Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek egy nem valódi (hamis Prada táskáról), vannak-e különleges ismertető jelei? fórum

Mi a véleményetek egy nem valódi (hamis Prada táskáról), vannak-e különleges ismertető jelei? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
36. arrival (válaszként erre: 35. - Noarashi)
2011. aug. 21. 13:43
:)
35. Noarashi (válaszként erre: 33. - Arrival)
2011. aug. 21. 13:39

Én sztem nem vagyok rendesen összerakva, legalábbis nem értem. Most voltam Parndorfban, elrángattak ismerősök, azt hittem jó kis kirándulás lesz. Ehelyett majd megőrültem. Sok márkabuzi, és mekkora biznisz 100euro helyett 60 euróért megvenni egy felsőt! :)

Na de az elvileg legalább eredeti. Bár azért elég érdekes volt a vevőközönség. Ízlésficamos újgazdagok. És nem, nem vagyok irigy. Nem tudom megvenni az eredetit, sztem fel sem ismerem, hogy Prada vagy Gucci, vagy Armani :)

34. arrival (válaszként erre: 31. - 5239d91094)
2011. aug. 21. 13:35

Burberryd nincs véletlen ?

Tegnap voltam a Burberry boltban, nagyon tetszik egy pénztárca. Van egy londoni outletük, oda elmegyek mert 40-50%-kal olcsóbban vannak a dolgok. Csak kíváncsi lennék olyanra, aki használ(t) már.

33. arrival (válaszként erre: 32. - Noarashi)
2011. aug. 21. 13:32

:)

Sok ilyen vagy egyébként otthon ?

(régóta nem élek otthon, és mikor hazamegyek sem igazán mozdulok ki a falumból)

2011. aug. 21. 13:07
Szerintem igen ciki hamisat venni. Úgy értem, aki megengedheti az úgyis megveszi magának az eredetit. Gondolom ma Magyarországon nincsenek valami sokan. De aki meg csak sznobságból vesz egy hamisat... és azt lóbálja a kis te..kóban 10deka lecsókolászt véve. Na szép.
31. 5239d91094 (válaszként erre: 30. - Arrival)
2011. aug. 20. 17:08

Ha azt nézed, hogy a Chanel, Dior, Hermés táskák több ezer euróba kerülnek, ahhoz képest a LV- nak vannak olcsó darabjai ( mint az enyémek). A Mulberrym drágább volt, mint bármelyik LV- m, de elképzelhetö, hogy Angliában olcsóbb, mivel angol.

Külföldön, mint te is tudod nem számít luxusnak, ha az ember lánya eredeti designer táskával jár. Mindenki megteheti, megveheti, ha akarja, nem kell évekig spórolni rá, hitelt felvenni, stb. mint Mo-on sajnos... Csak Mo-on vagy sznobnak tartanak vagy azt gondolják, hogy nem eredeti, ha ilyened van...

30. arrival (válaszként erre: 26. - 5239d91094)
2011. aug. 20. 16:29

Igazad van, hogy jo lenne ha minden no megtehetne, hogy egyszer vegyen egyet.

Londonban lakom, itt sem nagy erdekesseg ha ilyen taskat hord valaki. A munkaheltemrol nem is beszelve, egy nap rengeteget latok.


A Mulberry itt is nagyon divatos, viszont nem

Olyan draga!

29. arrival (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2011. aug. 20. 16:26
Remelem te sem gondoltad komolyan amit irtal a hamisitvanyokrol. Ezek a designer taskak nem made in wietnam mint az adidas vagy a sony. LV pl egyenkent kezzel varrt Franciaorszagban keszult termekek.
28. Anda39
2011. aug. 20. 11:05

Nekem van egy Prada hamisítványom...:), és ahogy olvaslak benneteket, nagyon szégyenlem is magam. ;)

Azért vettem meg, mert megtetszett. Ahol én lakom, nem ciki hordani, mert szerintem senki nem tudja, mi is az a Prada...:). Ha meg olyan helyre megyek, ahol kiszúrják a gagyit, nem ezt viszem.

Ezt a táskát nem lehet úgy felismerni első látásra, mint pl. a LV-t.

27. 5239d91094 (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2011. aug. 20. 10:13
Pontosan. Mindig megmosolygom föleg Mo- on azokat a cicababákat, akik flegma, lenézö stílussal lebegtetik a fake táskájukat :)
26. 5239d91094 (válaszként erre: 24. - Arrival)
2011. aug. 20. 10:10
Egy speedy-m, egy neverfull-om és egy kis pochettem van, de ezek a legolcsóbb táskák. Ahol lakom, nem nagy szám, ha vkinek eredetije van. Inkabb Mo-on néznek meg, ott nem is szívesen hordom. Van egy Mullberrym is, ami mèg dràgàbb ,mint az LV, de otthon nem túl ismert. Azzal bárhol megjelenhetek, nem nézik meg. ( mert nem ismerik) Megmondom őszintén, hogy hat éve sokat vacilláltam azon, hogy megvegyem- e az elsôt, adjak- e érte ki 440 eurot. Igy utolag is azt mondom, hogy nagyon jó vétel , jó lenne ha minden nő megengedhetne magának min. egy minőségi táskàt, mert az mindig táska marad.
2011. aug. 20. 08:49

Az igazán profi hamisítványok nem különböznek. Ugyanabban a gyárban, ugyanazok, ugyanabból az anyagból készítik, csak nem a nappali műszakban :)


Hogy miről ismered fel? A viselőjéről. Akinek igazi a táskája, az ritkán játssza az eszét és ritkán viselkedik úgy, hogy mindenki észrevegye, hogy milyen márkát aggat magára :)

24. arrival (válaszként erre: 22. - 5239d91094)
2011. aug. 20. 03:56

Van eredeti LV taskad? Nem fogtam meg soha, de hallottam , hogy nagyon klasszak.

Ahol dolgozom, oda igen gazdagok jarnak, es mindig jpl megnezema taskakat :) gyonyoruek... ma az egyiknek egy csodaszep Chanel csokibarna volt.

2011. aug. 19. 15:03
szerintem kifejezetten ciki az ilyen taska.
22. 5239d91094 (válaszként erre: 17. - Arrival)
2011. aug. 19. 11:08

Ha a vuitton. com-on nézem a táskákat, akkor nekem sem nagyon tetszenek, de élöben, megfogva teljesen más.

Én nem restellek egy táskára gyüjteni ( nem több ezer eurosra ), inkább veszek ritkábban, de akkor minöséget. Persze van 7 eurós táskám is, de szeretem az idötállókat is, mint az LV.

21. c3f39fd03b (válaszként erre: 8. - Gumi-nyuszi)
2011. aug. 19. 08:52
Én igazából másokon se nagyon szoktam azt figyelni,milyen a táskájuk.Szerintem a Prada-t föl se ismerném,hogy húúúú,ez egy Prada,wáááááá........
2011. aug. 18. 19:51
Nekem sem igazán, a babooska nem rossz, de nekem sok a rojt, a bsostonok sem állnak hozzám túl közel, de láttam csodás versache táskát, az ára is ott van a toppon.:D
19. arrival (válaszként erre: 18. - Polly2007)
2011. aug. 18. 19:47

Igen, minden második tininek az lóg a vállán a hódmezővásárhelyi buszon...


Nem is tudom, ha gazdag lennék milyen táskát vennék :)

A Gucci sem tetszik.

2011. aug. 18. 19:23
El is hiszem, amennyibe egy valódi kerül.....csak már annyire elcsépelték ezt a márkát, hogy botrány....
17. arrival (válaszként erre: 14. - Polly2007)
2011. aug. 18. 19:17
Nekem sem tetszik az LV , legalábbis a hagyományos barna kockás, de állítólag ha kézbe fogod elájulsz, annyira tökéletes a fogása, az anyaga meg minden.
2011. aug. 18. 19:03
Igen ezzel én is így vagyok.....sosem ragaszkodtam a márkához de van egy csizmám aminek olyan narancsos barna színe van....és megláttam egy táskát aminek pont ilyen a színe megörültem mert , már rég óta keresek hozzá illő kiegészítőt, ...mindössze az a gond a táskával, hogy rajta van Prada, és nem fém táblán hanem olyan mint ha belelenne hímezve, vagy nyomva....vagy nem is tudom ezt az egyik V... aukciós piactéren néztem....
2011. aug. 18. 18:56

Ha jó hamisítványt veszel ( ami min. 100 euro ), alig észrevehetö különbség, bár high fashion partykra nem járnék vele, mert ott kiszúrhatják, és az igen ciki lehet.

Nekem vannak eredeti LV táskáim és egy fake a bazárból, sajnos nem tudtam neki ellenállni, mert annyira eredetinek nézett ki. Összesen kétszer használtam, mert valahol nagyon égönek éreztem. A varrása nem szép, de olyan helyen, ami nem feltünö.

Soha többet nem veszek hamisítványt.

2011. aug. 18. 18:18
édesek vagytok, ezzel én is így vagyok, többre nézek egy mutatós beleszeretek táskát mint egy márkás, rondaságot, és rondaságból nálam eddig az LV táskák vezetik a mezőnyt:D
13. Ncilány (válaszként erre: 12. - Arrival)
2011. aug. 18. 17:30
:(
12. arrival (válaszként erre: 11. - Ncilány)
2011. aug. 18. 16:57

Hát igen, ezek nem földi halandóknak valók mint mi :D

Bár tesómnak van egy eredeti Prada-ja, de csak egy olyan kicsi fajta, belefér egy telefon meg kulcs aztán annyi. Magyar pénzben 150 ezer Ft volt, de úgy kapta ajándékba . És nem akarja nekem adni, hiába kérem :))

11. Ncilány (válaszként erre: 9. - Arrival)
2011. aug. 18. 16:25
1 milkó? akkor inkább kertet veszek :). Abba több a haszon. De mi kerül abba a táskába 1 milkóba? Iratokat, pénztárca, bérlet, és egyéb apró mindennapi szükséges cuccnak jó a saját készítésű is. Azért vettem a kínaiba is. Arra nem sajnáltam amibe került, és nagyon jól el tudok benne rendezkedni.. Ja és ki tudom mosni.
2011. aug. 18. 15:17

Most látom, már félmilláért is swzépek vannak :)


Itt egy jó cikk a hamis Prada táska ismertető jeleiről, képekkel. Logótól, zippzártól, márkajeltől kezdve.


[link]

9. arrival (válaszként erre: 5. - Ncilány)
2011. aug. 18. 15:00

46 ezer Ftért egyértelműen hamis.

Nézzétek meg a www.prada.com-ot

A táskák, 3000-5000 Font körül vannak. (több mint 1 millió Ft)

8. gumi-nyuszi (válaszként erre: 6. - C3f39fd03b)
2011. aug. 18. 13:59

Egyetértek!!!

Bár én táskamániás vagyok, nem azzal törődöm, hogy milyen márkájú, hanem, hogy hogy néz ki...

Teljesen felesleges drága pénzeket kicsengetni, miközben semmivel sem "tud többet", mint az olcsóbb. Egyébként pedig nem sokan rohangálnak kis hazánkban eredeti Prada táskával, szóval szerintem a kutya sem mondja meg, hogy nem eredeti!!!!

7. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Polly2007)
2011. aug. 18. 13:59
Inkább pofás kínai mint koppintott Prada. Első az anyagilag korlátolt jó ízlésre, másik az üres, béna sznobságra vall.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook