Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a szcientiológia? fórum

Mi a szcientiológia? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
9. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - Mese)
2006. nov. 10. 17:14

Én egyszer vagy 6-7 éve vettem tőlük egy könyvet egy áruházban. Számlát is kaptam. Gondoltam: "Hm, milyen komolyan veszik a szabályokat". Aztán rájöttem, hogy a számlaadásnak volt egy másik szerepe is, bekerültem az adatbázisukba. Azóta levelezgetnek velem. Mostanság egyre ritkábban, mert ugye az évek folyamán sokat költöttek a semmire...


Engem nem zavarnak, annyi kéretlen levelet dobnak be a postaládánkba, eggyel több vagy kevesebb, mindegy.


Azt meg nem tudom, hogy ki hívogat és ki nem, mert 3 éve faxra van állítva a vonalas telefonom. Mondanom sem kell, hogy alig kapok faxot, de így csak egyszer csörren meg a telefonunk. A többi telefonszámunkat meg ismerik azok, akiknek kell:)

2006. nov. 10. 16:48
Velem a Jehova Tanúi csinálták ugyanezt, nem vettem róluk tudomást, egy idő után lekoptak.
2006. nov. 10. 15:28
zerintem is az a megoldás, ha nem veszel róluk tudomást. Előbb-utóbb el fognak tűnni, de semmiképp ne úgy érd el, hogy abbahagyják, hogy elmész a "tanfolyamukra". Már az eleve gyanús, hogy ennyire agitálnak.
2006. nov. 10. 14:36
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz! Azt tanácsolom, semmiképp ne vegyél részt a terápiájukon! Ha hívnak, ne vedd fel a telefont, esetleg legvégső esetben cseréld le a számodat! Ha nem reagálsz, egy idő után abba hagyják! De addig türelem!
2006. nov. 10. 13:56
Tom Cruise tudja... KIcsit meg is zakkant tőle...
2006. nov. 10. 13:42

Kedves mese!


Én írtam erről egy dolgozatot a fősulin vallástöriből. Szóval, valamelyest tudok erről a dologról. Én azok után, hogy tényleg maximálisan utána jártam, most sem merem azt mondani, hogy átlátom ezt a szervezetet. És olyan érzésem van, mintha valami nem lenne vele oké.

Én csak azt tudom ajánlani, hogy óvatosan...

3. mese
2006. nov. 10. 13:32
Eém kérdzem ezt, mert kapcsolatba kerültem ezzel,és azóta nem tudok szabadulni tőle.Nem értem, ezek az emberek, akik ezzel foglakoznak, miért eröltetik ezt rám, és másokra. Azt is hallottam, hogy ez egy szekta, annyit tudok még, hogyAmerikából terjedtt el, egyfajta vallás,ami a mindennapjaink dolgairól szól, azokból tanulnak az emberek, és ez mind szép és jó, de mióta kapcsolatba kerültem velük, nem engednek, hiába mondtam, hogy nem akarok ezzel foglakozni, nem akarok semmilyen terápiát aminek borsos ára van, de aztóta is hívosgatnak, és azzal akarnak magukhoz édesgetni,hogy az összes problémámra csak ők tudnak megoldást nyújtani, pedig igazából nem is ismernek.Ez tényleg egy szekta? Hogyan szabadulhatok meg tőlük? Addig, amíg nem kezdem el a terápiájukat, hívosgatni fognak, és kedves szavakkal próbálnak hatni rám.Nem értem, pontosan kik is ezek, és mit akarnak?
2006. nov. 10. 13:29
ha beirod a keresőbe az interneten, tutira veszem, hogy pontos leirást kapsz róla;)
1. mese
2006. nov. 10. 13:25
Tudja valaki pontosan mi is az a szcientiológia?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook