Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a teendő, ha a férfi nem akarja? fórum

Mi a teendő, ha a férfi nem akarja? (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - 867f9adc74)
2009. jún. 21. 13:14

Ha ilyen vagy hasonló témákat találok,mindig megnézem,hogy mennyi idős az illető.

Szerintem vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is egy ilyen fiatal lánynak az életében,mint a rendszeres házas élet.

Én így gondolom!

2009. jún. 21. 13:14

Tudom, hogy ez neked gond, igazad is van!

Csak átfutott az agyamon, hogy nekem is ilyen férj kellene.

2009. jún. 21. 13:14

18 ő pedig 21

tudom furcsa nagyon, nem ilyen problémák kellenének ebben a korban

10. 867f9adc74 (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2009. jún. 21. 13:11
én is épp most néztem az adatlapon...
9. badonyimariaeva (válaszként erre: 8. - Remember)
2009. jún. 21. 13:10
17 éves vagy valóban?
2009. jún. 21. 13:09
Köszönöm... igen, csak az a baj, hogy a kapcsolatunk elején szinte mindig volt sex, minden rendben volt.Fél éve változott meg.Nem hinném ,hogy valami gond lenne ott lent,megpróbálok este rákérdezni finoman, hogy miért nem akar sose.
2009. jún. 21. 13:08

Én szóvá tenném az tuti. Ha vele van valami gond, el kell menni dokihoz. Ha viszont csak "szimplán" nem kíván, akkor én otthagynám az száz.

Menjen papnak.

Ha pedig kívánja a szexet, csak Téged nem, akkor sincs semmi értelme a folytatásnak.

6. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Remember)
2009. jún. 21. 13:02
Vannak emberek , ferfiak es nök is akiknek ugyszolvan semmit nem jelent a szex ! Vagy elfogadod hogy , ö ilyen vagy uj tarsat keresel.Több part ismerek akik evente 1-2-szer szeretkeznek atlagossan es meg fiatalok :)
2009. jún. 21. 12:56

Szia! Ez elég furcsa, hogy ilyen fiatalon és nem vagytok együtt sokat a barátoddal...ilyen korban úgy szokott lenni, hogy alig lehet levakarni egymásról, mert mindig azt akarná..


Ott valami komoly oka lehet,amit minnél előbb meg kell beszélni.Amit csak ti tudhattok..?


Minden probléma megoldása abban rejlik, hogy le kell ülni és megbeszélni.Igaz a pasik nem nagyon szeretnek beszélni ezekről a dolgokról, de addig ne tágíts a témáról még nem kapsz kelégítő választ.

4. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Remember)
2009. jún. 21. 12:52

Ugyanezt közöld vele is.

Plusz be kell dobni 1-2 női praktikát.

;)

2009. jún. 21. 12:52
üdv. ha valóban igazán szeret, azt hiszem, orvoshoz kéne fordulnia. ha nincs ott lenn semmi fizikai hiba, akkor pszichológus. egy b.nőm hasonló cipőben járt, szereti a párját, ő is őt, de előbb-utóbb félrekufirc lett a vége. ha szeret, meg fog érteni.
2009. jún. 21. 12:51

Egyszerűen és őszintén.

Nem csak a lelkednek van szüksége rá,hanem a testednek is.

2009. jún. 21. 12:48
A barátommal 3 éve vagyunk együtt.Eleinte minden tökéletes volt, de az utóbbi fél évben történt valami(egy kezemen megtudom számolni, hányszor szeretkeztünk a 6hónap alatt).Ő nem akar sexelni,de nem beszél róla.Nem csal meg, ebben biztos vagyok.Nem tudom mit tegyek, de már nem bírom.Nem akarom megcsalni, ő a mindenem, de így nem jó.Voltak egyéb gondjai, amik nyomasztották,de akkor sem kéne elhanyagolnia engem. Minden más kifogásolhatatlan.Félek, hogy átalakul a kapcsolatunk barátsággá, vagy valami mássá, ha ezen nem változtatunk.Hogyan kéne elmondanom neki, mennyire bánt ez, hogy ne sértsem meg őt? Kérlek segítsetek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook