Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menstruáció, 40 fok, ájulás széle, segítség! fórum

Menstruáció, 40 fok, ájulás széle, segítség! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 5. 14:39
Szerintem nőgyógyászhoz menj, mert ennek nincs köze a meleghez!
2012. júl. 5. 14:37

Kedves Lányok, hölgyek, asszonyok!


Talán valaki így is megérzi, talán valaki nem, de a felmelegedésnek ára van. Méghozzá durva. Soha sem voltam görcsölős, hányós típus, viszont amióta ennyire meleg van, és elkezdek mentruálni, azonnal folyamatos erős hányingert érzek, öklendezek szorgosan, úgy görcsölök mintha valaki agyonmarná a méhemet, nagyon legyengülök, a szemem alja fekete és falfehér vagyok!


Kérlek segítsetek nekem, mert ez így nagyon nem lesz jó! Ráadásul egy baromi meleg gyárban dolgozom, és ilyenkor főleg alig bírok élni is. Soha se görcsöltem, nem volt ilyen gondom, viszont amióta ilyen melegedés van idén, állandóan erős görcsök kísérik ezeket a napokat, de nem csak elől, hanem alul és hátul is végbélnél és környékén, mintha kiszkadna..tudom, ez megszokott, de rettenetesen fáj, nem bírok már feküdni sem!


Szeretném magam összeszedni, de nem tudom mit kell tennem, mert csak az elmult 3hónapban üvöltök napokat a fájdalomtól és úgy nézek ki mint egy zombi, teljesen alkalmatlan vagyok bárhol a megjelenésre, mivel a legrosszabb az, hogy amikor hirtelen robbanásszerüen rámtör a görcs, azonnal összegörnyedek, leizzadok, lihegek....azután csillapodik, de nem múlik el, nekem viszont kellemetlen napokat okoz mind a munkahelyemen, mind a magánéletemben barátok előtt is.


Kérlek segítsetek! nospa+algoflex van, de nem segít a gondon...valami tea? féldeci alkohol (pl csokilikőr) úgy hallottam ellazítja az izmokat lent...

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook