Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az ikrek jegyű férfiakról? fórum

Mi a véleményetek az ikrek jegyű férfiakról? (beszélgetős fórum)


1 2
18. boszi1968 (válaszként erre: 16. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 8. 14:40
az idő mindent kiforr.ha jó ember ismerő vagy akkor ki fogod ismerni.ha vannak ismerőseid akik ismerik őt kérdezgess tőlük utánna,hogy milyen ember valójában.aztán mérlegeld a hallottakat.igy ahogy leírtad azt mondanám hogy próbálj komolyabban foglalkozni vele.de tudod hogy a látszat néha csal.
17. Napra
2009. jún. 8. 00:23
Borzasztó az ikrek férfi. Skizofrén, minimum 5 személyiséggel.
2009. jún. 3. 13:09
A benyomásom.....olyan Casanova típusú. Nagyon kedves, udvarias, jól néz ki ( Olimpiai bajnok testépítő ), tudtunk beszélni komoly dolgokról és komolytalankodtunk is. Vevő a humorra. Egyértelműen az okos nők érdeklik. ( ezzel nem magamat akartam okosnak titulálni, de a foglalkozásom vezető beosztás pár száz emberrel alattam ). Amikor vele vagyok bizalmat áraszt, és Én is valamilyen bizalmat érzek iránta. Abszolút gátlástalanul tudunk viselkedni, mint akik már 100 éve ismerik egymást. De van mégis valami, ami......ha nem vagyunk együtt, akkor viszont nem bízom benne. Nem tudom miért. Talán a Casanova-felállás miatt. Idáig 3 alkalommal talákoztam vele, ami nagyon jó volt, de 3 tali alkalmával mindenki eltudja játszani a királyfit. Én azt mondtam neki, hogy most elég elfoglalt leszek és nem tudok vele állandóan találkozni ( mert minden nap küld sms-t, hogy láthat-e este ) , és kiváncsiságból azt írtam neki, hogy még nem tudom mikor lesz alkalmunk a következő találkozásra, és addig is ne hagyjon ki semmilyen lehetőséget. Erre Ő: Nem fogok, de nálam Te vagy a befutó. Hát...ez a válasz annyira nem tetszett őszintén szólva. Nektek mi a véleményetek?
15. boszi1968 (válaszként erre: 13. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 2. 23:07
ennek örülök.remélem továbbra is a jó tör ki belőle.mondjuk én a véleményedre lennék kiváncsi.milyen volt a benyomásod róla?
14. 78826dc958 (válaszként erre: 11. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 2. 07:16
Szia!Na hogy alakult a randi??:))
13. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 12. - Boszi1968)
2009. jún. 1. 19:32
Köszi. Idáig minden jót megmutatott.:)
12. boszi1968 (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 1. 14:47
az ikrek férfi:diplomatikus és udvarias,dinamikus,ígyérzelmi téren nagyok a lehetőségei.mindent meg tesz azért,hogy bizalmat ébresszen maga iránt,általában azonban nem öszinte,nem állhatatos,leginkább a hütlenség jellemzi,meg felelő női partnere az lehet aki meg ossza vele társadalmi kötelezettségeit,szellemi foglalatosságait,akire rá bízhatja a házimunkát mert ettől idegenkedik.nem szereti ha féltékenyek rá.nem szereti ha durván bánnak vele.ilyen esetben igen ingerlékennyé és kritizálóvá válik. szeret mindent ami szokatlan.
11. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 10. - 78826dc958)
2009. máj. 29. 18:39
Tisztára be vagyok parázva......:) Túlságosan tetszik.:)
2009. máj. 29. 17:26

Sok sikert a randira!!!:)

Kiváncsi vagyok milyen lesz.Ha gondolod ird le és hétfőn este elolvasom.Mert akkor leszek legközelebb itt.Jó hétvégét!

9. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 8. - C42aaaac41)
2009. máj. 29. 13:38
Igen, persze tudom hogy nem minden a horoszkóp, és annyira nem is szoktam nézni. Csak annyi rosszat írt az ikrekről, hogy kicsit megtántorított a dolog.:) Mondjuk Én oroszlán vagyok, és áltálában azt sem tartják túl jó jegynek.:)
2009. máj. 28. 19:31
Tök mindegy,hogy egy pasi iker vagy sem,genetikusan van kódolva a hűtlenség.Én iker pasival éltem,ő a gyerekem apja,de van jó tulajdonsága és rossz is.Függetlenül a csillagjegyétől.
7. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 6. - 78826dc958)
2009. máj. 28. 18:42
Nem fogom...csak megijesztett amit írtak.:)Kos pasim volt. Bár nőben biztos más. Nekem ilyen téren nem voltak kétségeim vele kapcsolatban mint az ikrekkel kapcsolatban, sőt, inkább Ő akart több érzelmet. ( persze a kosoknak fontos, hogy úgy érezzék sose kapják meg a másikat ):)
2009. máj. 28. 18:38
Nehogy már egy horoszkóp alapján lemond a randit!!!Adj esélyt a dolognak!!Én mos vagyok!!!Szerinted mennyire pánikolhat a párom???
2009. máj. 28. 18:35
Remélem akivel találkoztam belőle is a jó fog.:) Mert nagyon magávalragadó volt, de mivel már nem vagyok 20 éves, talán egy kicsit túlparázom az ismerkedés-témát.:) És miután ma elolvastam hogy mi jellemző rá....hát komolyan elgondolkodtam, hogy lemondom a holnap esti talit.:)
4. 78826dc958 (válaszként erre: 3. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 28. 18:31
Ez egy marha jó kérdés!Szerintem nem minden ikrek ilyen.Az én páromnak fontos az érzelem.És nem menekül.Nem hűtlen.Szóval szerencsére belőle a jó jön elő.
2009. máj. 28. 18:24
Minden ikrekkel kapcsolatos horoszkóp-leírásban azt emelik ki, hogy mennyire hűtlenek és néha hazudósak. És hogy az érzelmeken alapuló kapcsolattól menekülnek. Akkor mi a fontos nekik, ha az érzelmek nem?
2009. máj. 28. 18:20

Szia!Az én párom ikrek.Türelmes,jószivű,alkalmazkodó.Persze nem tökéletes ő sem.A kettős én bennük lakozik.Valakinél a jó dominál valakinél a rossz.Nekem is van egy horoszkópom az ikrekről.Ha gondolod olvasd el.


Ha az Ikrek jegyében születtél, akkor sokszor érezheted úgy, hogy még önmagaddal sem vagy teljesen tisztában. Érthető, hiszen – erre utal az elnevezés is – Ikrek, azaz két szülött lakozik egy testben.


Ezért gyakran előfordul, hogy életed során többféle hivatással is megpróbálkozol, és ha kitartasz egy pálya mellett, akkor el-elvágyakozol valami más, valami merőben ellentétes felé.


Az Ikrek uralkodó bolygója a Merkúr, az értelem, az intelligencia planétája. Általa nagyon jól tudsz fogalmazni, és gyakran választasz olyan foglalkozást, ami valamilyen módon kapcsolódik az íráshoz. Ha ilyen nincs, akkor feltehetően beszélgetés közben firkálgatsz.


Az Ikrek jegye, úgynevezett kettős jegy, emiatt könnyen szétforgácsolhatod magad, nem mindig bontod ki a tehetségednek megfelelően a képességeidet, nem mindig tudsz szívósan harcolni egy célért. Néha határozatlan vagy, ideges, ingerlékeny, ezért jó, ha magadnál sokkal határozottabb társat választasz, aki segít neked akkor is, ha egy esetleges sikertelenség esetén kedélybeteg, vagy depressziós lennél.


Emellett természetesen számtalan jó tulajdonsággal rendelkezel. Igen értelmes vagy, szereted a művészeteket, és a tudományokat. Az a képességed, hogy borotvaélesen tudsz gondolkodni, kitűnő matematikussá tehet. Igen sok világhírű matematikus született az Ikrek jegyében. Nagyszerű alkalmazkodó képességed, hajlékonyságod alkalmassá tesz arra is, hogy a színpadon is megálld a helyedet. Elsőrendű kézügyességed is mindenre képesít, ami testi fáradsággal nem jár.


Néha hadilábon állsz a hűséggel. Ez azért fordulhat elő, mert szereted a változatosságot, a kalandokat. Ezekről mélyen hallgatsz, és legtöbbször akkor is megmaradsz egy családi kötelékben, ha ennek már semmi értelme sem látszik.


Mint házasfél igen ügyes, alkalmazkodó, találékony, kedves, kellemes ember vagy. Kitűnő eszeddel – ha szükséges – mindig találsz alibit, vagy pedig egy idejében alkalmazott bók segít ki a bajból. Nagyon nehéz kifogni rajtad.


Igazi társasági ember vagy. Jól tudsz másokat szórakoztatni, és másokkal szórakozni. Jó szívű vagy, és áldozatkész, szívesen segítesz, ha erre kérnének. A kitartó, nehéz munkára azonban nem vagy alkalmas. Ha túlhajszolod magad, lelkileg is összeroppanhatsz.


Éppen a lelki bizonytalanság miatt van talán az, hogy nem mindig vagy őszinte a környezetedhez. Csak annyit árulsz el nekik, amennyi szerinted rájuk tartozik. Ezért a családtagjaid, barátaid, bosszankodnak, hogy elhallgatsz előlük fontos dolgokat, mindig egy kis titokzatosság, sejtelmes félhomály bujkál magánéleted és tevékenységed körül.

2009. máj. 28. 18:01
Kiváncsi lennék személyes tapasztalatokra ikrek jegyű pasikkal kapcsolatban. A horoszkópos oldalakon elég rossz dolgokat írnak......
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook