Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik magyar ismert ember vagy celeb gyereke lennél szívesen? fórum

Melyik magyar ismert ember vagy celeb gyereke lennél szívesen? (beszélgetős fórum)


1 2
13. pteri
2020. aug. 5. 09:42
Na komolyan , én semmilyen ismert ember gyereke nem lennék, mert azt látom, hogy nem nagyon tudják megóvni a magánéletüket. Én nem szerettem volna, ha a suliban arról beszélnek, mit írtak tegnap anyuról-apuról. Vagy hasonlítgatnak hozzájuk.
2020. aug. 5. 08:38

Én sem a pénzt nézném.


Pl Béres Alexandra vagy Szandi az, ahol normális családi életet képzelek el a háttérben, egymást szerető szülőkkel, megfelelő értékrenddel.

2020. aug. 5. 08:24

Attól hogy valaki pénzes, vagy okos nem biztos hogy jó szülő lenne.

Mit számít akkor mind ez, ha nem törődne velem, nem szeretne...

Dr Csernus ? na az biztos nem jönne be. Ő egy narkós talán alkesz is, számomra rettenetes stílusú, nyegle, nagyképű stb. alak.

Sokszor épp a gazdag celebek gyerekei a legelhagyatottabbak lelkileg. Fizetett alkalmazottak nevelik őket. Szerencsétlen "pénzen nevelt" gyerekek, felnőttként meg, "ja, ő xy gyereke"

10. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2020. aug. 5. 00:31

Örökbe fogadjalak? :)


(Engem sokáig így csúfoltak!)

9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2020. aug. 5. 00:30
Nem kell ahhoz a gyerekének lenned! Elég, ha intelligens vagy! (IQ, EQ)
2020. aug. 4. 23:48

Dr. Csernus Imre.

Hogy miért? Mert mindent tud az emberi lélekről, a tudását pedig átadná nekem, szeretetből.

2020. aug. 4. 23:26
Egyébként most így hogy jobban belegondoltam a kérdésbe, asszem én legszívesebben valaki híres sportolónak lennék a gyereke. Mondjuk Dzsudzsák Balázsnak. A világ azon a térfelén él(ha még ott él nem tudom, mert annyira nem követem) ahol én is szívesen élnék. Meg a focit is szeretem, szóval ha már Cé Ronaldo lánya nem lehetek, akkor Bazsi fogadj már örökbe! :D
6. elbb
2020. aug. 4. 22:05
Apunak elfogadtam volna Vekerdy Tamást, anyunak jöhet Bagdy Emőke. Remélhetőleg kiegyensúlyozott felnőtt lennék ilyen szülőpárossal is :)
2020. aug. 4. 22:00
Gumicsont?
2020. aug. 4. 21:46
Nekem Várnus Xavér is megfelelne papának, őt legalább kevesen szidják. És jó zenéket hallanék.
2020. aug. 4. 21:23
Csányi Sándoré. Sose lenne gondom a pénzre :D
2. timycat (válaszként erre: 2. - Pteri)
2020. aug. 4. 21:22
Tesó ✋
2020. aug. 4. 21:08

És miért?


Teoretikusan :) csak játékból


és azért, hogy beszélgessünk róluk :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook