Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jele annak ha megcsal a párunk? Téged csaltak már meg? fórum

Mi a jele annak ha megcsal a párunk? Téged csaltak már meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
96. 1eb84e4bad (válaszként erre: 60. - 624d20b450)
2010. jún. 23. 18:35
nehéz. mert mindiga rossz hír hozójára haragszanak. Ha szólsz, hibás leszel, met csak most tetted.
95. 1eb84e4bad (válaszként erre: 47. - Razsoann)
2010. jún. 23. 18:33
így van. okot csinál magának a szeretőre.
94. 1eb84e4bad (válaszként erre: 8. - Zitu79)
2010. jún. 23. 18:26
egyszerűen, menj el egyszer utána. titokban. és kiderül.
93. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - Zitu79)
2010. jún. 23. 18:25
húha, ez már akkor is gáz, ha nem megcsal, hanem valami mást csinál. Én sosem tűnnék el szó nélkül otthonról...
2010. jún. 23. 16:54
Amikor Piroska hüppögve panaszolja , hogy tegnapelőtt megerőszakolt a farkas hüp-hüp, meg tegnap is hüp-hüp, meg ma is oda megyek...
91. 624d20b450 (válaszként erre: 90. - Survivor3)
2010. jún. 23. 16:52
A kényszer nagy Úr:-)))
2010. jún. 23. 16:02

férfi el ment elé munkahelyre hazahozta. Közben a párom hozzá bújt a kocsiba. Ekkor állítolag a férfi a fejét lenyomta és orális szexre kényszerítette. . .


Ekkor mondtam hogy menjünk be a rendőrségre és tegyünk feljelentést. A párom nem akarja.


Ajaj...

2010. jún. 23. 09:44
Ha kiderül, hogy megcsalták, valami eltörik. És mindig fájó pont marad. Valami visszahozhatatlan, mint egy tüske, amit nem lehet eltávolítani. Az üveg, ami eltörik. Összeragasztani lehet, de a törés vonala ott marad.
88. BlackPanther (válaszként erre: 64. - Fdc9af4a7d)
2010. jún. 23. 09:33
Elváltunk:-)
2010. jún. 22. 21:09
Hát igen, nálunk is ez a helyzet. Ha meg bukta, akkor bukta. De nem lesz bukta!:D
86. sassy (válaszként erre: 85. - B7a110b583)
2010. jún. 22. 19:50
Hát ne is történjen !! Az én párom tudja hogy én hogy vélekedem erről, ehhez is tartja magát:-)) De pont ebből kifolyólag abban is 100%-ig biztos lehet hogy én sem csalom meg .
85. b7a110b583 (válaszként erre: 82. - Sassy)
2010. jún. 22. 19:44
Teljesen egyetértek veled! Én se tudnék második esélyt adni. Ez van. Pláne ha nem egy egyéjszakás dolog volt, hanem hosszú kapcsolat. Eközben azért lehet gondolkozni.:) De ha egyéjszakás lenne, akkorsem tudnék megbocsátan. Sajnos ilyen genya vagyok. Tutira még neki tennék szivességet hogy elküldöm magam mellől, mert állandóan csak bizalmatlankodnék meg szekálnám. Na de soha ne történjen ilyen...
84. 624d20b450 (válaszként erre: 83. - 35c81b79eb)
2010. jún. 22. 19:43
Ha elmondom a párjának és szétmennek akkor a csalfa férj marad velem kapcsolatban mert ugyebár ő a rokonom. Egy életen át haragudni fog rám??
83. 35c81b79eb (válaszként erre: 70. - 624d20b450)
2010. jún. 22. 19:38

Általában senki sem meri bevállalni, hogy elmondja a megcsalt félnek mit tesz a párja. Viszont mikor kiderül, akkor bezzeg mindenki mondja a magáét és kiegészíti a sztorit.

Én Téged is megértelek, nemtudom mit csinálnék egy ilyen helyzetben, de ha én lennék a megcsalt fél, biztos bíznék benne, hogy egyszer valaki őszinte lesz hozzám és nem csinálnak hü..ét belőlem tovább a hátam mögött.

Én nem vagyok annak a híve, hogy amiről nem tudunk az nem fáj.

82. sassy (válaszként erre: 80. - B7a110b583)
2010. jún. 22. 19:34
Akkor mégis van aki egyetért velem?? Ha ilyen téma került előtérbe és én elmondtam véleményemet a második esélyről mindig letámadtak, hogy az jár meg blablabla
2010. jún. 22. 19:27
le sem merem írni - mivel az egy elég rugalmas hely... :-))
2010. jún. 22. 19:27
takcsab, nekem az a véleményem, hogy ha még csak meg sem lehet igazán beszélni vele, akkor én a helyedben lépnék. Elég azoknak ilyen dolgokkal küzdeniük, akiknek muszáj pl gyerek miatt. Én pl biztos nem tudnám elképzelni a jövőmet egy olyan emberrel, aki megcsalt. Ha most még így kényelmes neked, akkor szórakozz vele, érezd jól magad amíg tudod, de a jövőt én nem alapoznám rá az tuti.
79. sassy (válaszként erre: 78. - A14deb9047)
2010. jún. 22. 19:25
Ezen én is gondolkodtam, többször is elolvastam hogy jól olvasom-e. VAjon jól értelmezem?
78. a14deb9047 (válaszként erre: 68. - Takcsab)
2010. jún. 22. 19:24
Ez a "kitágul" fura kifejezés...
77. sassy
2010. jún. 22. 19:24
Takcsab én sajnos nem vagyok jó tanácsadó mert nem tudom a hasonló helyzeteket tolerálni. Én azt tenném vele amit veled a rendszer ! Ez az én véleményem lehet nagyon sokan nem értenek velem egyet de nálam nincs második esély. Nem tudnék benne bízni többé.
76. a14deb9047 (válaszként erre: 74. - Takcsab)
2010. jún. 22. 19:21
üdv.
75. a14deb9047 (válaszként erre: 72. - Sassy)
2010. jún. 22. 19:20
valami miatt kidobta a rendszer
74. takcsab (válaszként erre: 72. - Sassy)
2010. jún. 22. 19:19
Kidobott a rendszer
73. 6924121179 (válaszként erre: 70. - 624d20b450)
2010. jún. 22. 19:19

Sztem ne is akard, még te éreznéd magad rosszul!

Maradj csendben, az a bölcsebb megoldás!

Minden szög egyszer kibújik a zsákból!

72. sassy
2010. jún. 22. 19:18
Takcsab hová lettél?
71. 6924121179 (válaszként erre: 68. - Takcsab)
2010. jún. 22. 19:17

Ezt csak Te tudhatod!! Senkitől ne várj választ!

Ha neked nem jó ez így, akkor lépj! Ha szereted bocsáss meg, de akkor ne vágd a fejéhez, ha meg nem tudsz túllépni, akkor léc! Ez vélemény, a döntés a tied!

Minden kapcsolat mást, és mást bír el!

70. 624d20b450 (válaszként erre: 62. - BlackPanther)
2010. jún. 22. 19:15
Az a baj hogy egyik csaj sem tud a másikról úgyhogy nekem tényleg annyi ha kiderül:-(( Két oldalról kapom majd az áldást, meg még anyósomtól is. Ez utóbbitól tartok a legjobban én leszek a legnagyobb szar. Mert a fia az szent !!!Lehet már nem is akarom annyira hogy kiderüljön?
69. a14deb9047 (válaszként erre: 68. - Takcsab)
2010. jún. 22. 19:11
Gyorsan meglépett! Már nincs is fönt!
2010. jún. 22. 19:07

Sziasztok!


Van problémám, amiben a segítségetek kérem. Kicsit káosz van az egészben, minden észrevételt, tanácsot örömmel fogadok.

Igyekszek mindenre kitérni a probléma vázolásakor:



Én egy 27 éves férfi vagyok!!!!


A párommal tavaly februárban ismerkedtünk.

Elég gyakran találkozgattunk, kb 2 hónapra megismerkedésünk után lett köztünk szex. Nyílván előtte voltak más probálkozásaink, ami mindkettőnknek jó volt (Ezt nem véletlenül említem, hanem talán a későbbiekben jelentősége lesz)


Mivel elég jó kapcsolat alakult ki köztünk, tavaly összel úgy döntötünk hogy kikőltözünk külföldre együtt. GYakorlatilag együtt élünk.


Viszont karácsonykor kezdőttek a bajok: párom bekapcsolta egy régi telefonját, mert valamilyen oknál fogva el kellett kezdenünk használni. Az sms-ket persze nem törölte ki. Nem vagyok féltékeny tipus, viszont kellett a hely és ki kellett törülni pár sms-t ÉN beleolvastam nehogy valamilyen fontos dolgot törüljek ki.


Igazából eléggég meglepődtem, ekkor átnéztem az emailjeit és az iwiw postafiókját.Miután megcsináltam a cikuszt a párom kitállalt:


Mielőtt megismerkedtünk egy házas férfivel volt viszonya, aki közel 40 éves. (párom 27)


Viszont ez a viszony a megismerkedésünk után is megmaradt. (szexeltek)


Egészen júniusig. Utána emaileztek stb.. Például amikor panaszkodtam páromra hogy az együttléteink alatt kitágul, akkor megkérdezte ettől a férfitól hogy amikor együtt voltak kitágult-e...Vagy: úgy kezdi a levelet: Szia Drága (mármint a párom)



Miután kivertem a biztosítékot, azóta nem leveleznek egymással.


Hajlok afelé hogy megbocsássam neki ezt a dolgot, de amikor megkérdezem hogy miért: Ő nem tudja, hagyjam Őt békén, mintha nem is Ő lett volna, Nem tudja hogy jutott ide...


Ő nem akar erről beszélni...Továbbra is együtt élünk...


Őn szerint ebben az esetben mi a helyes magatartás részemről? Szeretem még mindig viszont nem tudok ezzel a dologgal mit kezdeni....

szeretném kideríteni az okot, hogy késöbb ne legyen ilyen. Így nehézm,ha teljesen elzárkóik előle.



Amikor felhozom, azzal védekezik: fél évig nem bizonyított? Nem tesz meg nekem mindent? Meg úgyis figyelem, nem csinál semmi rosszat...


Nálam nem így működik a dolog, hogy berakok X zsetont és akkor helyre van hozva minden. Vagy a mérleg egyik oldalára rakok valamit és egyensúlyozza a másikat...


Azt is mondta hogy Ő már nen akarta ezt csinálni, a faszi rákényszerített....Én persze megkérdeztem hogya?????

A férfi el ment elé munkahelyre hazahozta. Közben a párom hozzá bújt a kocsiba.Ekkor állítolag a férfi a fejét lenyomta és orális szexre kényszerítette...

De ezt én nem értem hogy lehet kényszeríteni? Tegyük fel igen..Akkor utána mi ez a kedves hangú levél a párom részéről? A párom kérdezte meg: "Szia Drága, hogy vagy????"


Ekkor mondtam hogy menjünk be a rendőrségre és tegyünk feljelentést. A párom nem akarja.


Már mérgemben azt mondtam Neki, hogy én is szerzek egy szexpartnert. Viszont én be is fogom mutatni neki és tudni fog róla. Erre ne részletezzem a válaszát....példa: "Te hülye vagy, Te defektes vagy, valami nagyon zakkant nálad odabenn" Ha Ő döntött amelet, hogy a kapcsolatba nála belefér egy másik fél, akkor ez nálam miért nem lehet így? Amig nem derült ki a hülyesége mindig azt mondta nekem:"Amit adsz, azt kapsz. Ha Te megcsalsz, akkor én duplázok" Mióra megtudtam róla a dolgokat, ezt nem mondta :-)))


Kezdem magam egy marhának érezni.

Mit tegyek? Véleménye az egészről?


Remélem sikerült mindenz leírnom!


Üdv

2010. jún. 22. 19:04
Intézzék csak el egymást közt! Nem a rossz hírt hozó a bűnös - ahogy ez szokott lenni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook