Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi az esélye, hogy teherbe essen valaki megszakításos módszer mellett? fórum

Mennyi az esélye, hogy teherbe essen valaki megszakításos módszer mellett? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
31. Cepheus (válaszként erre: 30. - Cepheus)
2009. szept. 7. 12:22
Mármint 100-ból 35 nő.
2009. szept. 7. 12:22

A Pearl indexe 35, ez azt jelenti, hogy 1 éven belül így védekezve 35 esett teherbe. Ez sok. Védekezés nélkül ez a szám 80. Ez a biológiai tény,ami mellett, ha akarsz, arra a beíróra figyelsz, aki ismer olyat aki terhes lett, ha akarsz arra, akinek bevált.


Azoknak szuper módszer, ahol nem nagy gond, ha mégis besikerül a baby, egyébként nem választanám.

2009. szept. 7. 11:56
Mi négy éve erre a "módszerre" hagyatkozunk párommal, és eddig - lekopogom - bevált. A nőgyógyászom persze mindig kiakad, amikor mondom neki, de gyorsan túl teszi magát rajta. Előtte fogamzásgátlót használtunk, még azelőtt óvszert, de egy autoimmun betegség miatt a gyógyszer abba kellett hagynom, a gumihoz pedig nem szívesen tértünk volna vissza. Fiatalon, szülés előtt pedig nem szívesen helyeztettem volna fel bármit is. Úgyhogy emelett döntöttünk. Eddig nem bántuk meg :)
2009. szept. 7. 11:48
ha egészséges elég sok!
2009. szept. 7. 09:32
16 éves most a lányom,a "módszerből" kifolyólag:))
26. danama
2009. szept. 7. 09:29
elég sok
2009. aug. 8. 15:50
a megszakításos közösülés van akinek bejön, van akinek nem... erre felesleges alapozni... van más védekezési módszer is... rengeteg... a gumin és a fogamzásgátlón kívül...
2009. aug. 8. 15:46
6 évig védekeztünk így,nem volt soha probléma belőle. A baba akkor jött,miután tervbe vettük.Szülés után a szoptatás alatt is így védekeztünk.Sajnos most fogamzásgátlót kell szedenem,de nem fogamzásgátlásra,hormonális eroblémákra írták fel...nagy szar az egész,a libidóm a béka segge alatt van, ha nem tornáznék napi 60 perceket Tank Aranka lennék:(
2009. aug. 8. 14:59
* kg-ig
2009. aug. 8. 14:58
Én a foggátló tapaszról azt olvastam nemrég, hogy vényköteles. Most meg azt hogy vény nélkül kapható. :O Ezzel szimpatizálok. Ősztől még feltűnő se lenne az 5 cm-s tapasz. Én ki fogom próbálni. Állítólag a hatékonysága megegyezik a tablettáéval de csak kb 90-ig hatásos.
2009. aug. 8. 14:22

Nézd meg a reg.lapomon a képeimet: hát ennyi az esélye! :D

No de sebaj, azt már tudjuk, hogy egyikünk se terméketlen! És imádjuk!!!



Én nem ajánlanám ezt a "módszert". Van már annyi más cucc, még akkor is, ha latex-érzékeny vagy. Ott van a feledékenyeknek pl. a bőr alá ültethető kapszula, ami mittoménmeddig adagolja a foggátlót. És akkor csak a nőgyógyászhoz-járást nem kell elfelejteni! ;)

2009. aug. 8. 14:19
B-nomnek is igy lett babaja...szoval ennyit a megszakitasos modszerrol..en soha nem hagyatkoznek ra...
2009. aug. 8. 14:11
50 %....
18. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 17. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 8. 14:11

Az önmegtartóztatáson kívül egyetlen egy biztos módszer létezik még.

Az Aszpirin...jó erősen a combok közé szorítva.:DDDDD

2009. aug. 8. 14:07

A másik fórumon nagyon sokan írták, hogy így estek teherbe. Akkor döntöttem el, inkább nem játszom a tűzzel. Nem lehet tudni kinél mi jön be.. nem éri meg ennyit idegeskedni miatta. Jaj megjön vagy nem jön meg? És ha megjön még attól is simán lehetsz terhes.. Volt akinek foggátló+óvszer mellett sikerült. Antibiotikum és gumiszakadás a titok nyitja :)


Én max úgy tudnám elképzelni, hogy ciklus elején vagy legvégén habbal vagy krémmel szóval ilyen kémiai cucokkal variálva a megszakításost. De még igy is félve várjuk a mensit.. 100% egyedül az önmegtartóztatás.

16. adel07
2009. aug. 8. 14:06
A keresztfiam így fogant:-))
2009. aug. 8. 13:58
Teherbe lehet esni ilyen "védekezés" mellett is. Ha nem akartok babát, akkor én nem kockáztatnék...
14. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - Robi-Tina)
2009. aug. 8. 13:58

Nem velem történt, de neten számtalan hasonló sztori kering, az orvosok pedig szélesen mosolyognak, ha valaki azzal állít be hozzájuk, hogy megszakításos módszerrel "védekezett" és mégis terhes lett.

Kétesélyes a dolog...vagy terhes leszel, vagy nem.

Több védekezési mód áll rendelkezésre, ne ezt válasszátok!:)

13. Nikice (válaszként erre: 10. - Hisztikirálynő)
2009. aug. 8. 13:54
íjj, ha már teszt mutatja, akkor szerintem késő, és annak csúnya vége lesz... ami nem olyan mókás
12. Nikice
2009. aug. 8. 13:53
Még csak annyit, hogy most ne állíts fel statisztikát magadban, szerintem, ha nem szeretnél babát, akkor ne így védekezz. Rosszkor, rossz helyre érkező baba véleményem szerint ugyanolyan fájó, mint régen várt, nem érkező baba.
11. Nikice
2009. aug. 8. 13:52
Ezt a megszakításos módszert én nem részesíteném előnyben. Már az aktus elején lehet un. "könnyezés" (ált. akkor, ha régebben voltatok már együtt, ergo sokan vannak), mikor kevés ugyan, de mégiscsak életképes, aktív kis hímivarsejtecskék távoznak.. Persze a "tömeg" a végén, de az esély így is meg van rá. Elevickélnek ők akár 72 órán át is, elég messzire...elég furi körülmények között is eléldegélnek ők.
2009. aug. 8. 13:52

mi így védekeztünk 3 évig és nem lett baba, aztán amikor élesbe ment a dolog, egyből sikerült a kislányom:)

Aztán most meg kistesót szeretnénk, nem védekezünk már hónapok óta és nem jött össze. Szóval ez mindenkinél máshogy van.

De azért nem árt az óvatosság. És jó egy tesztet venni otthonra:D

2009. aug. 8. 13:51
Mi a férjemmel sosem védekeztünk, és nem is lettem terhes. Csak amikor akartuk:-)
2009. aug. 8. 13:51
Szerintem van esélye a terhességnek!
2009. aug. 8. 13:49
Babaruhát ne vegyél azért.. Nem kell rögtön szítani a kedélyeket mindenhol egyeseknek... Van rá esély természetesen (de kicsi !), mert előtte is kibújhat pár spermium. Szóval, ezzel vigyázni kell és védekezni mindig, mindenképpen...
6. Roni24 (válaszként erre: 1. - Robi-Tina)
2009. aug. 8. 13:48

Simán teherbe eshetsz, már akkor mikor beteszi!


Az orgazmus előtt is távozik némi váladék (előváladék) a hímvesszőből, ami szintén tartalmaz hímivarsejteket! Kisebb az esély rá, de ahhoz képest elég gyakran előfordul! :P

2009. aug. 8. 13:47
Mehetsz is babaruhát vásárolni!
2009. aug. 8. 13:46
Nálunk nem történi ilyen, pedig másfél évig mi sem védekeztünk.
2009. aug. 8. 13:45

Nekem is így sikerült a második kisfiamat összehozni:D

Azóta már 7 éves:)

2. timi1979 (válaszként erre: 1. - Robi-Tina)
2009. aug. 8. 13:45
Történt bizony!Nem is egy barátnőmmel!Ez sajnos nem a legjobb védekezési módszer!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook