. 23:48
Hát mi asszonyok érmet érdemelnénk a kitartásunkban és tehendőkben menyi mindent el birunk......és meg teszünk .
2011. szept. 13. 23:47
20 évig volt egy párom,aki semmiben nem sgített,úgy nagyon nehéz volt.Az új élettársam mindenben partner,így már sokkal könnyebb,nembeszélve arról,hogy rengeteg szeretetet kapok tőle,és ez mindenen átsegít,pedig nekünk sem fenékig tejfel az életünk.
2011. szept. 13. 23:46
Vagy ez mind a mi hibánk hogy mindenkin segitenénk legyen az fizikai vagy pszihikai dolog???És igy másiknak ezen nem kell agódnia ???Itt az asszony majd ő vagy itt az anya majd ő,és még sorolhatnám....
25. t.Ili (válaszként erre: 20. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:45

Nincs törvény! Ezek az általánosan elfogadott íratlan szabályok! :(

Az asszony szolga. Szolgálja a családot. A nőknek volt annyi eszünk,hogy a munkában kiharcolják az egyenjogúságot, sőt, még szavazhatnak is, de csak miután ellátták a családot! :(

24. invisible (válaszként erre: 18. - Bnedora)
2011. szept. 13. 23:42
Arra is kiváncsi vagyok hogy mások hogyan állják meg a helyüket otthon a családi életben hogyan birják be osztani az idejüket és hogy ne akadjonak ki az idegtől legyen az munka férj gyerekek stb.........
2011. szept. 13. 23:39
ez egy iratlan törvény a régmúltból.
22. 52127ca459 (válaszként erre: 11. - Virág00)
2011. szept. 13. 23:39

Igen felnőt emberek vagyunk én is ebben egyetértek, de mi van azokkal a ,, felnőt emberekkel,, akik maguk eszétől nem érik fel ésszel mit kell tenni?


Különben nagyon tetszett amit irtál nekem is ez a véleményem,

21. invisible (válaszként erre: 16. - 5d58fc17fc)
2011. szept. 13. 23:39
Jó éjt köszi a beszélgetést :)
20. invisible (válaszként erre: 15. - T.Ili)
2011. szept. 13. 23:37
De miért csak nekünk kellene megfelelni másnak???Ezt nem értem.... :( ki irta meg ezt a törvényt??másra mé nem vonatkozik?
2011. szept. 13. 23:37
igen ez a probléma,hogy mi mindenkinek meg akarunk feleni,és nekünk ki akar? Ettől lesz az ember lánya depis,és az hoz magával minden betegséget.
18. bnedora (válaszként erre: 7. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:36

Ne haragudj, de csak általánosítani lehet ebben a kérdésben. Nagyon sok függ a párod hozzáállásától, a munkahelytől, az egészségi állapottól.

Viszont, ha arra vagy kíváncsi, hogy konkrétan a hozzászólók milyen munkát vállalnak otthon, vagyis ki hogyan él, az más.

2011. szept. 13. 23:36
Nincs kötelessége:))
16. 5d58fc17fc (válaszként erre: 14. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:36

Vannak helyzetek, amikért hibásak vagyunk és vannak amikbe belesodródunk és nem tehetünk róla, meg ellene se, mert kikerülhetetlenek. Ráadásul vannak, amik csak görögnek-görögnek előttünk és egyre nagyobbak lesznek... Van hogy muszáj nyelni, de nem tart semmi örökké és semmi sincs kőbe vésve. Mivel "sötétben tapogatózom", csak ezeket a h*lye közhelyeket voltam képes leírni, de azt gondolom, hogy nagyon igazak...

Elköszönök, jó éjt!

15. t.Ili (válaszként erre: 13. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:33
Akkor is mi szívjuk meg! Mert ez a határ nincs szabályozva törvényileg,és mindenkinek máshol van. A férjnek, a gyerekek, az anyósnak....és mi meg akarunk felelni. Igaz, nem kéne.....de...(
14. invisible (válaszként erre: 12. - 5d58fc17fc)
2011. szept. 13. 23:31
Igazad van és nem oda figyelni ki mit mond.... igaz
13. invisible (válaszként erre: 10. - T.Ili)
2011. szept. 13. 23:30
Vagy a határ az amit mi megszabnánk magunknak hogy menyi terhet veszünk magunkra és hol a pont attól tovább nem ha egészséget is szeretnénk????Meglehet hogy tévedek...........
12. 5d58fc17fc (válaszként erre: 9. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:28

Húzd meg Te magadnak! Én azt érzem, hogy saját magán kívül nem annyira fontos másnak az ember, esetleg az édesanyjának, a gyermeknek is fontos az édesanyja, de vannak kivételek sajnos...

Ebből kifolyólag, ha Te nem húzol egy vonalat, hogy na eddig és ne tovább, akkor senki nem fogja helyetted megtenni. Amennyit elbírsz, annyit tégy meg, többbet ne, kevesebbet meg néha nyugodtan, neked is jár kis idő befelé figyelni.

11. Virág00 (válaszként erre: 1. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:25
Nincs olyan, hogy női kötelesség.Nanapság,amikor ugyanannyit dolgozunk a munkahelyen,mint a férfiak.Ha valakinek családja van,legyen az nő-vagy férfi,kutya kötelessége a gyerekeket felnevelni tisztességgel.Ha pedig már idős szülei vannak az embernek,őket ugyanúgy kell gondozni, mint ahogy ők tették,amikor mi még kicsik voltunk. Egy párkapcsolat meg csak akkor működik jól,ha ez a dolog nincs kiélezve.Mi mindent amit csak lehet,eggyütt csinálunk a párommal,így sokat vagyunk eggyütt,egyszerre van szabadidőnk.Nem a tv elől lesi,hogy mikor bújok már mellé.Tehát erre nincs konkrét válasz,mert mindenkinek magának kell tudni,hogy mi a dolga.Elvégre felnőtt emberekről beszélünk.
10. t.Ili (válaszként erre: 9. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:24
Határ, a csillagos ég! :(
9. invisible (válaszként erre: 5. - 5d58fc17fc)
2011. szept. 13. 23:21
Hát igen sok mindent el várnak egy nőtől de hol itt a férfi???És meddig birja ezt egy nő??Még ki nem akad és diliházba kerül???Hol van még az extrém kérések a férjtől,gyerekektől,vagy a társadalomtól???Hol a határ???
2011. szept. 13. 23:18
Van olyan asszony, akit én irigyelek, pláne anyagiak tekintetében. De van, hogy a jobb módú meg engem irigyel, mert a párom ritka jó természetű pasi, az övé meg egy tahó. Mindkettőnknek nyilván mást jelent az asszonyi élet.
7. invisible (válaszként erre: 3. - Kira88)
2011. szept. 13. 23:16
Ez szép én is anya vagyok....de meddig van a határ és ez csak egy anya kötelessége?Mindenki ohaját és gondját te kell hogy megoldjad???Neked kell állandóan idegeskedned hogy minden rendben legyen???
6. 7a23ed9179 (válaszként erre: 1. - Invisible)
2011. szept. 13. 23:15
attól függ, milyen körülmények között és hol él, kivel stb...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook