Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit költesz édességre és szerinted hol kezdődik a függőség? fórum

Mennyit költesz édességre és szerinted hol kezdődik a függőség? (beszélgetős fórum)

1 2 3
6. patapucs (válaszként erre: 2. - Patapucs)
2013. okt. 4. 07:07

Bocs.

Úgy akartam kezdeni, hogy sajnos létezik a szénhidrát függőség, csak még nagyon reggel van.

A kérdésedre válaszolva -hogy hol kezdődik-: nálam ott, amikor vki tudja, hogy másra kell a pénz, de akkor is megveszi vagy amikor minden nap megveszi, mert csak akkor érzi jól magát, ha megkapta a napi adagját. A többi már egy folyamat része.

2013. okt. 4. 07:06
Meg arra gondoltam, hogy mivel nem csak edesseg, de szenhidratfuggo is vagyok,lehet csak penzkidobas a kromtabletta es valahogy 1 hetet kellene tulelni inkabb, vagy azert erdemes vele probalkozni?
2013. okt. 4. 07:06
Szörnyű! Én is függő vagyok. Ideig-óráig max egy hét amíg le tudok mondani az édességről. Már a depressziom előtt is sok édességet fogyasztottam.
2013. okt. 4. 07:05
Azt hiszem pont veled beszelgettem errol. Velem is igy volt, aztan 1 het utan valaminek nem tudtam ellenallni mikor kinaltak es kezdodott megint. A kovetkezo probalkozasnal, meg egyszeruen nem ment a megvonas, nem ettem, de tenylegesen sirtam, annyira eros kesztetest ereztem mikor megvontam, pedig nem vagyok egy konnyen siros tipus. Most a krom tablettan gondolkodom. Megeri? Ki mit gondol? Olvastam olyat is, hogy valakinek az elso napokban erosebb lett tole a vagya, ez nem tudom mennyire igaz. Illetve, ha abbahagyom jo kerdes, hogy nem kezdem e el kivanni.
2013. okt. 4. 07:01

Létezik, én szénhidrát függő voltam.

Akkor is ettem, ha már rosszul voltam tőle.

Ettem, mert vmi mintha erre "kényszerített" volna.


Szerintem mindenkinél más válik be, de én a teljes megvonást csináltam magammal szemben.

Az első 4 nap szenvedtem mint a kutya, de utána egyre könnyebb lett.

2013. okt. 4. 06:46
Osztottam, szoroztam es a vege az lett, hogy borzaszto mennyit kepes vagyok elkolteni edessegekre. Mar-mar a tenyleges sirogorcs kerulget, ha nem ehetek csokoladet, vagy kekszet, vagy egyaltalan barmit, ami edes. Ezt leszamitva mashol egyebkent jol tudok sporolni, vekony is vagyok,de szeretnek meg vekonyabb lenni es meg jobban sporolni. Fogalmam sincs mikor szoktam ra ennyire az edessegekre, regebben hebe-hoba ha megettem 1-2 kocka csokit, az mar soknak szamitott. Mit gondolsz a temarol? Voltal mar hasonloban? A hirtelen cukormegvonast tartod a legjobbnak vagy a fokozatosat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook