Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek melyik a jobb internet szolgáltató? fórum

Szerintetek melyik a jobb internet szolgáltató? (tudásbázis kérdés)


1 2
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2020. júl. 21. 22:09
Szintúgy :D Egypkènt igy kedvező a net szolgáltatás.Legalábbis igy korrigálják hogy igy lássuk..Neten szoktunk leginkább keresni hangulattól függő filmet, az gyakoribb.Vagy háttérnek megy valami.A másik szobában megy leginkább a tv.A Legény" :D szobában,de ott is inkább telón játék,vagy csevegés megy.
58. Guruljka (válaszként erre: 55. - Globus)
2020. júl. 21. 19:50

Egyetlen szerviz van a városban?

A hozzánk közeli városban talán nincs hivatalos szerviz, de van jó pár maszek. Körkérdést kellene indítani, ha mindet meg akarnám interjúvolni.

57. Guruljka (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 19:48

Ja, persze, logikus, erre nem gondoltam. :D

Mi ezt az egy tévét se nézzük rendszeresen, csak a zaj kedvéért megy állandóan.

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Guruljka)
2020. júl. 21. 09:05
De igen,kell, ahhoz hogy ne ugyanaz a csatorna menjen mindkét szobában, külön beltèri tavirányitóval.Ez igy megy régóta.
55. globus (válaszként erre: 51. - Napsugár8)
2020. júl. 20. 21:55
Én még jobban leegyszerűsítettem. Megkérdeztem a városi elektroszervizt, hogy mely gyártók készülékeit javítja. Felsorolt párat, többit más megyébe küldik.
54. Guruljka (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 20. 21:55
Nekem úgy dereng, hogy nem kell másik beltéri, de majd a szolgáltató jobban tudja.
53. Guruljka (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 20. 21:51

Én nem akartam okosat, mert semmivel nem kötözgetem össze, csak ekkora TV nincs buta kivitelben, pláne nem a szolgáltató kamatmentes hitelére.

Lehet az is, hogy ha tovább romlik a szemem, monitornak kell majd használnom, akkor majd öszekötöm a gépemmel. Kellett ez a 81 cm.

52. Guruljka (válaszként erre: 49. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 20. 21:48
Mivel kínai, én arra tippelek, hogy nem érti a magyar dörgést. :D
51. Napsugár8 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 20. 14:24

Mielőtt mosógépet akartam venni, és kikértem a szaki véleményét:

- Olyan márkanévvel ellátottat keress, amely név neked ismerős, mert akkor azok már befutott gyártók.

- Minél több a kütyü rajta, annál több a meghibásodási lehetőség


Kész. Ennyi. Ezzel mindent megmondott, és ez igaz minden műszaki cikkre. :))

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 20. 12:42

Nem, régi fajta samsung tv re van rákötve. Az okos tv nemrég érkezett,arra majd most akarjuk kötni másik szobába. Nem igazán toltuk túl hogy jajj de legyen okos tv-nk. Most nagyon kedvező okokból lett egy. Így jutottunk idáig hogy kellene még egy beltèri. És ez miatt az egész Invitel meglèvő csomag változna, új szerződés stb... És nem igazán éri meg. Ha vissza olvasol, talán érted jobban. :)

De igen a mai kütyük már tőlünk embereken is túlnőnek, túl okosak.😂 Ezt ènis szoktam mondogatni.👍

49. 71ddaa07fa (válaszként erre: 45. - Guruljka)
2020. júl. 20. 08:45
Biztos fél a vihartól a televíziótok, azért megy el. Gondolom már túl okos tv.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Soyle74)
2020. júl. 20. 08:37
Szerintem már egyik sem az igazi.Azokban az időkben mikor sima kábelen ment a tv csatorna,aki be vezette(név nélküli cég volt csak kábelesek és csókolom.) Akkoriban még jó volt.Minel modernebb minden annál rosszabb bizonyos nèzőpontokbol.Mostmar ugy van melyik kevésbé drágát,es kevésbé rosszat választjuk?😁
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Napsugár8)
2020. júl. 20. 08:32
Persze,csak írtam bár ennyi lenne a probléma itt is :)
46. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 20:48

Én a T-home-on gondolkodom, mert a Vodafone amióta megvette a UPC-t, azóta valami borzalom, rengeteg a panasz rájuk.

Rendszeresen elmegy a net félórákra, órákra, ha jön egy kisebb eső, szinte mindig elmegy a net, és a kábel tv is.

Régebben már voltam T-Home-os, ill. Inviteles is /kb. 15 éve/, akkor csak ritkán volt még velük probléma, de akkor ezek szerint újabban már azok sem az igaziak.

45. Guruljka (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 20:23

Nálunk csak nagyobb viharban megy el a tévé. A net ritkábban.

Pár éve, amikor még esett hó télen, néha behavazódott a tányér, és amiatt akadt ki az adás, ilyenkor ki kellett menni lesöpörni. Hálistennek a veranda egyik oszlopán van, elérem seprűvel.

44. Napsugár8 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 20:13
Persze, egész biztos olyan is van. Nemcsak azért tettem fel a linket,hanem mert ezt a cikket ma tették fel a net-re, esetleg valakinél pont egy ilyen hiba jelentkezik...
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Napsugár8)
2020. júl. 19. 19:54
Ez nem új jelenség, hogy gyakran elment a net,a tv is vagy együtt vagy csak külön. És nemcsak a sz.gèpen megy el ,hanem telefonon is.Szó nincs téves riasztásokrol,jelzèsekről.
2020. júl. 19. 19:49
Ebben igazat kell adjak.Ez igy van.
2020. júl. 19. 08:17

Nem biztos, hogy a net-szolgáltató a hibás, ha Win10-et használsz:


[link]

2020. júl. 19. 07:41
Minddel van gond, olyan nincs, ami hibátlan.
2020. júl. 19. 07:25
Én most nézem a számlát, úgy néz ki, mintha az invit-től a net-et ingyen kapnám. A számlában csak a tv-csatornákat és a telefont írják. Vagy a net ára a tv-díjakba lenne beépítve???? Meg akartam nézni, hogy nálam mennyi Mb van, de ez most nem jött össze.
2020. júl. 18. 22:38

Nekem a mobil előfizetésem is benne van a csomagban. A vezetékes telefont megszüntettük, viszont a mobilról ingyen hívom a vezetékeseket és a 30-as számokat. Erre lehet, hogy van valami perckorlát, de úgy látom, nem sikerült még túllépni.

Néhány esetben hívok más számokat, de ezek általában megrendeléssel kapcsolatos, azaz rövid hívások.

Az internetemet nem tudom mekkora, de két számítógép megy nagyjából azonos időben, a fiam játszani is szokott rajta.

Van (szintén a csomag részeként) hordozható WiFi-routerünk is, hogy a fiam bárhol tudjon netezni. És van a százvalahány TV-csatorna, a negyedét se nézem.

Mindez benne van a havonkénti 13 ezres számlában.

Nincs benne az okostévé 2000 Ft-os törlesztője és a hordozható WiFi 300 Ft-os törlesztője, ugyanis nemrég másikat kellett vennünk, az ingyenes eltűnt egy busz kereke alatt... És nincs benne persze a fiam telefonjára időnként feltöltött pénz.

De ha nincs is rajta pénz, akkor is fel tud rajta hívni engem, és ezt a funkciót nagyon szeretjük. A haverjaival meg messengerezik.

2020. júl. 18. 22:11
Nekünk az Invitel most hogy lejárt a hűségidőm,nem értesítettek.Net,tv, kábel telefonèrt fizetünk most 7500 ft ot. Gyakran elment a net. Igaz ha beszóltunk megoldották vagy ott bentről vagy kijöttek.Most kéne plusz beltèri, új szerződéssel jár de elveszik a kedvező percdíjat vezekesről igy drágább percdijat kínálnak, viszont több netet.100Mb.Ki sem tudnánk használni maximálisan. Ezért fizetnénk 8ezer felett.2 beltéri,miatt es plusszban ha telfonálunk azon felül.. A T-komnál 140 tv csatorna , ingyenes vezetékes minden irányba,2 beltèrivel, összesen 10.200 ft /ho itt a dilemma szerintem jobban megéri csak azt nem tudom elég lenne e 30Mb net.
36. globus (válaszként erre: 25. - Garabonciás)
2020. júl. 18. 21:57
Tesóméknál szintén. Még rendes vonalas nethez, telefonhoz sincs kiépítettség, műszaki feltétel. Valami rövidhullámú sz@r...mobillal is csak a padlásról, vagy utcáról lehet telefonálni. Ha én hívom, akkor a hívott szám átmenetileg nem elérhető...az ország gazdagabb felén.
35. globus (válaszként erre: 33. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 18. 21:52

Valószínűleg helyfüggő. Felénk UPC-re mindenki panaszkodik. Bp-en élő hozzátartozóm Digire váltott, olcsóbb és gyorsabb. Bónusz: kapott 2 db sim kártyát internet tesztelésre ingyen. Több mint 1 éve használjuk.

Nekünk itthon csak Telekom lehet, minőséggel elégedettek vagyunk, minden év elején igyekszem felmérni a kínálatot, és ha jobb csomagot adnak, arra váltunk. Újabban nem is kell bemenni, lejárat előtt telefonon felkeresnek ajánlattal.

34. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 33. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 18. 21:40

Ja Telekom jó,de nem jobb mint a upc.Viszont 2x annyit fizettünk érte.

Öröm volt szabadulni tőlük.

2020. júl. 18. 21:38

Nekünk Upc van.

Leggyorsabb nettel.Elégedettek vagyunk.

Bár párom szerint a Digi leggyorsabb nete jobb.

32. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 21:05

Invitelnél vagyok, már kb. 30 éve. Akkor még csak a telefon miatt...

Most van: telefon-tv-net, összesen 6700 Ft-ért. Ebből 3200 ft-ig teló ingyen, az azon felüli beszélgetést számlázza. És van kb. 70-75 csatorna a tv-ben, amit nézni tudok. Net-tel sincs gondom, ha időjárás (vihar) miatt kiugrik, beszólok, ott helyből visszatöltik, ill. már azt is tudom, itthon mit kell kihúzni, visszatölteni... nincs velük bajom. Én nem hagynám itt őket.

31. Guruljka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 20:13
Hát akkor meg? Nem mindegyik kezdő, és elég jó képzést kapnak. A kezdőkre figyelnek, nem mondhatnak marhaságokat az ügyfeleknek.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2020. júl. 18. 19:14
Persze hogy tudom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook