Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meztelen fotó-segítség! fórum

Meztelen fotó-segítség! (beszélgetős fórum)


1 2
9. 0292fff612 (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2008. júl. 4. 10:19
Köszi!Biztosan igazad van mindenben.Egyébként azt mondta ő is küld,ha akarom.Tudod ez egy speciális helyzet,én pedig nem vagyok olyan buta,hogy ne tudjam ezt.Lehet,hogy ha hazajön nem is akar találkozni velem.Meg aztán egy férfi egyedül egy kamionban,el tudom képzelni mire kell neki egy ilyen kép,és nem biztos,hogy részt akarok ebben venni.
2008. júl. 4. 09:59

Soha semmilyen körülmények között nem küldenék meztelen fotót magamról, akár hogy is nézek ki. Rengetegen élnek a testükből erotikus fotókból és videókból, ingyen még azok az emberek sem küldenének meztelen fotót magukról - szerintem...

Küldhetsz az arcodról fotót, egész alakos képet is, de ruhában.

Egyébként ő küldött neked magáról meztelen képet? Ez lenne a minimum, ha már tőled is ezt kéri. Egyébként nem beteges ez egy picit??? Találkozzatok az életben, legyen élő randi, aztán ha úgy alakulnak a dolgok, akkor majd megmutatod neki élőben a tested...

Még régebben próbáltam neten keresztül ismerkedni, még a chat jó is volt, de mikor életben találkoztam azokkal az emberekkel... Úgy döntöttem, soha többé. :)

7. 0292fff612 (válaszként erre: 6. - Cel)
2008. júl. 4. 01:54
Ez tényleg érdekes gondolat,és úgy gondolom van alapja.Talán nálam is.Én már beszéltem vele telefonon,és van egy ismerősöm,akivel közösen bérelnek házat odakint.Tőle is próbálok információt szerezni róla,hogy jobban megismerjem.Persze ez még így is odébb van.
6. cel
2008. júl. 4. 00:28

Talán nem szorosan a kérdéshez kapcsolódik a következő gondolat, de tanulságos.

Nagyon érdekes dolog ám a neten, csupán csak levelezésen alapuló, vagy chaten kialakult ismeretség, amely néha képzelt szerelemmé alakulhat. Szerelmesek lehetünk abba az egyénbe, akit mi elképzelünk. Képzeletünkben olyannak látjuk, online társunkat, amilyennek látni szeretnénk. Veszélyes játék, de hát biciklizni is veszélyes:))

5. 0292fff612 (válaszként erre: 4. - Cel)
2008. júl. 4. 00:20
Én is így gondolom.Ennyi idő alatt nem is épülhet ki a bizalom.
4. cel
2008. júl. 4. 00:18

Nem vagy régimódi, csak az ember eleve rejti a testét.

Ha a testünket odaadjuk valakinek, az a feltétlen és odaadó bizalom jele.

És tulajdonképpen egy fénykép csak fénykép, nem a valós tested.

3. 0292fff612 (válaszként erre: 2. - Cel)
2008. júl. 4. 00:14
Köszönöm a választ!Nem régen ismerjük egymást,de nagyon tetszik az illető.És ezt a kérést leszámítva rendes embernek tűnik.Én is afelé hajlok,hogy nincs kép,de nem tudom nem csak én vagyok-e túl régimódi.
2. cel
2008. júl. 4. 00:08
Felejtsd el az illető e-mail címét is. Ez éppen olyan, mintha a parkban találkoznál valakivel aki azt kérné tőled, hogy vetkőzz mezítelenre. Persze nem tudom, hogy mióta "ismeritek" egymást, de nem vall nagy tiszteletre, ha ezt kéri tőled. Én nem küldenék ruhátlan képet.De lehet, hogy még is, de csak azért, hogy elmenjen a kedve a további meztelen képek nézegetésétől:))
2008. júl. 3. 23:58
Segítsetek,kérlek!Egy netes társkeresőn megismerkedtem egy férfivel,aki magyar,de külföldön él,és kamionos.Szeretné,ha küldenék neki egy meztelen fotót magamról.Lehet,hogy csak én vagyok túl szemérmes,de ez nekem meredek!Szerintetek mit csináljak?Ti küldenétek?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook