Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a megfelelő óvodai viselet? fórum

Mi a megfelelő óvodai viselet? (beszélgetős fórum)


1 2
8. voltam...leszek (válaszként erre: 3. - Homern)
2012. szept. 4. 19:51
:)) Én a gondolattól is vakarózni kezdek...egész nap harisnyában?? :)))
2012. szept. 4. 19:50
Köszönöm lányok:)
2012. szept. 4. 19:49

Köszönöm.


Igazából , meg sem fordult a fejemben hogy NE melegítőben legyen, pedig egyáltalán nem vagyok igénytelen, meg bárhová megyünk normálisan felöltöztetem, csak abba gondoltam bele, én miben érezném magam jól, miben jó játsani, aludni, mit tudnék nagyon könnyen le és felvenni(emiatt a gomb pl kizárt)...

5. erika1977 (válaszként erre: 1. - D550c57e19)
2012. szept. 4. 19:49

Szia!

Az én lányom is most kezdte az ovit,előtte bölcsibe is járt,úgyhogy van tapasztalatom ebben az ügyben,én csak melegítőt adok rá,mert szerintem ez a legkényelmesebb viselet egy kisgyermek számára,és a bölcsiven is az vált be.Én csak bizományiban és turkálóban vásárolom ezeket,mert teljesen felesleges újat adni rá mivel egy nap alatt el tud szakdi,lyukadni foltosodnistb.....Persze ez csak az én véleményem,mindenki azt ad rá a gyermekére amit jónak lát.

2012. szept. 4. 19:48
Nálunk nagyon meleg van télen is, így rövidnadrág, póló, szerintem a kislányoknak is praktikus viselet. A szabadidő nadrágoknál nincs kényelmesebb, és ma már ezeket is lehet nagyon divatos fazonnal, színben is kapni. " Normális" nadrágban pedig lehet hozni-vinni a gyereket.
2012. szept. 4. 19:47
én nem sok gyereket látok melegítőben,farmer+ szép kis pólók,ingpólók stb.farmerban praktikus a gumis derekú,gumis szárú,h&m,c&a tele van ilyenekkel és használtan is rengeteg szépet lehet találni.lányok álalában harisnya +kisruha,szoknya,vagy ugyanúgy farmer és valami csajos póló. (többszáz óvodás alapján készített statisztika :DD)
2012. szept. 4. 19:45
a magam nevében nem tudok nyilatkozni, a nővérem melegítőket ad rá. én is azt adnék.
2012. szept. 4. 19:43
Sziasztok! Kíváncsi lennék ki milyen rucit ad a gyereke az oviba. Most kezdte kisfiam a kiscsoportot, barátnőm kisfia a csoporttársunk és vele beszélgettünk erről.Véleméye szerint "normális", nem melegítő nadrág kell ,ami azért persze kényelmes is. Én melegítőket vettem neki. Nyilván nem a régi szakadtakat adom rá bentre, hanem normális, foltmentes stb. Kíváncsi lennék ki hogy csinálja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook