Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a tetoválásokról és a piercingek-ről?Na és a viselőikről? fórum

Mi a véleményetek a tetoválásokról és a piercingek-ről?Na és a viselőikről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. d0fd18640a (válaszként erre: 51. - D6b5d42050)
2009. ápr. 20. 17:27
De rólam a hátam mögött beszélt az ember.:(
51. d6b5d42050 (válaszként erre: 49. - Ében11)
2009. ápr. 20. 17:20
Nekem is van egy szemöldök pc, senki nem szolt be eddig, de én nem tűrném szó nélkül...
50. d0fd18640a (válaszként erre: 49. - Ében11)
2009. ápr. 20. 16:59
Elég kellemetlen lehetett a szitu a vonaton,de én ezt a primitivitás rovására írom. Elég sok betegem van és ma megkérdezgettem tőlük,hogy láttak e rajtam tetoválást. Érdekes,hogy egyik sem vette észre csak a bácsi,aki a 82 éves betegem férje.Soha nincs rajtam annyira kivágott felső hogy látható legyen.Gondolom,ahogy tornáztattam a nétit és lehajoltam,akkor látta meg. De mindegy,mert szóvá tette azt is,hogy milyen magas sarka van a csizmámnak .Azt is figyelte,hogy parkolok,de szerinte nem úgy kellett volna. Mostmár azt bánom,hogy nem valami lakk cuccban meg neccharisnyába csöngettem be hozzájuk... :))
2009. ápr. 20. 14:29

Sajna előfordul, hogy beszólnak.De ez azért elég ritka, a bácsi is nagyon idős volt...ő még teljesen más dolgokat kapcsolhat hozzá.

Nekem még csak egyszer szóltak be, szemöldök piercingem volt éppen, ahogy felszáltam a vonatra szembe velem egy idős néni: a többi vas meg biztos a

p...jába van.Először ideges lettem, de mégiscsak neki volt rosszabb, nyilvánosan egy ilyen mondatot hangosan...Nem hiszem rólam gondoltak rosszat, inkább róla...

2009. ápr. 19. 15:58
Mindenkinek szíve joga azt viselni, amit csak akar a saját testén. Ha másnak nem tetszik nem kell ránézni. Ennyi, semmi nem kényszer a kedves nézelődőnek. Nekem is van piercingem és imádom. 4 volt, már csak 1 van, saját döntés volt. :) Szóval más véleményére nem adni, hallgasson mindenki a szívére. :)
47. 769918d4ef (válaszként erre: 46. - D0fd18640a)
2009. ápr. 18. 17:32
Szerencses vagy ilyen nagyid van:)
46. d0fd18640a (válaszként erre: 45. - 769918d4ef)
2009. ápr. 18. 17:28
11 éve van tetoválásom- Amikor megcsináltattam,akkor a nagymamám ezt mondta 70 évesen: ' Hú,de guszta!" Szóval ez nem kor függvénye. Én úgy érzem,hogy ebben az emberben egy nagy adag rosszindulat is tanyázik.
45. 769918d4ef (válaszként erre: 44. - D0fd18640a)
2009. ápr. 18. 17:03

Ertem en ...csak ezert nem kell a tetkot eltavolittasd(foleg ha neked igy tetszik)mert altalaban az idosebb korosztaly igy viszonyul a tetovalasokhoz...szerintem egyreszbol meg lehet oket is erteni...Az idosebbek ritkan nyitottak az ilyen dolgokra.

A mai vilagban minden 3 ik nonek van tetkoja ,szoval nem olyan nagy ugy hogy ez gond lenne...majd mindenki megszokja szep lassan:)

44. d0fd18640a (válaszként erre: 43. - 769918d4ef)
2009. ápr. 18. 16:55
Tudod nem az a baj,hogy szólt,hanem az,hogy a hátam mögött a kolléganőmnek mondta.A lényeg,hogy nem csinálhatom a gyógytornát az illető feleségének,mert tetoválásom van.Az nem számított,hogy 3 évig nyomta az ágyat és én állítottam talpra.na ,de mindegy. Már nem cukkolom magam a történteken.
2009. ápr. 18. 13:38
Hat nekem meg nem mondhatom hogy szolt vki a tetkom miatt(a szuleimen kivul...)...igaz csak furdoruciba latszik ki vagy alacsony dereku nadragban...de nem is ajanlom senkinek hogy emiatt cseszegessen mert akkor megmondom a szerencsejet:)
42. 78826dc958 (válaszként erre: 41. - D0fd18640a)
2009. ápr. 18. 13:32
Elhiszem,hogy rosszul esett.Én is igy érezném magam.:-(
41. d0fd18640a (válaszként erre: 40. - 78826dc958)
2009. ápr. 18. 08:56
Na jó,de én kitettem a szívemet-lelkemet,hogy a nénit lábra állítsam. 3 év fekvés után velem tette meg az első lépéseket és tessék! leírtak,mint embert,mert van egy tetoválásom. Tegnap hazajöttem és megnéztem,hogy hol lehet kiszedetni. Komolyan! Lehet,hogy idővek kivetetem,mert lelkileg nem bírom az atrocitásokat.
40. 78826dc958 (válaszként erre: 39. - D0fd18640a)
2009. ápr. 18. 08:47
Elhiszem,hogy nem esett jól.Nekem is beszólogattak a tetkóm miatt.Pedig nem is nagy és a bokámon van.Mivel ez egy próbálkozás volt hogy bírom és mennyire tetszik,kicsit csináltattam.Melóban nyáron meleg van és felhajtom a nacin szárát halásznadrágnak.Észrevették és elkezdték a dumát:"Valaki összefirkálta a lábad!" meg ilyenek.Akinek nem tetszik,nem néz rám!Ennyi!És még fogok csináltatni tetkót!:-)
2009. ápr. 18. 08:29

Sziasztok!


Valakinek el kell mesélnem mitörtént velem. Gyógytornász vagyok egy otthonápolási szolgálatnál. Januárban az egyik kolleganőm kiment 3 hónapra Amerikába és megkaptam 4 betegét. + beteg a lány visszatérése után is azt szerette volna,ha én maradok náluk végleg,de a 4. felhívta a lányt,hogy Ő menjen. Furcsáltam a dolgot,mert a néni nagyon szeretett engem és azt mondta,hogy szeretné,ha én maradnék,mert nem okozok neki fájdalmat. Nem úgy a férje,aki 85 éves. Az irodába találkoztam a gyógytornász lánnyal és rákérdeztem,hogy mi volt a gondjuk velem.A válasz tömör volt!!! nem tetszett a tetoválás a melleden! A tetoválás egy kb 5cm-es nonfi. Még a ruhából sem látszik ki. Gondolom,ahogy lehajoltam az öreg meglátta és levonta a konzekvenciát,hogy én egy nagyon rossz,közönséges ember vagyok. Hát megmondom őszintén,hogy nem esett jól.

2009. ápr. 14. 20:32
Sziasztok nekem volt nyelv, orr, köldök. Van tetkóm is. Úgy vagyok vele, hogy a én testem és mindenki így fogadjon el ahogy vagyok. Modellnek készülök és kicsit félek attól, hogy azt mondják, hogy nem kellesz, mert van egy 20cm-res tetkóm a lapockámon, de nem érdekel. Próbálok szerencsét.
37. Marleine (válaszként erre: 36. - 769918d4ef)
2009. ápr. 14. 19:53
Én 16 voltam :D
2009. ápr. 14. 16:50
Nekem is van egy nonfigurativ tetkom ,a derekamnal lennebb,a farcsontomon:)17 evesen csinaltattam egy baratnommel egyszerre.Igaz en nem sokat latom de a paromnak tetszik:P
2009. ápr. 14. 16:41

piercint=piercing

:)

2009. ápr. 14. 16:40

Mikor munkát kerestem folyton attól rettegtem, hogy amiatt kapok visszautasítást, mert van pár piercingem és tetoválásom (bár a tetkók nem látszanak:)

És szerencsére nem volt negatív tapasztalatom!

Volt egy álláslehetőség anno, egy részmunkaidős és egy teljes munkaidőset hirdettek egy középiskolába titkárnői posztra! Közel 150 jelentkező volt, sok-sok forduló, és én kaptam meg a részmunkaidős állást - ha vállaltam volna, mert én 8 órás munkára vágytam! Aztán jött a mostani munkahelyem, itt is szeretettel fogadtak, soha egy szóval nem mondták, hogy vegyem ki bármelyiket is, bár lehet, sőt biztos, hogy piercint téren igényes keretek között mozgok - úgy érzem! De akkor is, jól esett, hogy nem ítéltek el emiatt, és sokan itt azt mondják, el sem tudnának képzelni már nélkülük, így vagyok teljes, ezekkel a "vasakkal" :) És ha véletlenül meglátják a tetkómat mindig megcsodálják...

33. mimmo33 (válaszként erre: 32. - 9cb8f8c741)
2009. ápr. 14. 16:28

Igazad van!!!

Addig amíg valaki csak a tetoválásról alkot véleményt, de amikor már magáról az emberről...anélkül, hogy ismerné

2009. ápr. 14. 16:11
Nem értem a kérdést. Egyrészt mindegy, mi a véleményem róluk, mert attól még ők is különböző emberek különböző érzelmekkel,és a véleményem nem húzható mindegyikőjükre rá, másrészt ez is csak egy zsák, amit rájuk lehet húzni. Vegyük ki a barnahajú-barnaszemű tetovált lányokat és ők külön csoportot alkotnak és akkor már a vélemény is szubjektíve változik annak függvényében, van-e erről a csoportról tapasztalatunk. Ez a halmazképzés emberekből csak azt jelenti, hogy a sztereotípiákat fenn akarjuk tartani, holott mit árul el az, ha valakinek piercingje vagy tetkója van? Minden embernél mást, de semmiképpen sem jellemképző dolog egy tetkó. Mint ahogy az se, ha valaki teszem azt piros ruhában jár, mert azt szereti, miközben engem visszaborzasztanak a piros ruhák. Az általánosítgatásokkal csak látszólag spórolunk energiát, valójában azonban az csőstül jön vissza a nehezebbik oldalon, amikor már nem működnek a sémák embertársainkra való ráigazítgatása.
2009. ápr. 14. 15:48

Nekem van mindkettő illetve a piercinget kivettem már a köldökömből a babavárás miatt,de a tetoválásomat büszkén hordom amíg élek!Mindenkinek szíve joga eldönteni 18 felett mit csinál magával!Én nem bántam meg mert ugyanúgy tetszik most is mint 6 évvel ezelőtt!

Akinek meg nem tetszik ne nézegesse,meg nyilvánvaló ő nem fog csináltatni!

2009. ápr. 14. 15:46
Nekem nem tetszik egyik sem.De mindenki magát avval ékesíti amivel akarja.Függetlenül attól hogy nekem mi tetszik.
2009. ápr. 14. 15:45
Nekem ha nem túl hivalkodó, tetszik. Nekem is van egy a mellemen és egy a derekamon. Eddig bárki látta, mindenkinek tetszett. Most gondolkodom piercingen.
28. mimmo33 (válaszként erre: 27. - Vénboszi)
2009. ápr. 14. 15:42

Azt Én is tudom, hogy nem az őserdő:D

Csak a divat miatt írtam, hogy ez nem biztos, hogy CSAK divat.

Náluk ez ősi hagyomány, így kár dilihoppal illetni, akár változik a világ , akár nem.

2009. ápr. 14. 15:34

Nekem ugyan egyre megy,a tetkó az tetkó akkoris ha rögtön Vasarely-t lyukasztgatnak az emberre.

S hogy jönnek ide a Yakuzák vagy a Tahitiek?

Ez itt magyarország s nem az őserdő. :)

26. mimmo33 (válaszként erre: 25. - Vénboszi)
2009. ápr. 14. 15:27

:)

Ne keverjük a szezont a fazonnal.

A roma tetoválásokkal...

A TIBI,IBI,meg ÜSS...

Ma egy igényesen megcsinált tetoválás, művészinek számít.

Dilihopp?!A tahiti őslakosok, meg a Yakuzák is diliből csinálták?!

2009. ápr. 14. 15:22
Hát szóval mindenkinek szive joga hogy mit csinál.Ez az én koromban még igen nagy szégyennek számított,főleg a lányok részéről,és csak a romák csinálták,magyarok csak elvétve!S csak férfiak.De hát változik a világ,mindíg valami más dilihopp jön divatba... :DD
2009. ápr. 14. 15:15

Nekem van tetoválásom, és piercingem is...

Egy a derekamon, a másik most készül a lábszáramra, és egy köldök pc.

Nem divatból csináltattam, és nem hírtelen felindulásból.Évekig nézegettem, hogy milyet, mekkorát, hova.

Olyat választottam, amit tudom, hogy nem fogom megunni.

2009. ápr. 14. 15:12
nekem nincs kifogásom egyik ellen sem,a páromnak van tetkója meg az öcséméknek is.én biztosan nem csináltatok,de ha nekik az kell hát áldásom rá.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook