Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meztelen pocak fórum

Meztelen pocak (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. cb82b220ce (válaszként erre: 44. - D11354fb1f)
2010. máj. 31. 10:00
értem,persze utcán az más.De ha valaki lefényképezi pucéran azzal szerintem semmi gond :-) Főleg ha szép pociról van szó.
46. Mzsuka
2010. máj. 31. 09:59
Én is pocis vagyok,de az utcán nem mutogatom.De szerintem a többi kismamának meg lehet mutatni nyugodtan.Abban nincs semmi rossz.Ruha alatt nem nagyon lehet látni,hogy ki éppen hogy áll.
2010. máj. 31. 09:58
nekem se tetszik pedig 2 terhességen vagyok túl de nekem taszító egy terhes nő haspólóban
44. d11354fb1f (válaszként erre: 41. - Cb82b220ce)
2010. máj. 31. 09:57
nem, dehogyis, nem az hogy gond lenne vele, nincs bajom vele, mert tényleg mindenki azt csinál amit akar...és nem is kell elrejteni 55 kabát alá, mert szépnek szép...csak az, hogy semmi nem fedi... érted?:)
43. zakkanat52 (válaszként erre: 39. - D11354fb1f)
2010. máj. 31. 09:56
Hát mondjuk tényleg nem igazán pozitív, ha valaki nagy pocakkal haspólózik...
2010. máj. 31. 09:56
szerintem-jav.
2010. máj. 31. 09:56
Szerintem semmi gond nincs vele :-) Szép a pocak,nincs azon mit rejtegetni.Amúgy szerintem azért mert egy pólón keresztül nem is látszik normálisan,akkor mindegyik egyforma lenne :-)
40. 9242a6388c (válaszként erre: 39. - D11354fb1f)
2010. máj. 31. 09:55
Neki tetszik, serintem ennyi. Vagy divat...:O)
2010. máj. 31. 09:54

Sziasztok!

Leszögezem, nem veszekedni, felháborodást kelteni szeretnék, csak kíváncsi vagyok, és remélem, hogy valaki segít a kiváncsiságom kielégítésében:)

Kismamik, miért mutogatjátok a pocakotokat úgy, hogy felhúzzátok a polót?

Nem tudom, hogy miért, de szerintem ez nem a legszebb így. Félre ne értsetek, szép a poci ha gömbölyödik, imádom a gyerekeket, de ezt nem a négy fal között kellene? A férjeknek, családnak? Láttam már olyat is az utcán, hogy egy a szüleés felé járó nő haspolóban sétálgatott... ez mire jó?

(nem bántani akarok senkit!)

2008. dec. 27. 13:19

Ma a Babavilágban mutattak egy 8 hónapos várandós kismamát meztelen pocakkal. Szép kerek pocakja volt.

Éppen egy vizsgálatot végeztek rajta.

37. S.Sandra (válaszként erre: 36. - Matyas24)
2008. nov. 3. 13:44

nekem semmi bajom vele.


ha nyáron lettem volna pocakos, akkor a strandon simán mutogattam volna.:) az utcán csak diszkréten, úgy hogy max.a poci egy kicsi része legyen kint.

2008. nov. 2. 11:49

Szeretnék ezen téma címével kapcsolatban rákérdezni valamire!

Én láttam már nem egyszer olyat, hogy egy kismama az utcán úgy sétált, hogy szabadon volt a pocakja.

sőt, strandon is láttam már kismamákat meztelen pocakkal. Ami mondjuk a nyári melegben még nem is annyira meglepő ez.

Szeretném megkérdezni, hogy mia véleményetek ezekkel kapcsolatban?

35. Lukasikmoncsi (válaszként erre: 1. - Rozsazsa)
2008. okt. 25. 18:17

Szia!

Nem értem hol itt az erőszakolás???Nem kötelező vadidegenek képeit nézegetni!

2008. okt. 25. 08:34
Mit gondoltok arról, mikor egy kismamának, mondjuk egy strandon a nyári melegben szabadon van a pocakja?
2008. okt. 17. 14:13

Szerintem is semmi kirívó nincs abban, ha egy kismamának szabadon van a pocakja. Én semmi kivetnivalót nem látok benne.

Sőt! nekem még tetszik is.

Ráadásul itt a kismamák egy közösséget alkotnak és egymásnak mutogatják a képeiket. Nem pedig a nagyvilágnak.

Akinek nem tetszik, ne látogasson ilyen fórumokat!

2008. szept. 20. 22:34

Köszönöm a megértést. 61 évesen sem vagyok prűd, de az erős napsütés még a babáknak sem használ. Ezt egy fiatal anyukától hallottam az iwiwen.

Sok mai fiatal anyukát ismerek, s nem csak keresztyéneket, és ők is velem értenek egyet.

/De/ Nagyon örülök, hogy sok sok kismamát látok, s sok tündéri kisbabát is.Puszi mindenkinek....

2008. szept. 19. 21:46
Attol fugg hol meztelen...
30. titti7
2008. szept. 19. 21:29
Egyébként, ha megnézitek Rózsazsa adatlapját: 61 éves! Az ő korában nem volt ez divat - úgyhogy szerintem nem kéne bántani - ráadásul kedvesen, intelligensen fogalmazott!
29. titti7
2008. szept. 19. 21:14

Kedves Rózsazsa, teljesen egyetértek veled! Sajnálom, hogy olyan sokan félreértettek! A pocak-mutogatósdi csak egy divathóbort, egy elkezdte, a többi utánament!


UI: Imádom a szexet, nem vagyok prűd, és csodálatos az anyaság, semmi bajom a meztelenséggel!Nem ítélkezem mások felett, mindenki azt tesz ki a net-re, amit akar, de szerényen oda biggyesztem: Nekem sem tetszik ez a fajta "divat"!

Nem ettől leszünk jobb anyák!:)

28. Myrtille (válaszként erre: 21. - Bezike)
2008. júl. 24. 16:38
Köszönöm a bíztatást!:) És mégegyszer gratulálok a fiatalúrhoz mégegyszer!:)
27. rozsazsa (válaszként erre: 15. - 298dc77b34)
2008. júl. 24. 16:26
Nem voltam az oldaladon, sem senkién. Még mindig szeretem a kismamákat nem kutakodom sehol. a képgalérián jártam csak tájképeket és szebbnél szebb babákat nézni.
26. rozsazsa (válaszként erre: 12. - Vviki2)
2008. júl. 24. 16:06
Bocsánat nem kismamás fórumon láttam, a többire az előbb válaszoltam. Gratulálok a harmadikhoz.
25. rozsazsa (válaszként erre: 5. - Gyebitimi)
2008. júl. 24. 16:03
Az is zavarna de eddig még tájképkeresés közben nem találkoztam ilyennel.
24. rozsazsa (válaszként erre: 4. - Liaandi)
2008. júl. 24. 16:02

Más megbeszélni és osztozni a csodában segiteni, tanácsolni a kezdőket, varrni kötni horgolni tanitani a kismamákat, minden fortélyt átadni nekik, és más kitenni a meztelenséget a kirakatba.

Nagyon sok kismama van a környezetemben, de egyik sem tenné ki a meztelen hasát ország-világ elé.

23. rozsazsa (válaszként erre: 2. - Rekag)
2008. júl. 24. 15:58

Bocsánat nem kimondottan ezt kerestem, nagyon kedves képeket tesznek fel sokan akár családit akár babásat, akár nyaralásról, tájképeket stb.

A mások képei, az Ő örömük"dicsekedésűk" örömmel tölt el. Jó látni a szépet minden fornmában. A babákat is nagyon szeretem, és ők is szeretnek engem. Nem egyoldalú a dolog, lehet, hogy konzervativ vagyok ezen a területen, három terhességem volt, de még mindig úgy gondolom alz az enyém volt,a családomé mindenperce,megmozdulása,átéltem a csodát de zavart volna ha valaki a meztelen pocimat nézegeti.

2008. júl. 24. 07:48

Szerintem nem erőszak a disznótor!!

Egyébként a has ha "meztelen " attól még semmi intim dolgot nem mutatunk magunkból!! Ez még félaktnak sem hívható!!

És ha ez annyira "magánügynek" számít akkor miért van az , hogy lépten nyomon a hasamat tapogató nénikbe botlom az utcán!! na az inkább zavaró mint egy olyan kép , ahol nem a hason , hanem abenne rejló babán van a hangsúly++

Remélem ezt a témát a mellplasztikásoknak is felveti valaki , mert az tényleg nem gyerekeknek való!!!!

21. bezike (válaszként erre: 20. - Myrtille)
2008. júl. 23. 19:21
Még ráérsz, ne siesd el a dolgot. Tapasztalatból mondom. 25 éves korod után bőven ráérsz szülni. Előbb még éld az életed. Pocakos képre mindig kíváncsiak lesznek az emberek, ettől ne félj. :)
20. Myrtille (válaszként erre: 19. - Bezike)
2008. júl. 23. 19:18
Köszönöm, és hidd el, igyekszem! Jóó, persze, nem 17 évesen készülök én sem babát várni, de remélem, lesz még olyan ember, aki kíváncsó jó pár pocakos képre:)
19. bezike (válaszként erre: 18. - Myrtille)
2008. júl. 23. 19:11
Szia Myrtille, fiatal korod ellenére nagyon felnőtt módon és éretten nyilatkoztál. Hiába, a fiatalok ma már sokkal korábban érnek, mint anno. Köszönjük a bíztatást, és ha majd eljön a te időd (persze még ráérsz, tanulj, bulizz, ismerd meg a világot) kívánom, hogy hasonló csodálattal éld meg ezt az időszakot. Üdv, Bezike
18. Myrtille (válaszként erre: 1. - Rozsazsa)
2008. júl. 23. 19:06

Én úgy gondolom, h mindenkinek szíve joga, hogy mit mutat meg a magánéletéből... Ha ez neked nem tetszik, nem kell megnézni a képeket, senki sem kényszerít rá erre! Szerintem egy növekvő pocaknál nincs nagyobb boldogság, és érthető, hogy mnidenki szeretné azoknak megmutatni a legféltettebb kincsét, akiknek nap mint nap elmeséli a tapasztalatait, gondolatait, esetleg félelmét. Mondom én, 16 évesen... Szerintem ez a követendő példa, nem egy olyan nő, aki annyira (bocsánat a kifejezésért) annyira prűd, hogy szerinte ez mind "magamutogatás"!Vagy nem egy olyan nő, aki mindenét a karrierjére áldozza...

Persze, intim dolog, nagyon sok más dologgal együtt... Senki se a Nagyvilág, a Nagy nyilvánosság elé teszi ki a pocakját! Ha nem tetszik, egyszerűen ne nézdd meg!!


Szorítok nektek lányok, hihetetlen aranyosak tudnak lenni a képeitek! Bátran rakjátok fel továbbra is a fotókat! És gratulálok mindenkinek!

Jó babavárást, és rengeteg örömet a manócskákhoz!

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook