Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi idő alatt kézbesítik az elsőbbségivel feladott levelet Mexikóba, Oaxacába? fórum

Mennyi idő alatt kézbesítik az elsőbbségivel feladott levelet Mexikóba, Oaxacába? (tudásbázis kérdés)

1 2
2014. dec. 4. 09:26
nekem a Margit-híd egyik oldaláról a túloldalára ért oda 1 hónap alatt a karácsony előtt feladott karácsonyi üdvözlőlapom :D
2014. dec. 4. 09:21
Tudod: Postás, rendőr, vasutas...
11. Vikyci
2014. dec. 4. 09:12
Én Németországba küldtem egy képeslapot valamikor októberben, még azóta se ért oda...
2014. dec. 4. 09:10

OTthon hiaba adod fel "ajanlva".. kulfoldon semmit nem ersz vele, mert nem ismerik.

Szamtalanszor kaptunk ugy levelet (fontos iratokat), hogy otthon alairosra adtak fel, legipostaval, mindennel egyutt, ide meg csak bedobtak siman a postaladaba. Es ez pedig Anglia, nem MExiko :S


Es meg jo, hogy bedobtak.. es hogy hozzank..

2014. dec. 4. 07:16

akkor csodálkoztam volna, ha egy hét alatt ott van:)

2-3 hét, attól függően, hogy ott mennyire gyors a posta (de ott gondolom még sz*rabb, mint nálunk)

2014. dec. 4. 06:57
Nyugi,mert még egy darabig nem is fog!
2014. dec. 4. 06:56

1 hét alatt nem érkezik meg oda-ez tuti.

Mondjuk én a helyedben csak ajánlva adtam volna fel,mert simán elveszhet.(Még ajánlottként is,de akkor legalább kaphatsz kártérítést.)

2014. dec. 4. 06:35
N.o.-Is egy hét minimum mire kiérkezik.Türelem.
2014. dec. 4. 01:02

Köszi mindkettőtöknek!

Ficánka ,ha külföldre küldöd a levelet az elsőbbségi az a légipostát jelenti.

Nem ajánlva adtam fel, úgy nyomon lehetne követni, gondoltam nem igen fordulhat elő olyan, hogy elveszik egy levél, ezért nem kértem. Nem tudom mennyivel lett volna több.

2014. dec. 4. 00:57

Teljesen felesleges elsőbbségire költeni, mert még a saját városon belül sem biztos, hogy másnap megkapja a címzett. Miskolcról Bp. 3 nap az elsőbbséginek. Hol van már a régi express levél, amit soron kívül vittek, még lehet aznap?!

Külföldre a jó öreg légipostát érdemes használni, más semmit.

2014. dec. 4. 00:13

Magyarországon is sokszor 10 napig is vándorol 1 levél.


ne izgulj!



van idő!


a posta sajnos nem áll a helyzet magaslatán!

2014. dec. 3. 23:58
Szerintetek megérkezhet még vagy adjam fel újra? Két karácsonyi képeslap volt benne, mert Mexikóban nem szokás karácsonykor képeslapot küldeni ezért két különbözőt tettem bele és egy kis madaras karácsonyi dísz volt benne.
2014. dec. 3. 23:55
Küldött már valaki Mexikóba, Oaxacába levelet? A problémám az, hogy már hete adtam fel csak elsőbbségivel és még mindig nem érkezett oda meg
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook