Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció előrehozatal, vagy késleltetés! Hogyan lehetséges? fórum

Menstruáció előrehozatal, vagy késleltetés! Hogyan lehetséges? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. Dr.Choriso (válaszként erre: 6. - Loni)
2008. aug. 5. 16:48

Szia Loni!

Nekem teljesen rendszeres, 28 napra jön meg, csak most a 28-ik nap a nyaralásba beleesik! :(((

2008. aug. 5. 16:38
Én soha nem szedtem tablettát. Amikor késleltetni akartam, akkor Orgametrilt írtak fel. Akkor kell abbahagyni amikor már megjöhet a mensi.
6. Loni (válaszként erre: 5. - Dr.Choriso)
2008. aug. 5. 16:35

Nálunk gimiben az volt a szokás, vagy az a "hagyomány" terjedt el, hogy ha citrom levét iszod, akkor azzal ki lehet tolni 2-3 napot.

De ez ősrégi dolog... És nem tudom, működik-e...


Menstruáció beállítására a cickafarkfű teát ajánlják még, de az inkább 2-3 hónapos kúra után állítja be.

2008. aug. 5. 16:10

Sziasztok!


Köszönö szépen a hozzászólásokat!

Nem szedek fogamzásgátlót és utazni fogok 2 hét múlva és pont akkorra várom a mikut. Valami természetes dolgot (gyógyfű, tea, főzet...stb) tudtok esetleg javasolni?

2008. aug. 5. 15:43
Pár napja hallottam a tvben a csak csajokban, h úgy lehet pl a menstruációt kitolni, ha pl nyaralni mész, hogy nem hagyod abba a gyógyszert, hanem beszeded a köv havi adagot, és azután fog bejönni. Ott egy doktornő mondta és azt is hozzátette, h semmi káros mellékhatása nem lesz...erre mondjuk nem vennék mérget.
2008. aug. 5. 15:39
nőgyógyász tud adni gyógyszert. A nőgyógyászoddal beszéld meg.
2008. aug. 5. 15:33
Ha szedsz fogamzásgátlót,akkor azzal lehet befolyásolni. De mindig csak rövidíteni szabad, hosszabbítani nem a ciklust. Nekem ezt mondta a doki. Előbb hagyodd abba a gyógyszert.
2008. aug. 5. 15:30
Menstruáció előrehozatal, vagy késleltetés! Hogyan lehetséges?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook