Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyiben változtatnátok a külsőtökön a párotok kedvéért? fórum

Mennyiben változtatnátok a külsőtökön a párotok kedvéért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. 9f86e86d50 (válaszként erre: 31. - D6c8b265ad)
2012. aug. 8. 12:25

Nem-nem, a kommentben egy gyilkosság van, olvasd részletesebben:


"Egyszer megnövesztettem kicsit a hajam. . . :) egy éve nem vagyunk együtt, és pénteken vágattam le. . . ezek szerint egy év kellett, hogy túl tegyem magam rajt, de sikerült. :)"


tehát megnövesztette egyszer kicsit a haját.:)

Ha a hajával egy éve nem lenne együtt akkor a hölgy kopasz lenne. tehát a következő mondatban van egy rejtett alany.:D Akit pénteken vágatott le, gondolom Zorróval. A múlt hét péntekhez egy évvel ezelőtt. Most merte leírni, ilyen vidáman.:) Hurrá! :D

31. d6c8b265ad (válaszként erre: 30. - Idhikai)
2012. aug. 8. 12:22
Hát, csak arról volt szó a kommentedben, hogy kicsit megnövesztetted a hajad, aztán egy évig gyógyultál, vagy mi, aztán levágattad a hajad :D
30. Idhikai (válaszként erre: 28. - D6c8b265ad)
2012. aug. 8. 12:10
Mit nem értesz? A pasinak jobban bejöttek a nőiesen hosszabb hajú nők, kicsit megnövesztettem... aztán most zsupsz, vissza rövidre... nekem tetszőre! :))
2012. aug. 8. 12:08
Ha szőkén már nem izgatnád fel csak így feketén, akkor megette a fene az egészet. Ő nem fél esetleg attól, hogy majd őszülni vagy kopaszodni fog idővel? Vajon ő mit érezne, ha megkapná tőled, hogy így már nem jön be neked?
28. d6c8b265ad (válaszként erre: 26. - Idhikai)
2012. aug. 8. 12:07
?????????????????????????????????????,
27. 9f86e86d50 (válaszként erre: 25. - D6c8b265ad)
2012. aug. 8. 12:04
Ja és ez valahogy nem feltűnő.:) Én is ezt mondom... Sóval ez így érdekes, ez esetben ne dobdja a kedvesét, hanem vigye el szemészhez. :) Hátha kiderül, hogy a szőke a zsánere, és örül az optikának, amivel meglátja az idomait amik nőiesek, mert eddig ha maszatként kívánta, most már istennőnek kezeli! :D
2012. aug. 8. 12:03
Egyszer megnövesztettem kicsit a hajam... :) egy éve nem vagyunk együtt, és pénteken vágattam le... ezek szerint egy év kellett, hogy túl tegyem magam rajt, de sikerült. :)
25. d6c8b265ad (válaszként erre: 23. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:58
Az azért durva lehet... szőke haj fekete lenövéssel, alapból 10 cenire... Huuuuuuu......
24. 9f86e86d50 (válaszként erre: 23. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:56
Megközelítőleg van egy 12 cm-es lenövésed ami Neki nem feltűnő? Érdekes...
23. Szalamandra (válaszként erre: 20. - 9f86e86d50)
2012. aug. 8. 11:50
Egy éve vagyunk együtt, szóval a hajamat is egy éve festettem be utoljára.
2012. aug. 8. 11:50
Semmi olyanba nem mennék bele, ami nincs ínyemre. Valamint csak olyan dolgokban változtatnék, ami kifejezetten kedvemre való lenne, vagy látnék benne fantáziát.
21. Szalamandra (válaszként erre: 20. - 9f86e86d50)
2012. aug. 8. 11:47
Persze, nem mondtam azonnal nemet a dologra...csak pont azért gondolkozom rajta ennyire, mert ő odavan a fekete hajú lányokért, saját magamnak viszont egyáltalán nem tetszettem vele.
20. 9f86e86d50 (válaszként erre: 14. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:39

Tehát ez a kapcsolat ennyire friss? Mert itt mindenki évekre saccolt, hogy fested. Viszont azt írtad első találkozásotokon festetted be utoljára.

Én tökéletesen értem a társad véleményét. Pont azért mert amikor én megismerek valakit egy ilyen kapcsolat esetében akkor én is azt a képet szeretem meg ami akkor. Nálam a haj stílusa, szín, frizura a személyhez kötött. S ha megkérdezi a véleményem a változásról én sem állok az útjába, de közlöm Vele ha nekem így tetszik jobban.

Számomra a hirtelen rövidítés vagy színváltás éles változás. Nekem ez a véleményem férfiként. Viszont a szerettem mértéke nem csökkenne, viszont lenne különbség a kinézetében, ami akkor derülne ki milyen.

Ám tényleg nem szabad uralkodni a másikon, de Neked azt kell mérlegelned mennyire szeretnél Neki tetszeni, illetve Magadnak.


Kompromisszumos megoldás: próbáljátok ki egy fél évig, ha nagyon nem tetszik Neki, visszafesteted.

Nem tudom, hogy lát a környezted, de ha vállalnád Magad, a hoxa is megszavazhatná ezt számodra a fontos kérdést.


Az őszinteségét ami az alakodra vonatkozik szerintem becsüld meg, gondold át, hogy Te hogy tetszel jobban önmagadnak.

19. Zsú1965 (válaszként erre: 14. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:39
CSeréld le! A párodat persze...
2012. aug. 8. 11:31
Egyébként, többször említettem már neki, hogy ez csak festék. Csak eddig valahogy nem igazán figyelt rá, csak most, hogy azt mondtam, szeretném újra a szőkét.
17. georgina84 (válaszként erre: 13. - 5806f88886)
2012. aug. 8. 11:31
ahogy nekem sem tetszene, h kopaszra borotválná a fejét, v befestetné feketére :)) és nem is fogja (remélhetőleg) :) de ha vmit meg nagyon akarna, nem állnék az útjába, majd rájön az ember magától, h rossz az amit csinál :)
16. d6c8b265ad (válaszként erre: 14. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:29
Ah, fééérfi a szentem. Nem tud kibújni a bőréből egyik sem. :DDD
15. Szalamandra (válaszként erre: 9. - Zsú1965)
2012. aug. 8. 11:28
Az első találkozásunkkor festettem be utoljára (összesen 2x volt festve, előtte nem is próbáltam ki). Azóta elkezdett lenőni-lekopni, csakhogy neki nem tűnt fel.
2012. aug. 8. 11:26

Én sem értem, miért van akkora jelentősége egy hajszínnek. Mostanában az alakomat is kritizálta, pedig nem híztam/fogytam azóta, hogy megismerkedtünk. Pár hete a kezébe került egy régebbi képem. 1-2 éve rendszeresen sportoltam, személyi edzőhöz jártam. Az utóbbi időben az iskola miatt sem pénzem, sem időm nincsen rá, ami persze meg is látszik rajtam. Ez engem is nagyon zavar, viszont amikor vele összejöttem, már régen abbahagytam az edzést.

Nagyon tetszik neki az a kép, és őszintén szólva sokáig nem értettem, hogy miért. Végülis kibökte, hogy azért, mert ott vékonyabb vagyok. Persze bántott ez a megjegyzés, de azért sem értettem, mert folyton azt hangsúlyozta, hogy neki a telt lányok tetszenek, akiknek van popsijuk-cicijük. Egészen addig, amíg meg nem látta ezt a képet, mert ezen meg pont az tetszett neki, hogy mennyire vékony vagyok.

13. 5806f88886 (válaszként erre: 12. - Georgina84)
2012. aug. 8. 11:24
Itt a lényeg! Ezzel mindent elmondtál!"Viszont fontos, h tetszem neki. :)"
2012. aug. 8. 11:19

Köszi. :) Ez a kompromisszum semelyikőnknek nem esett nehezére és mindkettőnknek érvényesülot az akarata v más szóval mindkettőnk kedvére lett téve. :)

Nem mondom vágyom rá, h egyszer kipróbáljam magam szőkén, de annyira azért nem h ebből most égi háború legyen. Bár párom annyit mondana, h csináld, de nekem az nem tetszik. Viszont fontos, h tetszem neki. :)

11. 5806f88886 (válaszként erre: 7. - Georgina84)
2012. aug. 8. 11:16

Én is pont erre gondoltam,hogy kompromisszumot kellene kötni.

Az én férjem sem szereti a szőke nőket.:)Bár festék nélkül az én hajam is elég világos. Most én is növesztem le a festéket,de mivel nagyon nem örülne a szőke tincseknek,ezért maradok majd naturális.

De ez sem rossz,amit te csinálsz.

10. winny (válaszként erre: 1. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:15
Ha neked ez nem tetszik akkor ne változtass!
9. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:13

Szerintem jogosan érezherti "becsapva" magát, ha nem akarod visszafesteni, akkor ne hajszínt változtass, hanem pasit.

(Ha eddig neked sem tetszett a fekete haj, akkor miért festetted egy évig?)

2012. aug. 8. 11:12

Hát először nem értettem a kérdést, hogy miért kéne változtatni a külsömön bárki kedvéért is, aki úgy szeretett meg, ahogy vagyok...

Itt viszont más a helyzet, ő megszeretett valakit, akinagyon bejött neki abban a stílusban, ahogy volt, az a lány érdekelte, az a lány izgatta. Így valammilyen szinten megértem, hogy nem rajong az éles váltás gondolatától.

Ezt én úgy képzelem el, ha vegetáriánus vagyok, ne kényszerítsen rám senki disznósajtot.

2012. aug. 8. 11:10
páromnak meg pont a szőkék nem tetszenek egyáltalán, nekem viszont a világos haj tetszik és áll is jól. :) barna vagyok. Ugyh kompromisszum született, kb. félévente tetetek bele szőke satír tincseket :)))
2012. aug. 8. 11:08
Semennyiben.
2012. aug. 8. 11:07

Egytértek. A hajadat vagy téged, a lényedet szereti?

Másrészt hogy kérheti, hogy olyan tegyél, ami neked nem jó??? hm??

4. mandulacska2 (válaszként erre: 1. - Szalamandra)
2012. aug. 8. 11:07
Hát én semmiképp nem hagynám, hogy a külsőmbe beleszóljon. Akkor csak a külsődért szeret?
2012. aug. 8. 11:05
Hát végül is akkor pont arról van szó, hogy nem akarja, hogy változtass.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook