Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a DIGI szolgáltatásairól?(internet, tv, telefon) fórum

Mi a véleményetek a DIGI szolgáltatásairól?(internet, tv, telefon) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
68. Rencike24 (válaszként erre: 61. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 7. 14:53
Persze nem is a minőséggel van a probléma, mármint nem a szolgáltatóval, hanem a dolgozókkal, akik nálunk szétbarmolták a lakást!:s Panaszt is tettünk, de semmi! Ráadásul az ott dolgozó hölgyeményeknek sem éppen finom a modoruk! Mondhatni bunkók! Nehezükre esik megmozdulni is! A múltkor úgy hívta ki a másik kolléganőjét, hogy gyere már mert panpognak! Azt hitte nem halljuk! Hát tévedett!
2010. ápr. 7. 14:52
digiponttv , és ott rá kell kattintani az adott országra, és már ott is van...
66. homokóra (válaszként erre: 64. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 7. 14:51
oké..ezt majd a férjemre hagyom:)
2010. ápr. 7. 14:51
rosszul írtam le, arra most nem jön be, de utánnanézek...
2010. ápr. 7. 14:49
digipontnet , és ott meg lehet keresni településre is...
63. homokóra (válaszként erre: 61. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 7. 14:48

azta!!4hát én is ezt szeretném!!csak még nem derítettem ki, hogy a mi megyénkben van-e internethozzáférés a diginek.

de most már biztosan váltok!! Nem hagyom békén addig a férjemet:)

62. kefekötőke (válaszként erre: 59. - Rencike24)
2010. ápr. 7. 14:45

Ezek a "szakemberek" érthetőbben: srácok nem igazi szakemberek,soha senki nem tanította nekik hogy kell egy lakásban dolgozni,munkát tisztességesen csinálni.

Nálam is volt egy 2 fős csapat egyszer mondták elfelejtették felhozni a szögbelövőt.

Én meg mondtam :most akkor megvannak lőve mi?

A kiskalapács nevű szerszámot ismerik-e?

2010. ápr. 7. 14:41

És havi 10ezerről - 3ezerre csökkent a tv-,internet együtt, ez nem mindegy!!


7ezer forint megtakarítás, és kitűnő minőséget kapok a digivel is...

2010. ápr. 7. 14:40

Én Nagykanizsai vagyok...


És a szolgáltatás is tökéletes...

59. Rencike24 (válaszként erre: 58. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 7. 14:39

Akkor Te szerencsés vagy! Mondjuk a Pároméknál is jó munkát végeztek! Mások csinálták a lépcsőházakat! :(

Nálunk Százhalombattán, nagyon sok rájuk a panasz!

58. d4464aaf8a (válaszként erre: 56. - Rencike24)
2010. ápr. 7. 14:33

Nekem olyan szépen megcsinálták, és semmit sem barmoltak szét...


Az ajtófélfát fúrták át, és végig szögbelövővel rögzítették a kábeleket...

57. kefekötőke (válaszként erre: 56. - Rencike24)
2010. ápr. 7. 14:30

Tegnap este óta itt kiokosodtam kicsait,ma délelőtt meg bementem a helyi DIGI irodába,hogy meghallgassam mit mennyiért adnak.

A mostani szolgáltatómnál ami eddig konkurencia nélkül vígan volt, havi 4500 Ft fizettem egy minimáli Tv és internet csomagért.

A DIGI a saját koax kábelt húzna a lakásba,vagy a mostanit kifizetném a régi szolgáltatómnak,és kábel végén egy UTP kábelos elosztást csinálnának a net és telefonnak.

Ennek havi díja 3700 Ft lenne.

A régi szolgáltatóm a konkurencia megjelenése miatt tett egy ajánlatot:23 Tv adó+ 2,5 bit/s sebességű net 3200 Ft/hó.

Ez -1300 Ft havonta.Ennyiért még a sánta csigát is felkisérem gyalog Pestre.

Maradok én nem kell DIGI.

2010. ápr. 7. 14:13
Olcsó, az biztos, de ki tudja, mennyit emelnek majd az árakon! Nem beszélve arról, hogy szétbarmolták a lakásunkat, mert az idióta nem normálisnak nem volt annyi esze, hogy az ajtófélfát fúrja át, ááá neeem! Belefúrt a betonfalba és egy szép nagy darab rész kiesett a falból! Ráadásul, baromi szépen néz ki a lakásunk, olyan gyönyörűen végig kábelezte, hogy csak na! Undormány az egész!
2010. ápr. 7. 13:52

Én is Digit akarok!!!!!!!!!!!!


Mert ez a jupíszi egy nagy rakás xar!!!!!!

Internet meg tévé: 95oo ft...

54. aa6eff0068 (válaszként erre: 53. - 5e03fd4701)
2010. ápr. 7. 10:43
Értem és köszi a részletes tájékoztatást :))
53. 5e03fd4701 (válaszként erre: 52. - Aa6eff0068)
2010. ápr. 7. 10:37

Ha szerencsés helyen laksz és nem egy fájcserélő "b*uzi" szomszédságában akkor elérheted a maximális sebességet. Én amikor szerződést kötöttem nem a max. hanem a min. sebességeket néztem és erre készültem fel. Ezt mindig eléri.

Így pl. van egy jó kis ADSL sebességem (8/4) majdnem a felééért a piacon található árnak.

Mint az előző hsz.ban írtam időszakosan egy pár másodpercre megnyúlnak a ping idők ( többet kell az ellen oldal válaszára várni ) de a sebesség majdnem mindig eléri a maximomot.

Ebböl te annyit veszel észre, hogy egy hangyanemiszervnyivel többet kell várni, hogy megjelenjen egy oldal, de ha megjeleni piszok gyorsan teszi. Én pl egyszer beszóltam e miatt, 3. nap kijöttek bővítettek egyet az eszközökön és azóta nincs ilyen gondom.

2010. ápr. 7. 10:31

Sziasztok!!


Én az internet felől szeretnék érdeklődni hogy az milyen? A mostan akció szerint szeretnék kötettni!!

2010. ápr. 7. 10:30

Egyszerű a dolog.

A tányéros azért tarolhatott, mert mélyen a piaci ár alá mentek. Az eszközök minősége ilyen is volt.

Viszont a kábeles szolgáltatásoknál az alacsony áron kívül egyrészt hűségidő mentességet kellett nyújtani és minőséget. (hiszem mint a T mint az upc elég erős hűséggel kínálta ugyanazokat a szolgáltatásokat). Minőséget meg mostanság nem volt nehéz nyújtani, hiszen a házig üvegszálas technológiának piszok nagyot zuhant az ára.


Nálunk is mind a három Digiről megy és kb 2/3 áron mint a konkurencia. Éppen ezért bizonyos kompromisszumokba bele kell menni.

Pl. tévénél folyamatosan hullanak ki a drága csatornák, a telefonnál bele KELL nyugodni az ip telefonia hátrányába, és a netnél a LAN technológia miatt időnként kicsit megnyúlik a ping idő.

2010. ápr. 7. 10:02
Nálunk is nagyon jól müködik már.Jóóó az elején rossz volt de sokat javult.
49. Cloe08
2010. ápr. 7. 06:30

Aki írta, hogy csak napsütéses időben megy a Digi, az jelentsen be hibát, mert rosszul van beállítva az antenna.

Nálunk még ha zuhog az eső, akkor is teljesen jól működik.

48. CsillagTM (válaszként erre: 45. - Kamillka)
2010. ápr. 6. 22:34
na akkor ua, mint nekünk!
47. pnéadri (válaszként erre: 46. - 6c4944c02f)
2010. ápr. 6. 22:22

Az nem lesz egyszerű!


Nekünk kb. fél év volt mire megszabadultunk tőle.

2010. ápr. 6. 21:25
Nagyon gáz,alig várom hogy lemondjam...
2010. ápr. 6. 21:04

Hello!


Nekünk kábel tv+ internet van 6400-ért a diginél, ami egy tök korrekt ár szerintem. Tavaly a tré home-nál:) a dupláját fizettük úgy, hogy szinte minden 7en vagy a nettel vagy a tv-vel voltak bajok. Állandóan a hibabejelntőn ültem:S Lekopogom, még 1x ment el a net és a tv is az 1 év alatt. A falból jön ki 1 kábel, ami 2té oszlik, 1 megy a tv-be, a másik meg a modembe.


Ráadásul bármikor felbontható a szerződés is.

2010. ápr. 6. 20:59

Én is most váltottam UPC-ről, havi 10ezerről digire, havi 3ezerért, mindent...


És jó, az internet sokkal gyorsabb, mint a upc-nél volt...


EGy év hűséggel fél évig 3ezer, 2 év hűséggel 1 évig 3ezer...

43. 91c956613e (válaszként erre: 39. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 20:43

Nekem segítettek a vélemények,mert ugyanazon

kütyüket kapom 3000 Ft-ért,amiért eddig 10 000-t

fizettem és nem volt probléma mentes.

42. kefekötőke (válaszként erre: 41. - CsillagTM)
2010. ápr. 6. 20:06

Köszönöm.A mostani szolgáltatómnak 4500/hó fizetek.

Bár most ők is elkezdtek felébredni ,külömböző akciókat,meg hűség akármiket ajánlanak mert konkurenciaként a DIGI megjelent a városban.

A DIGI azt hiszem digitális műsorokat továbbít ,csak azt nem tudom ezt a hagyományos analóg kütyük megértik-e?

41. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 19:57
hú, asszem 6,5 ezer a tv+net (külön van, nem csomagban, de így jön ki). TV asszem 3 rugó...a letöltési sebesség jónak mondható, de konkrét számokat sajna nem tudok:( egyébként ez pont az az infó, amit a honlapjukon is megtalálsz!
2010. ápr. 6. 19:25
Én elégedett vagyok Digi tv-vel.Bár nem túl sok időt töltök a tv előtt.
39. kefekötőke (válaszként erre: 38. - 91c956613e)
2010. ápr. 6. 19:23

A nem túl sok-kevés fogalomra írtam a világkörüli utat.

Mert kinek mi a nem sok?

Azért jó olvasni a sok véleményt ,mert most vagyok megkeverve igazán.

Az érdekelt volna: mit kapok,mennyiért,milyen kütyük lesznek a DIGI- tól a lakásban (modem,digitál/analóg dekoder)

Mostmár semmit sem értek.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook