Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyiben változtatnátok a külsőtökön a párotok kedvéért? fórum

Mennyiben változtatnátok a külsőtökön a párotok kedvéért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. aug. 8. 11:04
Most akkor téged szeret vagy a hajszínedet? Mert nem mindegy... egyébként a konkrét kérdésre válaszolva Én akkor változtatnék a külsőmön a párom kedvéért, ha az számomra is elfogadható lenne. Ha teljesen ellentétes lenne az Én vágyammal/ízlésemmel, akkor semmiképpen sem...
2012. aug. 8. 11:03

Sziasztok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ha a párotok megkérne, hogy változtassatok valamiben, Ti viszont elégedettek lennétek a jelenlegi külsőtökkel is, vagy kifejezetten nem tetszenének a párotok ötletei, változtatnátok csak az ő kedvéért? Gondolok a hajfestéstől kezdve egészen a plasztikai műtétekig bármire.

Persze, a kérdésnek van aktualitása is; egy éve vagyok együtt a barátommal. Amikor megismerkedtünk, a hajam feketére volt festve. Neki azonban nem tűnt fel eddig, hogy nem ez a természetes hajszínem. Csak akkor jött rá, mikor megemlítettem neki, hogy nem szeretném tovább festetni, hanem azon vagyok, hogy az eredeti hajszínem (szőke) visszajöjjön. Ő teljesen ledöbbent és ragaszkodik hozzá, hogy festessem továbbra is, világos hajról hallani sem akar. Eddig csakis hosszú, sötét hajú barátnői voltak, gyakran úgy veszem észre, hogy más típusú nőkre rá sem nézne. Ő is ezt mondta, hogy neki ez jön be, ez izgatja fel és kész. Rajta kívül gyakorlatilag senkinek nem tetszem fekete hajjal, magamat is beleértve, másrészt nem szeretném rendszeresen festetni, félek, hogy megritkul és töredezni kezd, mint a nővéreimé.

Nem értem, miért foglalkoztatja annyira ez a dolog.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook