Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meztelen pocak fórum

Meztelen pocak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. júl. 23. 15:53
Kedves Rozsa! Egy Istenfelo embertol epp azt varhatnank el,hogy szeretettel,megertessel fordul minden embertarsa fele.Vagy javits ki,ha a Biblia valaha arra tanitott volna,hogy barki folott is itelkezzen a hivo lelek!Ha SzuzMaria ezekben az idokben adna eletet az Isten fianak, fogadni mernek,hogy o is orulne,ha megoszthatna tapasztalatait, felelmeit, oromeit azokkal,akik ugyanabban a cipoben jarnak,mint o.Szamomra ezt jelenti a vallas es a hit:Szeress es fogadj el mindenkit olyannak amilyen! Azt hiszem a keresztenyseg es Jezus igazi mondanivalojanak megerteseig meg hosszu az utad.Persze az is lehet,hogy en mast tanultam minderrol!:-)Ja es en sem megbantasnak szantam csak ugy ereztem elmondom a sajat gondolataimat.
2008. júl. 23. 15:23

Elég fura hogy nem reagál vissza egy hozzászóláshoz sem!Gondolom nem számitott arra ,hogy senki nem áll ki mellette!De sebaj!Igy jár az aki olyan oldalakat ,forumokat nézeget ami őt nem is érdekli,csak megszólni tudja a kismamákat!Ha ezek a fotók nem tetszenek akkor csak ajánlani tudom a mellplasztikás lányok képeit!

Mi itt nagyon sokan örömmel várjuk,ényképezzük és mutatjuk meg a büszkeségünket!Mert büszkék lehetünk rá!És ebben pedig semmi erkölcstelen dolog nincs!Mi nem intim helyeket fotózunk és mutogatunk,hanem a pocakot!Gondolom a fórum inditója még strandra sem jár,mert ott biztosan kifeküdne egy-két monokiniző hölgytől,akik a hátukon napoznak!Vagy az nem erkölcstelen?Csak egy terhes nő képei azok?Nevetséges ez az egész!

15. 298dc77b34 (válaszként erre: 1. - Rozsazsa)
2008. júl. 23. 14:21

Senki nem a nyilvánosság elé tette, saját oldalán találhatók a képek, amit ha nem keresel, nem talál meg magától.

Hogy egy terhes pocak közönséges és zavaró látvány? Pontosan inkább ez a megítélés zavaró egy ilyen oldalon, ahol zömében vannak kismamák, anyukák. Sem én, sem más nem erőszakoljuk a magánéletünket rád, te magad klikkelsz a képekre és a hozzászólásokra.

14. bezike (válaszként erre: 13. - A.barbi)
2008. júl. 23. 14:14
Szia Barbi, várjuk a képeidet!!!! És köszi a támogatást.
2008. júl. 23. 14:03

Csajok!


Igaz én még nem vagyok kismama, de szerintem semmi kivetni aló nincsen abban, hogy megmutatjátok a pocikat!

Aki nem tudja ezt elfogadni, az ne keresse ezeket a fórumokat!

Szerintem ez az élet legcsodálatosabb pillanata és tapasztalatból mondom az itt összegyült kismamák és asszonyok (lányok) fantasztikus kapcsolatba kerülnek és már alig várjuk, hogy lássuk ki mennyire gömbölyödik és növekszik gyemekének szállása :)


Remélem én is tudok majd feltenni ilyen csodálatos képeket! :)

12. vviki2
2008. júl. 23. 13:27

Én is "kiteszem" a pocakomat, büszkén viselem, pedig már a harmadik babánk ideiglenes otthona... Számomra is nagy boldogság a várandósság és igyekszem kiélvezni minden pillanatát. Csak azt nem értem, hogyha ez mást zavar, akkor miért nézegeti a képeimet?!!! Nem erőszakolom magam senkire, akinek ez zavaró, az ne látogassa a kismamás fórumokat.

Ennyi.

11. bezike
2008. júl. 23. 12:01
Én szívesen kiteszem a nagy pocakomat, mert a világ legboldogabb embereként mutatom meg azt, hogy egy csodálatos kis jövevény készülődik kibújni belőlem és ha ez nem tetszik, akkor jegyezd meg a nevem és többet ne nézd meg a képeimet. Én büszke vagyok rá. Itt egy bizonyos szűk körbe tartozom, a kismamák közé. Jelenleg a 31. hét felé közeledem és a terhességem/terhességünk alatt végig fényképeztük a hasunk növekedését. Sőt, alig vártuk, hogy már kezdjen látszódni. Egymásnak mutogatjuk, nem ország-világnak. A gyerekek szerintem ezen nem háborodnak fel, hiszen a tévében sokkal durvább dolgokkal találkoznak.
2008. júl. 23. 11:58

Én sosem szerettem mutogatni a növekvő pocakomat senkinek...


Ennek ellenére egyáltalán nem zavar,hogy mások ezt teszik!

9. 754c7e07c3 (válaszként erre: 7. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 23. 11:51
Így van. :))
8. gyebitimi (válaszként erre: 7. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 23. 11:50
Na ja,de azt már nem akartam írni,túl sok lett volna!:)
7. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 5. - Gyebitimi)
2008. júl. 23. 11:49
meg a cickók és egyebek:))
6. 754c7e07c3 (válaszként erre: 3. - 754c7e07c3)
2008. júl. 23. 11:48

Bocsi, írni elfelejtek. :))

*Kivetnivaló, nem. :))

5. gyebitimi (válaszként erre: 1. - Rozsazsa)
2008. júl. 23. 11:44
Szerintem meg sokkal szebb látvány egy pocak mint egy felvágott nyak vagy has!Azokkal is tele szokott lenni a galéria.Csodálom is,hogy nem azok a képek zavarják!
4. liaandi (válaszként erre: 1. - Rozsazsa)
2008. júl. 23. 11:42
Csatlakozom az elöttem szólóhoz!Ha zavar a látvány ami másoknak boldogság ,mert lehet éveket vártak arra hogy pocakuk legyen,és sok barátot szereztek ezen az oldalon.Ha zavarónak tartod akkor ne menj olyan fórumban ahol kismamák beszélik meg és osztják meg egymással a terhesség örömeit!
3. 754c7e07c3 (válaszként erre: 1. - Rozsazsa)
2008. júl. 23. 11:42
Nm értelek. Miért nézed, ha zavar? Szerintem fantasztikus látni, ahogy egy élet növekszik, és semmi kivetnivalót nincs benne.
2. rekag (válaszként erre: 1. - Rozsazsa)
2008. júl. 23. 11:39

Sajnálom, hogy így látod.

Talán egy megoldás maradt számodra: ne nézegesd mások képeit.

2008. júl. 23. 11:29
Végig néztem a képeket és a 75%-a meztelen különböző hetes pocakokkal van tele. A legcsodálatosabb és szerintem a legintimebb dolog a babavárás,az édeshármas. Ami csak a családé azoké akik várják és átélik a csodáta mindennapokban. Nem tartozik idegenekre, más férfiakra pl., gyerekekre stb. Igy kitenni a nyilvánosság elé nekem nagyon közönségesnek hat és zavaró látvány. Bocsánat ezzel senkit nem szeretnék megbántani de senki magánélete em tartozik rám és kellemetlen amikor akaratlanul is rámerőszakolják.
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook