Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? fórum

Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. okt. 7. 08:07
Nekem a L-Lizin jött be, de nem kaoszula, hanem por alakban. Igaz, pocsék íze van, de hatásos
930. nila
2013. okt. 7. 06:03

tegnap 2 db herpeszke jött ki a számon :/

boldog vagyok ,mert ma indulunk kipihenni a nyári sok-sok melót :'( .

Tök undi és basszus kettőőőőő .

a jegelés semvette kedvét ,tegnap este fokhagymát nyomtam rá.

lázas voltama héten tuti az hozta ki .már hiányoltam a kis dögöket :/ mindig kettesével jönnek :(

929. eva7171
2013. aug. 8. 19:11
Rájöttem már én is,azért jön ki néha,mert késő este megterhelem a gyomrom.Hát nem koldusként vacsorázva .Sokszor már kihagyom az esti evést,de amikor 10 után haza esek éhesen a melóból.
928. Drop
2013. aug. 8. 19:04
Én amióta elkezdtem az életmód váltásom (mínusz 26 kg ) tavaly februárban, azóta egyszer talán tavaly áprilisban volt herpeszem, azóta semmi. Pedig előtte szinte havonta jött ki a számon herpesz és nagyon durva herpeszek.... sokszor olyan volt a szám, mint akinek szilikonos a szája. És nem is egy jött ki hanem 4-5 olyan cseresznye nagyságúak. Minimális lisztet eszem, több zöldség, gyümölcs, hal és heti 4-5-6 napi sport. Tán ennek köszönhető, hogy az én herpeszem nem mutatkozik.
927. eva7171
2013. aug. 8. 18:29

Gyógyszert már nem hogy erre,már semmire se szedek.

Egyik reggel erre keltem én is,már nyomtam is rá a friss gyömbért.Aznap pont biorezonenciára mentem,és kezelést is kaptam a herpeszre ha már így jártam.

Úgy visszahúzódott,hogy se hólyag se seb már másnap.

Miért kellene ezzel 10 napig szenvedni,a gyógyszertári krémekkel ezt tapasztaltam annak idején.

926. esőcsepp (válaszként erre: 925. - Ingryd)
2013. aug. 5. 14:56
Az aszpirint én is kipróbáltam, de sajnos nekem mindig kijött, de annyiban legalább segített, hogy nem dagadt fel a szám. A Lizin nem használt, bár én csak két kapszulát vettem be egyszerre, lehet az kevés volt?
925. Ingryd
2013. aug. 2. 12:37

Sziasztok!

Sajnos én is bővítem a HPV simplex sújtotta esetek listáját, nagyon sok módszerrel próbálkoztam már, hellyel-közzel sikeresen és nem. Persze mindenkinél más tényező hozza ki a nemkívánatos hólyagocskákat. Jelenlegi és legjobb tapasztalatom eddig, hogy mikor a bizsergő érzés megjelenik nálam, azonnal két aspirint beveszek, ez többnyire bejön ha még időben felismerem a jeleket. Most legutóbb ez nem jött be, későn vettem be, de sokat olvastam a Lizin C kapszuláról, hát most kipróbáltam... Az eredmény? Aszpirin után másnapra mégis megjelentek a hólyagok égő viszkető érzés, a Lizinből vettem be délután egyszerre 3 kapszulát a kellemetlen érzés kb 10 perc múlva elmúlt, mintha semmi bajom nem lenne... Propolissza ecseteltem 2-3 óránként ez szárít és fertőtlenít. Két napja jött ki, de már szárad és szinte teljesen visszahúzódott... A Lizinből napi 3X3 kapszula, propolisz ecsetelésre, esténként egy aszpirin. Első tapasztalatom évek óta és bevált, csak ajánlani tudom! Fel a fejjel!!!

924. nmoncsi
2013. jún. 21. 14:45

Igen,sajna igazad van.Szerintem vannak bizonyos emberek, akiknek a legkisebb legyengüléstől is kijön.Hát,ez van.Azért igyekszem figyelni rá,hogy mi lehet a kiváltó ok.

Olvastam korábban vmi lézeres kezelésről, ami lerövidíti a gyógyulási időt és ritkábbá is teszi a kiújulásokat. Persze lehet hogy csak kamu, de ha bárkinek bármi tapasztalata van ezzel kapcsolatban akkor ossza meg légyszi:)

923. bc257fd221 (válaszként erre: 922. - Nmoncsi)
2013. jún. 20. 07:54

Gyenge immunrendszer,stressz,kimerültség.Gondolj vissza,hogy milyen időszakokban jött ki!

Egyébként tök mindegy,ha nem lehet visszaszorítani így is egy hét,kencékkel is egy hét.

922. nmoncsi
2013. jún. 19. 17:56
Tegnap jött ki reggelre a herpeszem de mostanra szerencsére lelohadt.Tegnap többször bekentem propolisszal,meg eszembe jutott,hogy nemrég vettünk sószappant úgyhogy azzal is jól bekentem.Szerintem tök jól szárít,érdemes kipróbálni,pattanást is leszárítja szépen.Nekem általában 2-3-szor szokott lenni egy évben.Eddig nagyon zavart az is,de mostmár kibékülnék ezzel a számmal,mert az utóbbi egy évben már legalább 10-szer volt.Az szerintem rohadt sok:S Persze volt mikor egész kicsike, de volt mikor több is volt egyszerre,ősz-tél volt a tetőpont.Nem tudom mi lehet a bajom.És ráadásul nálam az esetek nagy részében éjszaka jön ki úgyhogy reggelre már ott virít,még vissza se tudom szorítani.Gyógyszert én sem szeretek feleslegesen szedni,mert egészségtelennek találom,de már kezdem indokoltnak érezni:S
921. bc257fd221 (válaszként erre: 920. - Nmoncsi)
2013. jún. 18. 18:47

Én már a tűzoltásért nem fizetek!:D

Belsőleg nem szedtem semmit,nem szedek gyógyszert csak,ha nagyon muszáj,a herpeszvírus,meg,ha egyszer aktivizálódott úgyis marad,csak idő kérdése.:(

920. nmoncsi
2013. jún. 18. 17:32
Sziasztok!Már régóta olvasom a fórumot,de csak nemrég regisztráltam.Sajna nálam is gyakori vendég az ajakherpesz már több mint tíz éve.Legtöbbször ősszel és télen jelenik meg,de kiszámíthatatlan és ma reggelre is lett egy felül úgyhogy "szépen" nézek ki ismét.Már nagyon sok mindent kipróbáltam: kencéket, házi praktikákat,tapaszt,eddig nem igazán vált be semmi.Egyszer volt egy több hetes telviran kúrám,ami majdnem 2 évre tünetmentessé tett.Most megint gyakorivá vált úgyhogy ismét elgondolkodtam ezen.Nemrég kaptam egy üveg propoliszos tinktúrát a páromtól,most ezzel kezelem,külsőleg és belsőleg is nyomatom.Csodát már nem merek várni de tényleg csupa jót hallottam róla.Majd megosztom a tapasztalataimat feltétlenül.Ja,és egyvalami mégiscsak szuper,de az csak a seb elfedésében: Herpatch Serum. Ez a tapasz továbbfejlesztett változata.Csak annyit kensz fel amennyi szükséges és nem olyan bazi nagy mint a tapasz majd szépen megköt.Dehát az már csak "tűzoltás".
919. bc257fd221 (válaszként erre: 918. - Nila)
2013. jún. 18. 15:06
Oké! Legközelebb én is kipróbálom! Köszi az infót!:)
918. nila (válaszként erre: 917. - Bc257fd221)
2013. jún. 18. 14:37

Szió ! itthon vagyok . nem jött ki a herpesz , pedig tüző napnak is kitettem .Nem érzem a zsibogást-égő érzést se . Igen nekem is kijön amikor gyenge vagyok minden téren.

Istenem talán a jegelés segít ez lesz a megoldás ...de jó lenne . Nekem ez a 3.-ik alkalom amikor a jegeléssel nemhagyom kijönni a herpeszt !!!

917. bc257fd221 (válaszként erre: 916. - Nila)
2013. jún. 18. 08:23
Nekem általában akkor jön ki amikor totál kivagyok testileg,lelkileg,szellemileg!:)Már próbálkoztam minden praktikával,szo,szo így is egy hét,úgy is egy hét!:)Kíváncsi vagyok!:)
916. nila (válaszként erre: 915. - Bc257fd221)
2013. jún. 18. 08:04
okés , most megint lefagyasztottam picit , és indulok a strandra szerintem egyig ott leszek és ott nem tudom jegelni , kíváncsi vagyok én is h ki jön e ? ahogy haza érek akármi van jegelem azt a részt , és megírom mi a heyzet . ha ez be vállik boldog leszek :) Nekem 2010.-ben volt a csúcs szeptembertől folyamatosan herpesz volt a számon el sem múlt az egyik jött a másik és ez így ment 2011 májusig . Évi 3x 4x elő jön főleg mikor mensizek .
915. bc257fd221 (válaszként erre: 914. - Nila)
2013. jún. 18. 07:26
Azért írd majd meg,hogy kijött-e? Én is most szenvedek vele!:)
914. nila
2013. jún. 18. 06:11
Ma reggel 5 óra fele arra ébredtem ég és zsibog stb ..tudjátok milyen tünetei vannak . jegeltem ,jól megfagyasztottam azt a részt a számon .most nincs nyoma a herpesz erőlködésének . Próbáljátok ki .Még 2x-3x azért odafagyasztok neki :)
913. eva7171
2013. jún. 15. 18:56

A jégkocka és friss gyömbér nagyon bevált rá,de a női résznél nem gondolnám.

Nekem ott sose volt,de utána kérdezek majd

2013. jún. 15. 18:03

Sziasztok! Sajnos én is csatlakozom a herpeszesek klubjához ezért szeretném a segítségeteket kérni kedves profi herpeszesek !

Nekem menszesz előtt egy héttel jelentkezik ott a szeméremnél de elviselhetetlenül kellemetlen mit tudnátok nekem ajánlani kétségbe voltam vagyok emiatt esve hogy ez már második hónapja így van és ez így is lesz? Várom a tanácsokat előre is köszönöm

911. nila (válaszként erre: 909. - Maxité)
2013. jún. 15. 10:06

a Fiamnak a gréfutmag cseppek jó , nekem nem .

én ha érezem ,hogy kiakar jönni jegelem , már 2x megúsztam így a herpeszt . lehet hülyeség ,de ugye a hideg kinyírja a vírusokat ,és a herpesz is vírus :) ha kell éjjel is kimegyek és odanyomok valamit a fagyasztóból a számra . belülről a nyelvemmel védem a fogam :)

910. maxité (válaszként erre: 907. - Eva7171)
2013. jún. 14. 21:34

Mennyire hamar szárad le a gyömbértől?

Megelőzésre mit? Úgy, hogy ki se jöjjön!

És úgy, hogy ha csak érzem, hogy már jönne ki?


Köszi.

909. maxité (válaszként erre: 905. - Gubaa)
2013. jún. 14. 21:32

Az alkohol jó rá? Eddig ecettel kenegettem. És olvasgattam sokat, és nem tudtam még mindig eldöntetni, hogy teafa olajat, vagy inkább gréfutmag cseppet vegyek rá.

Ha kenegetem alkohollal elő sem jön?


Egyáltalán mivel lehet megelőzni, hogy ne jöjjön elő?

Szed valaki d vitamint? Mert már ezt is hallottam, hogy jó rá.

2013. jún. 7. 09:14
eros immunerendszer,es keves idegeskedes.
907. eva7171
2013. jún. 6. 12:09

Eddigi legjobb,( ha már kijött a herpesz), a friss gyömbér.(valaki javasolta,köszönöm neki)

Egy kis szeletkével néha-néha dörzsölni.A csípőssége fájdalom csillapítonként működik,és hamar leszárad a hólyagocska.

Miért nem találtam rá kb.20 éve?

906. sour (válaszként erre: 42. - Kivancsikacsa)
2013. jún. 3. 23:52
A sósav az vicces! :)) Nekem már egy hete lesz holnap, hogy kijött.De még ma is érzem azt a szúró fájdalmat. Múljon már el!!! Sosem volt még, fúj! Remélem nem is lesz!
905. gubaa (válaszként erre: 904. - Maxité)
2013. jún. 2. 22:55

Amikor érzed, hogy ki fog jönni, alkohollal kengesd. Én apukám házi páleszét használom :)

Másnap bekenem fogkrém-méz-teafaolaj keverékkel.

Gyógyulásra pedig a meleg kamillatea filteres borogatás csodákra képes!

904. maxité (válaszként erre: 901. - Eva7171)
2013. jún. 2. 22:09

Miket ajánlasz herpeszre a gyógyszereken kívül?

Te is próbáltál pl. teafaolaj, gréfutmag olaj...

Vagy miket és mi jön be? Gyógyszert én sem szeretnék szedni, de hogyan lehet kitolni az előfordulás gyakoriságát?

903. eva7171 (válaszként erre: 902. - Sour)
2013. máj. 29. 21:48

A c-vitamin mindennap fontos,alap legyen a jövödben.Olvassál róla,tényleg nem tájékoztattak minket és szüleinket se.De én már átadtam gyermekemnek,akinek csak a legas-legjobbat szeretném a világon.

Jó éjszakát

902. sour (válaszként erre: 901. - Eva7171)
2013. máj. 29. 21:41
Oké, köszönöm. Most valahogy minden kijön rajtam, az biztos, h az immunrendszeremmel lehet valami. Igazából nem eszem gyümölcsöt, C vitamint szedek, de azt is van mikor elfelejtem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook