Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi baja van ennek a férfinek? fórum

Mi baja van ennek a férfinek? (beszélgetős fórum)

29. eunuch
2023. febr. 23. 11:04
Ez egy F...
28. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 07:09
És egy ilyen "férfi" kell neked? Akkor veled is van baj! Nem sérteni akarlak, na de......?
27. Oneday (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 07:03
Nem mindenkivel lehet megbeszélni dolgokat, sajnos. Főleg azért, mert ő ezeket nem véletlenül csinálja. Egyik kedvenc gondolatom a "ha valamiről beszélni kell, akkor nem kell róla beszélni" (elég mély jelentése van szerintem). Igazuk van a többieknek abban, amit leírtak. És ez a gyökér még azt is elérte nálad, hogy kb te érezd magad rosszul és te bizonyíts dolgokat... Ignoráld gyorsan.
26. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 06:07

Férfi??? Ez??? S…fej!


Egy férfi nem ilyen!

25. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 06:05
Óránként feljön Messengerre, mert több vasat is tart a tűzben, mással is csetel. Az üzeneted elejét anélkül is látja, hogy meg kellene nyitni. Tudja, hogy idegesít, ez a szórakozása, ez a primitív játszma. Veled azt csinál, amit akar. Megmutatod a mással váltott üzenetet, wellnessbe hívod, stb. Ez egy vicc! Szánalmas! Ennyire tartod csak magad, hogy ez kell??? 💩💩💩
2023. febr. 23. 01:15
ne fuss ezutan a pasi utan!felejtsd el!
23. Amaunet (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 20:46
Miért nem értesz belőle? Nem kíváncsi rád. Hagyd békén!
22. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 20:29

A haverjaival röhög rajtad. Azzal, hogy még a másik pasival való beszélgetést is átküdted a kedvéért bebizonyítottad, hogy semmi tartásod, hogy bármit megtennél, hogy fenntartsd ezt a semmit.

Emeld fel a fejed és a zsarolgatós kis suttyó gyökeret tiltsd le, mert előbb-utóbb a bugyid fogod letolni neki, csakhogy válaszoljon vmit.

21. 3272f5ad6f (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 20:12
Miért csinálsz hülyét magadból? Szerelmes vagy? Szard le!
20. gigi>
2023. febr. 22. 20:06

Szórakozik! Veled! Te meg bolond vagy hogy hagyod.

Fuss tőle jó messzire.

19. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 20:01
Ő nem férfi, hanem egy nagyra nőtt csecsemő.
18. 3272f5ad6f (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 19:37
Úgy tűnik, nem ismered eléggé, ha itt kérdezősködsz. Játszik veled. Hagyd a francba!
2023. febr. 22. 19:37
Na. Hát akkor mégsem tudtok mindent megbeszélni, és nem egy olyan ember, akire számíthatsz. 🤷‍♀️
2023. febr. 22. 19:31
Talán menstruál. De veled sincs minden rendben.
2023. febr. 22. 19:21
Mert nem ír vissza, nem olvassa ez az üzeneteket, amiket Messengeren írok, SMS-re sem reagál. Ha rajtam múlna, már rég megbeszéltük volna.
2023. febr. 22. 18:59
Ez nagyon szuper, akkor megvan a minta ehhez a pasashoz is. :-)
2023. febr. 22. 18:59
Plusz amúgy ha régebbi az ismeretség, és "mindent" meg tudtatok beszélni (bár nem tudom, milyen beszélgetés az, hogy a kapcsolataitokról beszéltek, utána ő meg felhánytorgatja később, de az most mindegy) akkor miért nem tudod megírni neki ezt, és megbeszélni vele?
2023. febr. 22. 18:58
Múltkor felbukkant rá kis időre. Volt más férfi is, aki ezt csinálta. Kiadtam az útját, megmondtam, hogy egy szar alak, többet ne keressen, mert ilyen selejt férfiak nem kellenek, akik nem keresnek. Rá 4 hónapra úgy futott utánam, mint egy kiskutya. Persze akkor már nem kellett.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 18:55
Minek kell megérteni? Mások viselkedésén nem tudsz változtatni. A sajátodon tudsz, hogy ha látod hogy az illető csak elveszi az energiádat, akkor hagyd a fenébe. Te megpróbáltad, nem kért belőle, ezen nincs mit érteni meg analizálni.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2023. febr. 22. 18:40
4 éve ismerjük egymást. Nem pár hétről van szó! Bármiről tudtuk beszélni. Kényes téma, nők, férfiak… bármi…
9. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 18:38

Nincs itt mit megérteni. Vedd észre magad! Igenis ragadsz rá, hiszen folyton te keresed. Persze kéri, hogy ne hagyd békén, mert röhög a markában a túloldalon, hogy ennyire rá vagy kattanva és arra számít, hogy egy idő után újra bepróbálkozik nálad.

Barátok voltatok előtte? Mégis mennyi ideig? Két hétig? Bizalmas üzeneteket váltottatok két hétig? Ő jól kiismert téged, te viszont nem őt.

8. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 18:26
ghostingol :DDD
2023. febr. 22. 18:16
Az élményfürdő a ludas, oda én sem szeretek járni, és inkább menekülőre fognám, ha valaki oda hívna.
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 18:11
5 üzenet az az, futsz utána, ő meg menekül :)
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 18:08

Semmi mást, csak a fotódat akarta, hogy valami célra felhasználhassa. Meglehet, hogy jobban jártál, hogy nem küldted el a fotódat, ki tudja, milyen célból kérte, hol akarta felhasználni? Erre nemet mondtál, attól kezdve nem vagy érdekes neki.

Szakadj le róla, és máskor is légy ugyanilyen óvatos.

2023. febr. 22. 17:38

Nem futok utána. Csak nem értem. Miért nem bír egyenes lenni? Barátok voltunk előtte. Olyan nehéz egyenesnek lenni?

Egyszer eljátszotta már ezt, megkérdeztem tőle, hogy szeretné, ha békén hagynám. Az volt a válasza, hogy nem.

De mégis ő az, aki ghostingol már napok óta.

3. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 17:20
Te nem unod még ezt? Naponta új témát indítasz ugyanerről. meddig szenvedsz még?
2023. febr. 22. 17:20
És neked mi bajod van, hogy egy ilyen alak után futsz? Tiltsd-töröld mindenhonnan, majd jön másik.
2023. febr. 22. 16:58

Komolyan nem tudok eligazodni rajta. 2 napig folyton ír, elmondja nem tudom hányszor, hogy mennyire kedvel, szeretne majd velem találkozni. Kér tőlem egy képet, hogy legyen egy olyan képe rólam, ami másnak nincs. Mondtam neki, hogy majd küldök. Erre annyit ír, hogy akkor szia, és eltűnik.

Másnap írok neki, hogy mondtam, hogy küldök, nem akartam megsérteni őt. Érte mi a válasza, előáll nekem valami fél éves férfivel, akivel tavaly jóban voltam, majd mondja, hogy neki biztos küldtem. Átküldtem neki az utolsó beszélgetést a férfivel, ami tavaly augusztusban volt. Utána semmi.

Mondtam neki, hogy nincs kedve jönni velem hétvége egy élményfürdőbe. Semmi válasz. Megnézte az üzenetet, de ignorálta, amit írtam neki. Küldtem neki utána biztos vagy 5 üzenetet, hogy mi van, miért nem képes egy nemet mondani, vagy bármit. Semmi válasz. Óránként feljön Messengerre is, de ott se ad semmi választ, a mai üzeneteket meg se nézte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook